آخرین: تگزاس صفر فعال coronavirus عفونت

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

تگزاس هیچ فعال coronavirus عفونت در تیم فوتبال و یا در میان والیبال و مردان و زنان تیم بسکتبال بازیکنان در محوطه مدیر ورزشی کریس Del Conte روز سه شنبه گفت.

تیم ملی فوتبال به زودی افزایش تست از یک بار تا دو بار در هفته و فوتبال زنان آغاز خواهد شد و ورود در محوطه دانشگاه این هفته است.

تگزاس ارائه شده در اولین به روز رسانی آن در تست در هفته. Del Conte گفت: تعدادی از ورزشکاران تست مثبت یا شناسایی شدن به عنوان موارد ممکن است از طریق تماس با ردیابی است “به طور چشمگیری کاهش یافته است.”

این مدرسه اعلام کرد که 13 ژوئن 18 بازیکن شد و یا مثبت و یا فرض مثبت است.

___

آریزونا است به حالت تعلیق در تاریخ offensive lineman ادگار Burrola برای نقض مدرسه coronavirus پروتکل های.

Burrola تایید تعلیق در توییتر و گفت: او را متوقف دریافت وعده غذایی خود را برنامه ریزی روز او به حالت تعلیق در آمد. او همچنین گفت: دستمزد گرفته شده است به دور است.

Burrola آغاز شده شش بازی در سمت راست در مقابله با 2019 و تا به حال جراحی شانه در ماه ژانویه است.

“اگر شما نمی خواهید به پرداخت با توجه به پروتکل پوشیدن یک ماسک که همه چیزهای دیگر ما نمی توانیم شما را در اطراف” مربی کوین Sumlin گفت: Arizona Daily Star.

___

کلیولند براونز در حال انجام همه آنها می توانند به طرفداران خود را با یک نگاه خود را به اردوگاه های آموزشی که به روی عموم بسته است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

تیم راه اندازی خواهد شد “براونز زنده: اردوگاه آموزشی” در Aug. 14. آنلاین سایت را به طرفداران “از نزدیک و شخصی نگاه در اردوگاه.” این نشان می دهد دو ساعته پخش خواهد شد در تمام تیم سیستم عامل رسانه های اجتماعی و نمایش کلیپ از تمرین و مصاحبه با بازیکنان و مربیان و فارغ التحصیلان.

این Browns می آیند کردن یک 6-10 فصل است که نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده است اما شور و هیجان در اطراف یک اثبات نشده اما با استعداد تیم که به تازگی امضا ستاره دفاعی پایان Myles گرت به بلند مدت فرمت.

کلیولند شروع به در نظر گرفتن بازیکنان کهنه در روز سه شنبه. کارفرمایی بیکر میفیلد در حال حاضر پاک NFL پروتکل coronavirus و اجازه داده شد در مرکز آموزش.

___

Austin در بهداشت عمومی سازمان گفت: این شهرستان شد “گرفتار کردن گارد” با اعلام اخیر توسط تگزاس که مدرسه برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا 50 درصد ظرفیت ورزشگاه در Longhorns football بازی این سقوط.

Travis County موقت اقتدار بهداشت دکتر مارک Escott صحبت با شهرستان عالیرتبه روز سه شنبه و گفت: آن را سخت به تصور کنید که اجازه می دهد یک جمعیت از هر اندازه تماشای یک بازی است.

تگزاس مدیر ورزشی کریس Del Conte نوشت فصل دارندگان بلیط در هفته گذشته در مورد برنامه اجازه می دهد تا حدود 50 ، 000 طرفداران در دارل K سلطنتی-تگزاس یادبود ورزشگاه حتی به عنوان ایالت تگزاس باقی مانده ملی نقطه داغ در coronavirus بیماری همه گیر.

Escott می گوید که بسیاری از مردم در یک مکان است که یک بیت از رسیدن به سمت راست در حال حاضر.

