رژیم صهیونیستی. پریتزکر هشدار ممکن است ‘برگشت’ به عنوان COVID-19 تعداد افزایش در ایلینوی

توسط جیمی Munks و ریک پیرسون

شیکاگو _ Gov. J. B. پریتزکر روز چهارشنبه هشدار داد که در ایلینوی به رهبری می تواند برای “reversal” در آن بازگشایی به عنوان دولت همچنان به دیدن یک تجدید حیات در coronavirus مورد اعداد و او به نام ساکنان به “دفاع از پیشرفت ما است.”

اگر این روند همچنان ادامه دارد و یا بدتر از آن می تواند به معنای بستن به پایین در مناطق از دولت در کسب و کار محدودیت تجمعات و یا حتی بازگشت به اقامت در خانه که پریتزکر در ابتدا اعمال شده در مارس اما پس از کاسته.

“ما پیشرفت در ایلینوی اما ما نیز دیده می شود که می توان آن را زودگذر. و در حال حاضر همه چیز در مسیر درست رهبری. من می خواهم به همه یادآوری است که آن را نمی طولانی در مسیر موفقیت به نوبه خود به افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر” پریتزکر گفت. “و اگر همه چیز را تغییر ندهید, واژگونی است که در آن ما به رهبری است.”

پریتزکر صادر شده است که هشدار در coronavirus اخبار جلسه روز چهارشنبه که در آن او اعلام کرد محدودیت در جوانان ورزش با هدف کاهش گسترش COVID-19 و به عنوان مقامات دولتی اعلام کرد یکی دیگر از 1,393 جدید تایید موارد coronavirus ایالت و 18 اضافی مرگ و میر. این ایالت در مجموع در حال حاضر ایستاده در 175,124 موارد شناخته شده و 7,462 مرگ و میر.

تعدادی از کشورهای دیگر است که دیده می شود افزایش تعداد coronavirus موارد به عنوان آنها به بازگشایی اقتصاد خود مجبور شده اند به reinstitute قوانین سختگیرانه تر به سرعت گسترش COVID-19.

اعلام هفت روز در سطح ایالت مثبت نرخ چهار شنبه بود 3.8% از 2.7 درصد در ماه ژوئن 29.

“متاسفانه به عنوان فرماندار گفت: ما در حال دیدن چه مقدار از این کشور دیدن در شرایط تجدید حیات در تعدادی از موارد است. نه تنها ما شروع به دیدن یک افزایش در موارد بیش از چند هفته گذشته اما ما همچنین شاهد یک افزایش اندک در بیمارستان پذیرش و همچنین” ایلینوی وزارت بهداشت مدیر دکتر نگزی Ezike گفت: در کنفرانس خبری. “این به وضوح شاخص که ما رهبری در جهت اشتباه است.”

پریتزکر دولت جدید منتشر هدایت یکشنبه طبقه بندی ورزش به عنوان کم و متوسط و خطر بالاتر بسته به سطح تماس بین شرکت کنندگان و بالقوه برای coronavirus انتقال درگیر است. محدودیت های جدید را شامل نمی شود حرفه ای و یا دانشگاهی در سطح ورزش است.

___

(c)2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): پریتزکر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>