خوب و بد تعیین مرگ و زندگی

مدت زمان طولانی پیش, اخلاق مردم در یک روستا تبدیل شده بود بسیار بد و خدایان رفتن به نابود کردن شهر است. یک بودهیچیتا می خواستم برای نجات خیرخواه مردم در این روستا به آنها فرصت دیگری برای زنده ماندن. بنابراین او رفت به جهان و تبدیل به یک گدا. او وارد کرد به التماس از خانه به خانه اما هیچ کس مایل بود به او نیش از مواد غذایی است.

او راه می رفت به سمت در ورودی روستا و در بر داشت که بانوی پیر بود ارائه بخور دادن به بودا پس از او پا به جلو به التماس. بانوی پیر embarrassingly گفت: “من این کاسه برنج. اجازه بدهید به شما نیمی از کاسه. من ترک این نیمه برای بودا ارائه شده است.” این بودهیچیتا با اشاره به یک جفت از سنگ شیرها در ورودی ایجاد کرد و به او گفت: “هنگامی که شما نگاه کنید به چشمان این شیرها قرمز روشن وجود دارد خواهد بود یک سیل بزرگ. شما باید اجرا کنید تا کوه — به یاد داشته باشید این است.”

بانوی پیر بلافاصله گفت: روستاییان اما هیچ کس او را باور داشت. آنها خندید و به تمسخر گفت: “چگونه می تواند چشم شیر سنگی به نوبه خود قرمز؟”

She walked to the entrance of the village and found that an old lady was offering incense to the Buddha, so she stepped forward to beg. (Image via pixabay / CC0 1.0)

او راه می رفت به سمت در ورودی روستا و در بر داشت که بانوی پیر بود ارائه بخور دادن به بودا پس از او پا به جلو به التماس. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

یک روز چند layabouts در روستا می خواستم به سرگرم کننده را از بانوی پیر به طوری که آنها رنگ چشم از سنگ شیرها قرمز با رنگ قرمز. هنگامی که بانوی پیر را دیدم شیر سنگی را به چشمان قرمز او با نگرانی فریاد زد: به روستاییان: “Run! آن را به سیل است.”

روستاییان دو خم با خنده داشتن با موفقیت فریب خورده بانوی پیر. بانوی پیر نگه داشته و فریاد زدند اما هیچ کس آن را در زمان به طور جدی و هیچ کس به او گوش. دیدن که همه او را نادیده گرفته بانوی پیر زد تا کوه و سیل به زودی مستغرق تمام ایجاد کرد.

یک نوع عمل به بانوی پیر فرصتی برای شنیدن بودهیچیتا را هشدار. هنگامی که روستاییان گوش به بانوی پیر مشاوره آنها تا به حال افکار شیطانی فریب خورده و تمسخر و حتی رنگ آمیزی شیرها’ چشم قرمز. در پایان خوب افکار و اعمال صرفه جویی خوبی در حالی که شر افکار و اعمال بد را از بین بردن.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین کودکان چپ توسط تغییر آب و هوا و شهرنشینی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>