پنسیلوانیا رهبران مدرسه به دولت: ما نیاز به کمک بیشتر

توسط مایکل RUBINKAM و علامت SCOLFORO

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا موجود برای مدارس است بیش از حد مبهم و superintendents و تخته مدرسه نیاز به جزئیات بیشتر از دولت وزارت بهداشت در مورد چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت یک superintendents گروه روز دوشنبه گفت: پس از تماس با گرگ مقامات دولت.

Superintendents خواست بیشتر توصیه های بتنی از دولت رژیم صهیونیستی است. تام ولف به عنوان آنها تصمیم گیری در مورد نحوه و اینکه برای استقبال از دانش آموزان به کلاس درس این سقوط از جمله چه باید بکنید اگر یک معلم یا دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus.

“هیچ ابزار داده شده به مدارس. راهنمای بهترین شیوه و پیشنهادات و ایده های. آنها توصیه های خاص گفت:” علامت گذاری DiRocco, مدیر اجرایی, پنسیلوانیا, انجمن مدیران مدرسه.

بسیاری از مدارس در سراسر کشور طرح به رای خود به بازگشایی قصد دارد در هفته آینده یا دو و جلسات عمومی برگزار شد به بحث در مورد جزئیات نشان داده اند به شدت تقسیم شده و در مورد چگونگی ادامه.

DiRocco گفت superintendents و اعضای هیئت مدیره مدرسه در حال خواسته به بهداشت عمومی تصمیم گیری برای آنها که هیچ آموزش یا تخصص.

“ما قصد داریم برای انجام بهترین ما می توانیم برای نگه داشتن بچه های ما و ما اعضای هیات, امن, اما اگر چیزی اتفاق می افتد پایین خط ما یاد بگیرند که یک ماه از در حال حاضر ما باید انجام داده ایم ‘X’ به جای ‘Y’ ما می خواهیم آن را به شناخته شده است که شما قرار داده است که تصمیم گیری در دست های محلی خود را سرپرست و مدرسه محلی خود اعضای هیئت مدیره به کسانی که تماس و آنها کارشناسان بهداشت عمومی” گفت: DiRocco, و اضافه کرد که مدرسه محلی رهبران نگران مسئولیت حقوقی و به دنبال حمایت.

DiRocco صحبت کرد و پس از تماس با مقامات دولتی از جمله وزیر بهداشت دکتر راشل لوین و وزیر آموزش و پرورش پدرو ریورا.

Superintendents ابراز نگرانی در مورد چگونه برای پاسخ به یک بیمار دانشجو یا کارمند — آیا به تعطیل کردن کلاس های درس و یا کل مدارس — اما وزارت بهداشت مقامات اطمینان رهبران مدرسه در روز دوشنبه که آنها کمک خواهد کرد که راهنمای مناطق’ پاسخ به عنوان ویروس موارد بوجود می آیند.

اما سوال دیگر باقی مانده است.

برای مثال دولت دستورالعمل های تماس برای 6 فوت (1.8 متر) جدایی میان دانش آموزان و کارکنان “به میزان حداکثر امکان پذیر است” اما لازم نیست توضیح دهید که این به چه معناست و یا اینکه آیا وجود دارد به حداقل برساند.

“است که در آن شش است که سه در آن چهار پنج ؟ چه تعداد ؟ و پزشکی مردم باید به روشنی در مورد آن گفت:” جیم Scanlon, سرپرست West Chester منطقه مدرسه منطقه در جنوب شرقی پنسیلوانیا که همچنین در روز دوشنبه تماس بگیرید. West Chester میان دولت بزرگترین منطقه با حدود 12000 دانشجو در 16 ساختمان مدرسه.

لوین گفت: superintendents آنها باید در تلاش برای 6 پا اما اشاره کرد که برخی از مدارس ممکن است قادر به دنبال توصیه وزارت بهداشت سخنگوی Nate وردل گفت.

لوین همچنین خطاب سقوط ورزش نیاز به اجتماعی فاصله و نقش مورد بررسی و تماس با ردیابی وردل گفت. Superintendents نیز خواسته برای یک ایالت متریک برای بسته شدن مدارس اما مقامات دولتی می گویند که آنها ترجیح می دهند انعطاف پذیر باقی می ماند.

با Pennsylvania مجموعه مدارس برای بازگشایی در یک ماده از هفته گرگ دولت تا حد زیادی دوری a one-size-fits-all رویکرد وسیع دولت که در آن coronavirus است wreaked ویران کردن در برخی از شدت جمعیت شهرستان در حالی که به سختی به دست دیگران است. به جای دولت 500 مدارس شده اند اجازه داده می شود به راه اندازی مجدد در فرد راهنما با یک طرح که تصویب شده توسط هیئت مدیره مدرسه محلی ساخته شده و ارائه شده به دولت است.

“ما اعتقاد داریم که ارشاد اجازه می دهد تا مدارس را به تصمیم گیری است که کمک خواهد کرد آنها را به عنوان آنها طرح در اطراف این جزئیات را برای ساختمان ها و مناطق آموزش و پرورش” وردل گفت.

مدرسه مقامات می گویند این ملاحظات بی پایان هستند. نگاهی به حمل و نقل است. دولت دستورالعمل های توصیه یک کودک در هر صندلی یا هر سطر دیگر. اما با اتوبوس و رانندگان در عرضه محدود, آنچه در مورد دو بچه به ازای هر صندلی در صورتی که هر دو آنها با پوشیدن ماسک? این است که خوب است ؟

“این نوع از عملیاتی گرانول سوالات که نیاز به پاسخ داده شود توسط کسی به غیر از یک سرپرست نشستن با یک هیئت مدیره مدرسه گفت:” شما چه فکر می کنید؟’ DiRocco گفت.

DiRocco گفت: اعضای خود را به مناسبت افزایش یابد” اما نگرانی آنها را به تصمیم گیری است که سهوا خدشه دار سلامت یک دانشجو یا عضو هیات.

و او گفت: مناطق تنها حدود سه هفته بیشتر به شرکت تا برنامه های خود را.

“ساعت را در حال اجرا بر ما” DiRocco گفت. “فقط وجود دارد هستند بسیاری از سوالات حل نشده وجود دارد که نیاز به پاسخ قبل از مدارس می تواند باز است.”

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>