تگزاس در کنگره کابل گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus

توسط نیکول Cobler

AUSTIN تگزاس _ در کنگره ایالات متحده کابل R-تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus صبح روز چهارشنبه در کاخ سفید با توجه به اخبار و گزارش های متعدد.

Gohmert که برنامه ریزی شده بود به پرواز به تگزاس صبح روز چهارشنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت پیش از سفر, سیاسی, اولین گزارش با استناد به منابع ناشناس.

Gohmert است که به طور منظم خال خال در کاپیتول هیل بدون ماسک و با سی ان ان گفت در ماه گذشته که او نمی پوشیدن یک ماسک از آنجا که او نمی باید این ویروس.

تصمیم خود را به پوشیدن ماسک نادیده گرفته هشدارهای کارشناسان بهداشت که توصیه ماسک حتی برای کسانی که بدون علائم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اجرا یک دستور ماسک برای تگزاس در اوایل این ماه گفت: این امر سرعت گسترش COVID-19 و نگه داشتن دولت از خاموش کردن دوباره.

سخنگوی Gohmert را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

Gohmert حضور داشتند روز سه شنبه ستیز قضایی مجلس جلسه کمیته که در آن دادستان کل ویلیام Barr پاسخ پرسش از اعضای کمیته برای بیش از پنج ساعت.

Gohmert حذف چهره خود را پوشش چندین بار در طول جلسه.

A U. s. Department of Justice سخنگوی گفت: چند رسانه های خبری که بر تست خواهد شد برای COVID-19 به دلیل نزدیکی به Gohmert در روز سه شنبه شنوایی.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او “خیلی متاسفم” برای Gohmert اما ابراز نگرانی برای مجلس.

“اما من هم متاسفم اعضای من که نگران هستند چرا که او نشان داده تا در جلسات بدون ماسک و چیزی از آن را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن وست تگزاس تور جمعه شامل جمع آوری کمک با کمپین اهدا کنندگان در اودسا ماریوت و تور یک دکل نفت در دو عقاب انرژی در میدلند.

___

(c)2020 Austin American-Statesman تگزاس

بازدید Austin American-Statesman تگزاس در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): Gohmert

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر