می coronavirus گسترش از طریق هوا ؟

می coronavirus گسترش از طریق هوا ؟

بله این امکان وجود دارد.

سازمان بهداشت جهانی احتمال این که COVID-19 ممکن است گسترش در هوا تحت شرایط خاصی.

اخیر COVID-19 شیوع بیماری در شلوغ داخل تنظیمات — رستوران ها و کاباره ها و شیوه های گروه کر — نشان می دهد این ویروس می تواند به چسبیدن به اطراف در هوا به اندازه کافی بلند به طور بالقوه آلوده دیگران اگر اجتماعی فاصله اقدامات هستند به شدت به اجرا گذاشته است.

کارشناسان می گویند عدم وجود تهویه در این شرایط به فکر کمک به گسترش و ممکن است که ویروس به معطل شدن در هوا بیش از حد نرمال است.

در یک منتشر شده است محققان دریافته اند که صحبت کردن تولید قطرات تنفسی است که می تواند باقی می ماند در هوا در یک محیط بسته در حدود هشت تا 14 ساعت.

این که می گوید کسانی که بیشتر در معرض خطر از هوابرد گسترش پزشکان و پرستاران که انجام مراحل تخصصی مانند قرار دادن یک لوله تنفس و یا قرار دادن بیماران در ونتیلاتور. مقامات پزشکی توصیه می کنیم با استفاده از ماسک محافظ و سایر تجهیزات در هنگام انجام این روش.

دانشمندان حفظ آن به مراتب کمتر خطرناک به خارج از داخل خانه به دلیل ویروس قطرات پراکنده در هوای تازه کاهش احتمال COVID-19 انتقال است.

___

AP است پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد کوروناویروس در این سری است. ارسال آنها را در: [email protected]

بیشتر ویروسی سوالات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>