هنگ کنگ اقتصاد قرارداد 9 درصد در آخرین سه ماهه

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ رشد اقتصادی 9 درصد از سال قبل در آخرین سه ماهه نکنه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و رو بیشتر آسیب های بالقوه از دست دادن ایالات متحده تجارت امتیازات با توجه به امنیت و قانون اعمال شده توسط پکن.

عملکرد گزارش روز شنبه برای سه ماه منتهی به ژوئن بود بهبود بیش از سه ماهه قبلی است 9.1% انقباض بزرگترین پس دولت شروع گزارش داده در 1970s.

هنگ کنگ مرکز تجارت, سرمایه گذاری و گردشگری در حال حاضر تلاش شد قبل از coronavirus باعث شد که دولت به اعمال محدودیت سفر و محدودیت در کسب و کار.

ورود توریست کاهش یافت و پس از اعتراضات آغاز شد که در ماه ژوئن سال 2019 بیش از یک پیشنهاد استرداد قانون و گسترش یافت و تقاضا برای بیشتر دموکراسی و دیگر نارضایتی.

خاک نیز بیشتر مشکل پس از واشنگتن خود کناره ویژه وضعیت تجارت در پاسخ به پکن اعمال قانون تامین خواهد شد که تشدید کنترل بر این مستعمره سابق بریتانیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت هنگ کنگ دیگر نمی خواهد به عنوان یک خودمختار منطقه تجاری است. که می تواند در نتیجه بیشتر موشکافی کالا محدود به و از ایالات متحده, فرسایش هنگ کنگ مزیت رقابتی در برابر سرزمین اصلی چین و سایر بازارهای آسیایی پورت.

هنگ کنگ دولت راه اندازی کرده است برنامه های محرک اقتصادی از جمله اخیرا یک جزوه از 10,000 دلار هنگ کنگ دلار ($1,290) به همه بزرگسالان است.

امید برای سریع اقتصادی ارتجاعی شده اند خو اخیر افزایش جدید عفونت ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>