هماهنگی Biosciences بیمار دریافت جایزه تاثیر از زندگی علوم پنسیلوانیا

پلیموث جلسه Pa. جولای 30, 2020 /PRNewswire/ — هماهنگی Biosciences (“هماهنگی”) خصوصی شرکت داروسازی اختصاص داده شده به توسعه و وجوهي رمان گزینه های درمان برای مردم زندگی با نادر, بیماری های عصبی, امروز اعلام کرد که این شرکت یک گیرنده از علوم زندگی پنسیلوانیا (LSPA) 2019 بیمار تاثیر جایزه. هماهنگی بود انتخاب به عنوان honoree بر اساس این شرکت ادامه داد: تلاش برای حمایت از بیماران مبتلا به حمله خواب.

“در هماهنگی بیماران در قلب همه چیز را ما انجام می دهیم. این یک افتخار به رسمیت شناخته شود LSPA برای کار ما برای کمک به سلامت و تندرستی افراد مبتلا به حمله خواب” گفت: Cate McCanless معاون رئیس جمهور در امور خارجی در هماهنگی است. “ما مفتخریم به رسمیت شناخته شده به عنوان یک شرکت است که ساخت یک تفاوت در زندگی بیماران از طریق ما ادامه داد: تمرکز بر نوآوری های علمی, حمایت و آموزش به بيمار.”

LSPA بیمار تاثیر رسمیت می شناسد, دارو, درمان, دستگاه, شرکت یا سازمان با عملیات در پنسیلوانیا ساخته شده است که سهم قابل توجهی به کیفیت مراقبت های بهداشتی برای بیماران در سال 2019. این جایزه ارائه شد در طول LSPA را در سال 2020 سالانه جوایز برنامه پخش فیلم مستند با تمرکز بر بهداشت و درمان موفقیت در سال 2019 و تلاش های علوم زندگی جامعه در مبارزه با COVID-19.

در مورد حمله خواب حمله خواب نادر مزمن و ناتوان کننده عصبی اختلال خواب و بیداری دولت بی ثباتی است که اثرات تا 200,000 آمریکایی ها و در درجه اول مشخص می شود بیش از حد خواب آلودگی در طول روز (EDS) و cataplexy – آن دو کاردینال علائم همراه با علائم دیگر اختلال در نظم خواب REM که به نظر می رسد به بیداری. EDS ناتوانی در بیدار ماندن و هشدار در طول روز است و این نشانه ای است که در تمام افراد مبتلا به حمله خواب. در اکثر بیماران مبتلا به حمله خواب ناشی از از دست دادن hypocretin یک نوروپپتید در مغز است که پشتیبانی از خواب بیدار دولت ثبات است. این بیماری مردان و زنان به همان اندازه با نشانه شروع در نوجوانی یا جوانی; اما, آن را می توانید تا یک دهه به درستی تشخیص داده شد.

در مورد هماهنگی Biosciences هماهنگی Biosciences خصوصی شرکت داروسازی مستقر در پلیموث جلسه PA. این شرکت تاسیس شد در ماه اکتبر سال 2017 توسط Paragon Biosciences, LLC با یک چشم انداز برای ارائه رمان گزینه های درمان برای مردم زندگی با نادر, بیماری های عصبی, با تمرکز بر زندگی افراد مبتلا به حمله خواب. برای کسب اطلاعات بیشتر در هماهنگی Biosciences مراجعه کنید .

در مورد زندگی علوم پنسیلوانیا زندگی علوم پنسیلوانیا (LSPA) است, انجمن تجارت به صورت مشترک المنافع زندگی علوم جامعه است. در سال 1989 تاسیس LSPA با این نسخهها کار برای اطمینان از پنسیلوانیا یک کسب و کار و سیاست های عمومی آب و هوا است که متحد و incentivizes تمام جنبه های دولت را متنوع زندگی علوم اقتصاد. LSPA نشان دهنده بیوتکنولوژی, پزشکی, دستگاه های تشخیصی و دارویی و تحقیقات و سرمایه گذاری اشخاص همراه با بی شمار ارائه دهندگان خدمات که حمایت از این صنعت است. با هم, ما, متحد, پنسیلوانیا نوآوران به کشورهای مشترک المنافع جهانی علوم زندگی رهبر.

هماهنگی Biosciences تماس با رسانه ها:

نانسی لئون 215-891-6046

مشاهده محتوای اصلی دانلود چند رسانه ای:

منبع هماهنگی Biosciences

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>