نوآوری: دانشمندان با ابداع روش برای گرده افشانی استفاده از حباب صابون

دانشمندان از ژاپن اختراع یک نام تجاری راه جدید برای انجام گرده افشانی در اراضی کشاورزی — حباب صابون. مطالعه انجام شده در ژاپن پیشرفته موسسه علوم و تکنولوژی در Nomi با موفقیت گرده افشانی گلابی رنگ ارغوانی روشن با ارائه گرده دانه به گل. کیفیت از میوه ها از حباب گرده افشانی است که گفته می شود در همان سطح است که به عنوان تولید از طریق دست افشانی.

حباب گرده افشانی

Eijiro میاکو این نویسنده ارشد این مطالعه قبلا سعی کردم به استفاده از یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک به گرده افشانی گل. این به پایان رسید تا در شکست از هواپیماهای بدون سرنشین اغلب در برخورد با گیاهان آسیب رساندن به آنها. اما یک روز در پارک با پسرش به او نشان داد یک مسیر جدید به سمت دستیابی به گرده افشانی. در حالی که دمیدن حباب صابون یکی از آنها ضربه پسرش و منفجر شد. میاکو متوجه شدم که حباب های صابون می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه دانه گرده بدون آسیب رساندن گل.

میاکو و تیم خود را لود می شود یک راه حل صابون همراه با دانه گرده به یک تفنگ حباب و حباب منتشر شد به یک گلابی باغ. هر حباب موجود در اطراف 2000 دانه گرده. پس از تایید که حباب را در رسیدن به هدف گل این تیم با استفاده از یک GPS-کنترل هواپیماهای بدون سرنشین به طور خودکار منفجر کردن حباب صابون. از ارتفاع 2 متر حباب صابون از هواپیماهای بدون سرنشین موفق شد در ضربه زدن به هدفمند گل 90 درصد از زمان. هواپیماهای بدون سرنشین نقل مکان کرد و در یک سرعت دو متر در هر ثانیه.

دانشمندان موفق به گرده افشانی گلابی باغ با استفاده از حباب صابون. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

“در مقایسه با دیگر انواع از راه دور گرده افشانی, عملکرد حباب صابون نوآورانه توان و خواص منحصر به فرد مانند موثر و مناسب تحویل دانه گرده به هدف گل و انعطاف پذیری بالا برای جلوگیری از آسیب رساندن به آنها… من باور دارم که بیشتر فن آوری های نوین مانند state-of-the-art, محلی سازی و نقشه برداری, ادراک دیداری برنامه ریزی مسیر حرکت کنترل ها و تکنیک دستکاری خواهد بود ضروری برای توسعه خودمختار دقت رباتیک گرده افشانی در مقیاس بزرگ” میاکو گفت: به علوم روزانه.

کشاورزان در باغ گلابی و همچنین در مکان های دیگر در ژاپن تمایل به استفاده از قلم و قلم به دست گرده افشانی درختان است. اما در مقایسه با حباب جدید روش گرده افشانی این یک ناکارآمد روند. یک قلم و قلم مو اعمال می شود تقریبا از 1800 میلی گرم گرده به یک گل. در مقابل یک حباب صابون تنها در حدود 0.06 میلی گرم است. این اساسا بدان معنی است که کشاورزان باید به مراتب کمتر گرده به گرده افشانی گل ها اگر آنها با استفاده از حباب صابون به روش.

این روش بدون اشکال است. برای یکی از بسیاری از حباب های صابون شکست به زمین در هدف گل اساسا تلف شدن. دوم: آب و هوا نقش کلیدی در حباب گرده افشانی. قطرات باران به راحتی می توانید شستشو کردن حباب از گل. اگر بادهای قوی هستند و باد را در سراسر زمین های کشاورزی حباب گرفته خواهد شد در جایی دور.

Edete آینه گرده افشانی توسط زنبور عسل. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مصنوعی گرده افشان

در ماه ژانویه اسرائیل agritech راه اندازی Edete پرده برداری از یک گرده افشانی مصنوعی تکنولوژی است که قادر به جایگزین کردن حشرات گرده افشانی. در حال حاضر تقریبا 75 درصد از جهانی تغذیه تنوع وابسته به حشرات گرده افشانی به این معنی است که جهان را در تنگه وخیم اگر این موجودات که به شما صدمه در مقیاس بزرگ است. Edete راه حل آینه روش گرده افشانی زنبور عسل در دو مرحله.

اولین, مصنوعی, تکنولوژی مکانیکی برداشت گل و جدا گرده و ذخیره سازی آن برای بیش از یک سال است. دوم در طول دوره کشت گل های گرده لود به یک گرده افشان است که توزیع آن در درختان. گرده افشان با استفاده از تکنولوژی LIDAR به حس درختان. این فن آوری شده است با موفقیت سعی در بادام باغ.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

حکمت سقراط (و چگونه درگذشت او)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>