جکسون اصرار دارد او را به انجام بهتر در سال 2020


 Baltimore Ravens quarterback Lamar Jackson, the reigning NFL MVP, is eager to get started at training camp practice following an offseason in which he had a perilous encounter with a jet ski, tossed footballs to Antonio Brown and diligently avoided the coronavirus. AP photo

Baltimore Ravens کارفرمایی Lamar جکسون حاکم NFL MVP است مشتاق برای شروع در اردوگاه آموزشی تمرین زیر یک offseason که در آن او تا به حال یک خطر ناک برخورد با یک جت اسکی, پرتاب توپ فوتبال به آنتونیو قهوه ای و پشتکار اجتناب coronavirus.

عکس از آسوشیتدپرس

Baltimore Ravens کارفرمایی و حاکم NFL MVP Lamar جکسون مشتاق به شروع در اردوگاه های آموزشی زیر یک offseason که در آن او تا به حال یک خطر ناک برخورد با یک جت اسکی, پرتاب توپ فوتبال به آنتونیو قهوه ای و پشتکار اجتناب coronavirus.

جکسون هدایت کلاغ به یک 14-2 به طور منظم فصل رکورد در سال 2019 تنظیم یک لیگ رکورد متری عجله کارفرمایی و خدمت به عنوان نقطه کانونی از یک حمله که انباشته بی سابقه 3,296 متری بر روی زمین است.

پس ناخوشایند حذفی باز دست به تنسی چند وجهی کارفرمایی خود را جمع آوری جایزه MVP و سوار بر یک offseason که در زمان به نوبه خود تیز به سمت uncharted waters زمانی که COVID-19 همه گیر رخ داد در ماه مارس است.

صحبت از آب جکسون ساخته شده چلپ چلوپ در توییتر با یک پست که نشان داد او را در یکی از استاندارد بداهتا اجرا می شود در طول یک وانت بازی در ساحل. پس از dodging می شود tackler Jackson نوسان به سمت چپ خود را به مسیر یک جت اسکی پارک شده در عمق گشت و گذار.

“من اجرا نشد به یک جت اسکی. من شروع به پریدن کرد بیش از جت اسکی و سقوط در آب” جکسون با پوزخند گفت: در طول یک زوم تماس شنبه از کلاغ های آموزشی پیچیده است.

در تلاش برای جبران زمان از دست رفته با توجه به لغو minicamp جکسون رو با هم در یک عمل درست در فلوریدا با هم تیمی گلابی قهوه ای و جوان گیرنده پسر عموی سابق NFL wideout آنتونیو قهوه ای است.

آنتونیو قهوه ای به تازگی اعلام بازنشستگی خود را زیر سنگی کشش که در آن او قطع شده بود توسط انگلستان در ماه سپتامبر و بعد از آن متهم به تجاوز جنسی توسط مربی سابق خود. بدون در نظر گرفتن جکسون اصرار هفت-زمان Pro کاسه ستاره خواهد بود مناسب با کلاغ.

“این خوب بود پرتاب به آنتونی براون” جکسون گفت. “من امیدوار بودم ما را به او. هنوز هم امید کمی.”

با وجود آنتونیو براون مسائل جکسون را تحسین جانبازان اخلاق کار در offseason جلسات.

“این نوع از پسر ما باید در اتاق قفل” جکسون اعلام کرد. “ما می خواهید را به نفع خود و من می توانم بگویم او می خواهد به نفع خود. او می خواهد به بازی توپ.”

اکنون در آستانه شروع سومین فصل NFL Jackson انتظار به سطح شیب دار تا بازی خود را به سرعت در تابستان امسال پس از گذراندن چهار ماه گذشته تمرین های اجتماعی فاصله به جای تمرین با تیم است.

“من آرزو می کنم من با بچه ها در OTAs در آوریل مانند معمول اما COVID-19 تا به حال یک ایده بهتر” جکسون گفت.

جکسون زد برای 1,206 متری و انداخت 36 touchdown عبور می کند در سال گذشته پس از آن به نظر می رسد به عنوان اگر کمی وجود دارد اتاق را برای بهبود. اما جکسون که برنده 2016 Heisman جایزه جایزه با لویی اصرار دارد که او را حتی نزدیک به راضی بودن از بازی خود را.

“سال گذشته در گذشته است” او گفت:. “من فقط برای بهتر نگه داشتن سنگ زنی. من کار بر روی همه چیز — عبور در حال اجرا توانایی. من احساس می کنم مثل آسمان محدود نه فقط برای من است اما این سازمان است.”

جکسون جایگزین جو Flacco به عنوان استارتر در طول فصل 2018 و کمک کلاغ به یک 6-1 پایان برای یک اسکله در postseason. در سال گذشته بالتیمور در زمان 12-بازی برنده خط و لیگ بهترین رکورد را در یک بازی خانگی در برابر تیتان.

متاسفانه کلاغ آمد تا تخت در برابر تنسی فقط به عنوان آنها در جکسون postseason اولین یک سال قبل از آن یک 23-17 از دست دادن به شارژر.

جکسون نمی توانید صبر کنید برای انجام کاری در مورد آن 0-2 postseason رکورد اما فوری او هدف این است که برنده درب بازکن در سپتامبر. 13.

“کار ما این است که به تمرکز در کلیولند براونز” او گفت:. “ما می خواهیم برای رسیدن به پلی آف و رفتن از وجود دارد.”

جکسون می داند که خود را در حال اجرا توانایی او را جدا از دیگر quarterbacks در لیگ. اما او خوشحال خواهد شد به اجازه بچه ها پشت سر او رسیدگی فشار که کارهای عادی و روزمره و کلاغ باید چهار بازیکن به طور کامل قادر به انجام این کار است.

“ما باید علامت اینگرام گاس ادواردز عدالت تپه و J. K. Dobbins” جکسون گفت. “من احساس می کنم ما در حال رفتن به بسیار خوب با در حال اجرا ، اما اگر من به من انجام بدم.”

جکسون هنوز دو سال در سمت چپ خود را تازه کار, قرارداد, پس از آن کمی زود به درخواست او در مورد شانس خود را از گرفتن یک معامله مانند عظیم $503 میلیون بسته ارائه شده به شهر کانزاس پاتریک Mahomes یک همه کاره کارفرمایی که مهارت شبیه به جکسون. تفاوت بزرگ این است که Mahomes دارای یک حلقه کاسه فوق العاده و جکسون است که هنوز هم به دنبال خود اولین postseason برنده شوید.

“من فقط به پیروزی در سوپر باول. من واقعا نمی تواند تمرکز بر آنچه (Mahomes) به رفتن از آنجا که من هنوز هم باید برای اثبات خودم” جکسون گفت. “وقتی که زمان می آید ما می توانیم مذاکره پس از سوپر باول. تا آن زمان ما در حال تمرکز بر برنده شدن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>