مسئولان مدرسه با اشاره به 50 درصد حد مجاز در حال حاضر مجاز و تحت قوانین ایالتی.

___

آتلانتا فالکونز قرار داده اند rookie ایمنی Jaylinn هاوکینز در تیم رزرو/COVID-19 لیست.

اعلام این خبر پس از مربی دن کوین زودتر گفت: همه rookies های منفی انجام شد. هاوکینز یک چهارم-انتخاب دور از کال می توانست آزمایش منفی بود و قرار داده شده در این فهرست پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus. تیم مجاز به افشای اگر یک بازیکن در قرنطینه.

کوین گفت: شیوع کروناویروس با MLB میامی مارلینز شد موضوع بحث به عنوان بازیکنان کهنه وارد اردوگاه آموزشی در روز سه شنبه و شروع به خود را تست. او گفت: هیچ بازیکن مورد بحث و امید بستن به خارج.

___

جانباز cornerback موریس canady را از دست و undrafted rookie گیرنده Stephen Guidry تصمیم گرفتند از دالاس کابوی ها در این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Canady را از دست امضا یک قرارداد یک ساله با کابوی ها پس از تقسیم 2019 فصل بین جتز نیویورک و بالتیمور. کلاغ پیش نویس canady را از دست در دور ششم در سال 2016.

Guidry تا به حال 827 متری دریافت و هشت touchdowns در دو فصل در می سی سی پی امور خارجه پس از بازی دو سال از تاریخ و کالج. او در مواجهه طولانی می افزاید: برای ایجاد فهرست در یک موقعیت است که شامل ترجمه که امضا $100 میلیون قرارداد در offseason سوم-سال مرد مایکل گالوپ و در دور اول انتخاب CeeDee بره.

___

این Jacksonville Jaguars قرار داده شده اند شروع مناسب مقابله با Jawaan تیلور و سال اول offensive lineman Ryan پاپ در تیم رزرو/COVID-19 لیست.

تیلور دوم-انتخاب دور از فلوریدا در سال گذشته آغاز شده و تمام 16 بازی به عنوان یک تازه کار.

این COVID-19 لیست برای یک بازیکن که تست مثبت برای coronavirus یا قرنطینه شده و پس از بودن در تماس نزدیک با فرد آلوده. تیم NFL مجاز به افشای اینکه آیا این بازیکن در قرنطینه یا مثبت است برای COVID-19.

جکسون همچنین حذف rookie بیمارستان کانر Slomka از این تیم را فعال/غیر فوتبال آسیب لیست پس از او گذشت فیزیکی خود را.

___

NCAA است که اجازه می دهد تمام, دانشکده فوتبال, تیم برای شروع فصل خود را به عنوان اوایل به عنوان Aug. 29.

انجمن تایید کرد که فوتبال نظارت کمیته درخواست کرده بود یک پتو چشم پوشی اجازه هر مدرسه به فشار تا شروع فصل آن به اصطلاح هفته صفر است.

شروع رسمی فصل شده بود آخر هفته روز کارگر با چند بازی برای ماه آگوست برنامه ریزی. 29. بود که قبل از coronavirus همه گیر قرار داده و در این فصل در خطر و برنامه بودند تعمیرشده برای مقابله با پتانسیل اختلالات COVID-19.

برخی از مدارس و همایش های در حال کار در به تاخیر انداختن شروع فوتبال خود را فصل به فصل در حالی که دیگران در حال تلاش برای دریافت شروع به سر. کانزاس و اوکلاهما از 12 باید هر دو به تازگی نقل مکان کرد تا خود را به باز کردن بازی در برابر FCS مخالفان به اوت. 29.

___

اجلاس لیگ عقب هل دادن شروع پاییز, ورزشی برای سپتامبر. 23 با توجه به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این کنفرانس رئیس شورای توافق به تاخیر قهرمانی فصل برای مردان و زنان, فوتبال, والیبال و صلیب کشور است. غیر قهرمانی بخش برای گلف و تنیس همراه با غیر سنتی برای فصل سافت بال و بیس بال نیز تحت فشار قرار دادند.

