برای NBA آن زمان به زانو زدن و تقاضا تغییر


 A basketball court is shown at the ESPN Wide World of Sports complex in Kissimmee, Fla. The NBA’s marketing motto for the restart of the season at Walt Disney World is “Whole New Game,” and in many respects, that’s very true. AP photo

بسکتبال دادگاه نشان داده شده است در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در Kissimmee, Fla. NBA بازاریابی شعار برای راه اندازی مجدد این فصل در والت دیزنی جهانی است “کل بازی” و در بسیاری از موارد که بسیار درست است.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>In this March 8, 2020, file photo, Miami Heat forward Bam Adebayo (13) looks for an outlet during the second half of an NBA game against the Washington Wizards in Washington. With the return of NBA basketball, players and coaches are determined to ensure they use this opportunity and their platform to make polarizing statements at a time when the demand for racial equality is as loud as it has been in generations.</p> <p>AP photo</p>

در این 8 مارس 2020, فایل, عکس, Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo (13) به نظر می رسد برای یک خروجی در نیمه دوم یک بازی NBA برابر واشنگتن ویزاردز در واشنگتن است. با بازگشت NBA بسکتبال, بازیکنان و مربیان مصمم هستند به اطمینان حاصل شود آنها با استفاده از این فرصت و پلت فرم خود را پلاریزه اظهارات در زمانی که تقاضا برای برابری نژادی است و به عنوان با صدای بلند به آن شده است که در نسل.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>In this Feb. 1, 2020, file photo, Los Angeles Clippers head coach Doc Rivers talks to his players during the first half of an NBA game against the Minnesota Timberwolves in Los Angeles.</p> <p>AP photo</p>

در این Feb. 1, 2020, فایل, عکس, لس آنجلس کلیپرز سر مربی Doc Rivers مذاکرات به بازیکنان خود را در طول نیمه اول یک بازی NBA برابر مینه سوتا تیمبرولوز در لس آنجلس.

عکس از آسوشیتدپرس

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — میامی مرکز بم Adebayo نمی دانم Breonna تیلور. او هرگز از شنیده می شود این زن که مشغول به کار به عنوان یک اورژانس تکنسین و تا به حال طرح های در حال تبدیل شدن به یک صاحب خانه یک زن و یک مادر. می دانستم که هرگز چیزی در مورد او.

تا زمانی که او درگذشت.

یک روز می رود در حال حاضر که در آن او نمی گویند نام او.

با بازگشت NBA بسکتبال, بازیکنان و مربیان مصمم هستند به اطمینان حاصل شود آنها با استفاده از این فرصت و پلت فرم خود را پلاریزه اظهارات در زمانی که تقاضا برای برابری نژادی است و به عنوان با صدای بلند به آن شده است که در نسل.

“چه اتفاقی افتاد به Breonna تیلور می تواند برای من اتفاق افتاده به دلیل رنگ پوست ما” Adebayo گفت. “ما می خواهیم مردم را به درک که زندگی مهم. ما خسته از دیدن برادران و خواهران ما در حال مرگ در دست پلیس آمریکا بدون هیچ دلیل. قرار دادن خودتان را در کفش ما. ما فقط می خواهم به طور مساوی. که در آن است.”

NBA shut down در تاریخ 11 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تیلور بود به ضرب گلوله توسط پلیس در لوئیزویل, کنتاکی, آپارتمان دو روز بعد. لیگ رسما ری استارت با دو بازی در روز پنج شنبه شب. بزرگ وجود دارد در انتظار از سرگیری بازی وجود دارد برابر است با پیش بینی — اگر نه بیشتر — در چه بازیکنان و مربیان انجام خواهد شد فراتر از بازی.

هیچ یک از 22 تیم در والت دیزنی جهانی باید گفت به طور خاص آنچه را که در نظر یک دادگاه نمایشی. زانو طول سرود ملی یک اقدام آغاز شده است که در NFL با khezri و نفوذ از طریق سایر رشته های ورزشی پس از, است انتظار می رود. بازیکنان برخی از تیم ها هر چند هیچ کدام می خواستم به انتشار جزئیات قبل از بازی آغاز خواهد شد گفت: این اقدامات را فراتر از زانو.

اما با زندگی موضوع نقاشی در دادگاه از سه دیزنی عرصه و برخی از بازیکنان با در نظر امید بستن به خارج از راه اندازی مجدد از نگرانی هایی است که بازی را به حداقل رساندن مطالبات برای تغییر در ترکیب با صدها میلیون چشم در سراسر جهان را برای تماشای این بازی, هر آنچه در اظهارات آنها دیده می شود و شنیده می شود در سراسر جهان.

از آن شده است ثابت پس تیم رو به دیزنی. مربیان اعتقاد آنها به یک شروع قوی در تلاش برای جرقه تغییر و تعهد به ادامه. و بسیاری از بازیکنان تبدیل شده خود را در رسانه ها جلسات به فرصت برای تماس فقط برای کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون به منظور دستگیری سه افسر که به ضرب گلوله 26 ساله تیلور زمانی که آنها پشت سر هم به آپارتمان خود را با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم در طی یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. حکم به جستجو در خانه من در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد و بدون مواد مخدر پیدا شد.

“بدیهی است که ما این فرصت را دارند که در اینجا به ادامه این پیام از عدالت اجتماعی جنبش” نیواورلئان گارد J. J. Redick گفت. “من می دانم که بسیاری از بچه ها شده اند بسیار صریح در مورد Breonna تیلور و مورد جلب توجه به دانیل کامرون و آنچه که او نیاز به انجام به او قاتلان به عدالت است. من فکر می کنم که عالی بوده. این پیام بر روی تی شرت, دادگاه, این همه بزرگ است. من می دانم که من فکر می کنم من افتخار می کنم از بچه ها که شدت و شروع به اقدام در برخی از این چیزها.”

LeBron James که تبدیل اکثر پست-داد و بیداد جلسه مصاحبه را به یک درخواست برای عدالت برای تیلور در اوایل این ماه این است که دفاع از یک ابتکار عمل برای به دست آوردن بیشتر مردم به رای دادن در ماه نوامبر. لیگ ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط قرار دادن با هم یک پایه که در آن 300 میلیون دلار خواهد شد و در ابتدا اختصاص داده شده برای توانمندسازی اقتصادی در جوامع است. تعداد بی شماری از بازیکنان به خیابان ها ریختند در تظاهرات که ظهور در سراسر کشور پس از مرگ تیلور جورج فلوید و Ahmaud Arbery.

“شما می دانید, آن را خنده هر زمان که بحث ما در مورد عدالت و مردم سعی می کنید برای تغییر پیام” کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. “Khezri kneels; آن را به حال چیزی برای انجام با نیروهای. آن را تا به حال با بی عدالتی اجتماعی و هر کس سعی در تغییر روایت است. چگونه در مورد ماندن در آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد و برخورد با آن به جای تلاش برای فریب ما و یا تغییر و یا فوت و فن خود را به لرزه در آوردید ؟ چگونه در مورد واقعی است؟”

این پیام را فراتر از هر آنچه اتفاق می افتد در طول سرودهای ملی. و اگر NBA تا به حال یک قانون در محل نزدیک به 40 سال گفت که بازیکنان باید ایستاده برای سرودهای ملی زمانی که آنها انجام می شود قبل از بازی هیچ کس ابراز نگرانی از پیامدهای این قانون در حال حاضر.

“من احترام مسالمت آمیز اعتراض” کمیسر NBA آدم نقره گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”.

اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان را می پوشند اجتماعی-عدالت در پیام خود کشباف باقی مانده از فصل همراه با نام خود را. برخی را به یاد کلمه “برابری” که نمایش داده خواهد شد نه در زبان های مختلف. دیگران می گویند “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” یک چند به سادگی می گویند “کافی است.”

جیمز لیگ بزرگترین ستاره تصمیم گرفت برای قرار دادن یک پیام در نیوجرسی. او با استفاده از خود و رسیدن به راه های دیگر از جمله اهدای پول به فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف برای کمک به کسانی که در وزارت امور خارجه با محکومیت جنایت پرداخت جریمه و تبدیل شدن به واجد شرایط برای رای دادن.

او همچنین cringes در مفهوم فراخوانی Black Lives Matter “یک جنبش است.” او ترجیح می دهد آن را به یک شیوه زندگی است.

“متاسفانه در امریکا و جامعه وجود ندارد هيچگونه لعنت جنبش ما” جیمز گفت. “وجود ندارد شده است هیچ جنبش است.”

Adebayo امیدوار است این لحظه در NBA در نهایت می تواند خار برخی از جنبش.

لیگ رفت و 20 هفته بدون بازی به دلیل خاموش شدن و همه گیر. طرفداران بسکتبال مشتاقانه منتظر برای بازی دوباره. Adebayo امتیاز بازیکنان جهان را می خواهم به یادآوری است که تیلور خانواده منتظر فقط به عنوان طولانی برای عدالت است.

“ترسناکترین چیزی که همیشه برای من این بود: من در جایی یک شب مادرم به من گفت:” فقط come back home,'” Adebayo گفت. “هیچ کس نمی باید به نگرانی در مورد آن. اما این که چگونه در آن است برای ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر