پژو ساز PSA باعث می شود سود با وجود همه گیر فروش اسلاید

پاریس (AP) — سازنده پژو و سیتروئن اتومبیل PSA گروه خبر داد و گفت: این سود در شش ماه اول سال حتی به عنوان coronavirus همه گیر باعث یک افت در فروش.

شرکت فرانسوی است که در فرآیند ادغام با فیات کرایسلر اتومبیل گفت: در نیمه اول سود کاهش یافت و به 595 میلیون یورو ($696 میلیون) از 1.83 میلیارد یورو یک سال پیش از آن به فروش کاهش یافته است 35 درصد به 25.1 میلیارد یورو رسید.

فروش بازگشت در ماه جولای به عنوان نمایشگاه بازگشایی از این بیماری همه گیر مستند در بسیاری از کشورها و PSA گفت: هنوز هم انتظار برای گزارش سود در طول دوره از 2019 از طریق 2021 با یک عامل تنظیم حاشیه بیش از 4.5%.

که همه بستگی دارد اما در توسعه بحران بهداشت و درمان با تعداد مورد افزایش دوباره در برخی از کشورها مانند اسپانیا و برخی از کشورها در سراسر جهان reimposing سخت تر محدودیت در زندگی و کسب و کار.

“نتایج عملیات و وضعیت مالی بستگی به تحولات آینده است که باقی می ماند بسیار نامشخص است و نمی توان به دقت پیش بینی کرد در این زمان” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>