فوتبال و والیبال را کنفرانس-تنها برنامه است.

___

زنان حرفه ای تنیس مسابقات که قرار بود در توکیو در ماه نوامبر لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آخرین رویداد خراشیده از ورزش تقویم.

این Toray Pan Pacific Open در حال حاضر به تعویق افتاده است از ماه سپتامبر به دلیل COVID-19 شیوع است که قرار است WTA و ATP تور در خود نگه دارد از ماه مارس.

دو بار گرند اسلم قهرمان نائومی اوزاکا موفق به کسب این عنوان در سال گذشته است.

روز سه شنبه اعلام شرح زیر است, اخبار هفته گذشته که 11 مردان و زنان مسابقات برنامه ریزی شده برای اواخر این سال در چین scrapped.

که شامل WTA Finals.

همانطور که در حال حاضر تنیس زنان برنامه ریزی شده است به رزومه هفته آینده در پالرمو ایتالیا.

___

مینه سوتا کنفرانس ورزشی بین دانشکده منتقل شده ترین سقوط های ورزشی تا بهار از جمله فوتبال است.

این MIAC پیوست که اکثریت آن را NCAA Division III همسالان تعویق انداختن رقابت در کشور عبور, فوتبال, فوتبال و والیبال. تنیس, تیم خواهد بود و مجاز به رقابت در برابر کنفرانس مخالفان این سقوط مطابق با پردیس, دولت, NCAA و MIAC سلامت احكام است. که ورزش تلقی پایین خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است.

آموزش و تمرین و تیم دیگر فعالیت های مجاز خواهد بود در به تعویق افتاد, ورزش در انطباق با ویروس-دستورالعمل مربوط.

بزرگترین تاثیر MIAC حرکت را در بازی فوتبال بین لیگ قدرت سنت جان و سنت توماس رقبا که برای اولین بار در سال 1901 و مواجه 89 بار در ورزش. در این سال بازی بود که برنامه ریزی شده برای اوایل ماه نوامبر در ایالات متحده بانک ورزشگاه NFL خانه وایکینگ ها می باشد که از گذشته تا کنون با حرکت قریب الوقوع توسط سنت توماس به FCS سطح پس از بوت از MIAC برای رقابتی دلایل.

___

تنسی تیتان قرار داده شده اند بالا خود را پیش نویس انتخاب در COVID-19/لیست ذخیره.

مربی مایک Vrabel اعلام کرد که حرکت روز سه شنبه در پایان 40 دقیقه ویدئو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

تیتان پیش نویس offensive lineman اشعیا ویلسون با شماره 29 انتخاب کنید به طور کلی از گرجستان و ویلسون باقی می ماند یک عضو خود را مرد شش کلاس پیش نویس است که هنوز به توافق برسند به یک قرارداد است. ویلسون است که انتظار می رود به رقابت برای حق مقابله کار آمد که باز زمانی که جک Conklin امضا شده با کلیولند در آژانس رایگان.

Vrabel همچنین گفت linebacker Jayon قهوه ای شروع خواهد شد اردوگاه های آموزشی در نظر جسمی قادر به انجام لیست.

تیتان تا کنون داشته اند یک بازیکن انتخاب کردن. Undrafted rookie رایگان agent آنتونی مک کینی است که توهین آمیز lineman از تگزاس مسیحی است. Vrabel تایید میشن به اطلاع مربی و مدیر کل جان رابینسون از تصمیم خود.

Vrabel می گوید که او نه شنیده و نه به صحبت تیتان دیگر که ممکن است به انتخاب کردن و انتظار است تا بازیکنان بهترین تصمیم را در جهت منافع خود و خانواده خود را.

___

یک فرد آشنا با این وضعیت می گوید: New England Patriots linebacker اصلا كار هایتاور تصمیم به انتخاب کردن از 2020 فصل است.

هایتاور تصمیم گیری ساخته شده بود را از نگرانی برای سلامتی خود و, نامزد و کودک که متولد اوایل این ماه فرد گفت. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که میهن پرستان نیست اعلام کرد این تصمیم است.

ESPN اعلام کرده حرکت می کند.

دو نفر دیگر گفت: AP که شروع مناسب مقابله با مارکوس توپ و بیمارستان دنی حیاتی نیز انتخاب شده برای نشستن در این فصل با استناد به نگرانی های بهداشتی.

کانن یک بازمانده سرطان و حیاتی است و یک خانواده جوان و نمی خواهید به خطر افشای آنها با توجه به منابع.

___

دو نفر با دانش مستقیم از این تصمیم را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که Buffalo Bills شروع دفاعی مقابله با ستاره Lotulelei است که به طور داوطلبانه انصراف از بازی در این فصل است.

مردم به صحبت کرد AP در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تیم نشان داد این اطلاعات به عنوان بازیکن گزارش برای شروع آموزش به کمپ سه شنبه. NFL شبکه اول گزارش Lotulelei تصمیم پیش از آن در روز.

30 سال Lotulelei هفت سال از NFL تجربه و ورود به فصل سوم خود را با صورتحساب. او دو سال باقی مانده در قرارداد خود را که در حال حاضر اجرا از طریق 2022.

— جان Wawrow گزارش از بوفالو. نیویورک.

___

آیووا است متوقف شده آن مردان و بسکتبال تمرینات برای 14 روز پس از دو بازیکن تست مثبت برای COVID-19 مدرسه اعلام کرد.

آیووا پروتکل نیاز به افرادی که تست مثبت بود و در انزوا و برای افرادی که ممکن است در معرض کسی با این ویروس به قرنطینه شود.

هفته گذشته در ایالت میشیگان به حالت تعلیق فوتبال, تمرینات و بازیکنان شروع به 14 روز در قرنطینه بعد از یک عضو ستاد و بازیکن تست مثبت است.

___

ایالت اوهایو را محدود خانه جمعیت به حدود 20 ، 000 و منع tailgating اگر فوتبال فصل بازی در این پاییز.

هواداران داخل ورزشگاه اوهایو مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و اجتماعی رعایت فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. امتیازات محدود خواهد شد.

سنتی “جمجمه جلسه” pregame پپ تظاهرات در سنت جان آرنا برگزار خواهد شد.

مدیر ورزشی ژن اسمیت مطلع نجومی-دارندگان بلیط از قوانین جدید در یک نامه روز شنبه برای اولین بار گزارش شده توسط

دستورالعمل محدودیت ظرفیت 105,000-صندلی ورزشگاه به 20٪.

-میچ Stacy گزارش از کلمبوس, اوهایو

___

نیوجرسی کنفرانس ورزشی اعلام کرد تعلیق تمام سقوط های ورزشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کنفرانس بخش سوم مدارس را کشف امکان بازی سقوط ورزش در بهار. سقوط ورزشی شامل فوتبال زنان, فوتبال مردان فوتبال, هاکی روی چمن زنان, والیبال زنان, تنیس, زنان, عبور از کشور و عبور از کشور است.

عضو مدارس Kean, دولت, New Jersey شهرستان Ramapo روآن راتگرز-کمدن راتگرز-Newark, استاکتون کالج نیوجرسی و ویلیام پاترسون.

___

برزیل میزبان تلویزیون رودریگو Rodrigues درگذشت در سن 45 دو هفته پس از عقد قرارداد COVID-19.

فن های مورد علاقه خود را برای سبک طنز آمیز پیشرو برنامه های ورزشی رودریگز در بیمارستان بستری شد روز شنبه در ریو دو ژانیرو پس از احساس تهوع و گمگشتگی. پزشکان دریافتند او وريدی مغزی لخته خون یکی از ممکن است بدن در پاسخ به عفونت با کروناویروس جدید.

رودریگز تا به حال عمل جراحی روز یکشنبه و در یک ناشی از کما.

او در تلویزیون Globo و کانال کابل Sportv که تایید مرگ او در یکی از برنامه های او میزبان.

رودریگز نیز مشغول به کار در چندین برزیل دیگر شبکه از جمله ESPN.

___

آتلانتا فالکونز باید خود را انتخاب 40 عضو cheerleaders تیم ملی زیر خود را برای اولین بار مجازی محبوب.

با توجه به کروناویروس همه گیر از 38 نفر زن و دو مرد به دست آورده خود را در نقاط آنلاین محبوب. نتایج اعلام شد و در روز دوشنبه شب در یک livestream در شاهین سایت.

Chato هندریکس مدیر پشتیبانی گفت حقارت در ابتدا باید به طور کامل مجازی اما مانند بقیه جهان تا به حال به وفق دهند.

هندریکس می گوید مجازی فايلهاي ساخته شده این امکان را برای خارج از دولت متقاضیان را به رقابت برای نقاط بدون نیاز به سفر به آتلانتا.

این اولین بار است که از سال 1989 شاهین داشته نر cheerleaders.

___

Ball State پر کرده است یکی از سه باز تاریخ در فوتبال, برنامه, اعلام برنامه برای باز کردن فصل هفت. 12 در ایالت آیووا از 12.

بازی جایگزین قبلا برنامه ریزی شده تاریخ برای کاردینالز در میشیگان و سالانه رقابت بازی در آیووا برای مکش. هر دو بازی محو شد وقتی بزرگ ده مقامات گفتند که بازی یک کنفرانس-تنها برنامه است.

توپ دولت نیز تا به حال آن هفت. 3 فصل بازکن در برابر مین و هفت. 19 سفر به ایندیانا لغو شد در اوایل این ماه. بزرگ ده ها گزارش هزینه کاردینالز حدود 1.7 میلیون دلار پول را تضمین شده.

توپ دولت هنوز برنامه ریزی برای میزبانی وایومینگ در سپتامبر. 26 در بازی دوم از فصل قبل از رفتن به اواسط آمریکا در کنفرانس بازی.

___

رئال مادرید می گوید به جلو Mariano دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

اعلام شد که این تیم در بازگشت به تمرین پیش از آن در لیگ قهرمانان بازی برابر منچستر سیتی در اوت. 7. رئال مادرید از دست داد در خانه 2-1 در پا برای اولین بار از دور-از-16 سری.

مادرید می گوید مرینو در “سلامت کامل بیماری” بود و زیر بهداشت پروتکل های.

کل مادرید تیم ملی مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 روز دوشنبه. بازیکنان شده بود در یک استراحت از تقریبا 10 روز پس از برنده شدن در لیگ اسپانیا عنوان شده است.

___

این دولت را حفظ حداکثر ظرفیت 5000 طرفداران در استادیوم تا پایان ماه آگوست به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرانسه وزیر ورزش رکسانا Maracineanu می گوید تصمیم گرفته شد چرا که فرانسه شاهد افزایش coronavirus موارد به تازگی.

اما Maracineanu می افزاید که مقامات محلی باید اختیارات لازم برای افزایش ظرفیت در برخی از حوادث از اوت. 15 اگر آنها می توانید بدست آوردن تقدیر ویژه و رعایت دقیق ایمنی و بهداشت پروتکل.

تنها 2,805 طرفداران حضور فرانسه در جام بین پاری سن ژرمن و سنت اتین جمعه گذشته اما تعداد کم بود چون Saint-Etienne طرفداران خود استفاده تخصیص 900 صندلی در Stade de France.

پاری سن ژرمن چهره لیون در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه همان روز جمعه است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>