فراتر از Byline: نیاز به خون جدی در میان همه گیر


 Bill O’Boyle

لایحه O’Boyle

<p>A donor waits paitently for her blood to be drawn during a 2018 blood drive. Alana Mauger, Biomedical Field Marketing and Communications at American Red Cross, said as COVID-19 cases surge across the country, the American Red Cross now has an emergency shortage of convalescent plasma — a type of blood donation collected from individuals who have recovered from COVID-19 containing antibodies that might help patients who are actively fighting the virus.</p> <p>File Photo</p>

یک اهدا کننده منتظر paitently برای او خون کشیده می شود در طول یک سال 2018 خون درایو. Alana Mauger پزشکی زمینه بازاریابی و ارتباطات در صلیب سرخ آمریکا گفت: به عنوان COVID-19 مورد افزایش در سراسر کشور به صلیب سرخ آمریکا در حال حاضر اورژانس کمبود نقاهت پلاسما — یک نوع از اهدای خون جمع آوری شده از افرادی که از بهبود COVID-19 حاوی آنتی بادی است که ممکن است کمک به بیمارانی که به طور جدی به مبارزه با این ویروس.

فایل عکس

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — امروز ما در حال صحبت کردن در مورد خون.

نیاز به آن است.

آن جدی است.

Alana Mauger پزشکی زمینه بازاریابی و ارتباطات در صلیب سرخ آمریکا گفت: به عنوان COVID-19 مورد افزایش در سراسر کشور به صلیب سرخ آمریکا در حال حاضر اورژانس کمبود نقاهت پلاسما — یک نوع از اهدای خون جمع آوری شده از افرادی که از بهبود COVID-19 حاوی آنتی بادی است که ممکن است کمک به بیمارانی که به طور جدی به مبارزه با این ویروس.

پس مارس Mauger گفت: هزاران نفر از COVID-19 بازماندگان داده اند نقاهت پلاسما را قادر می سازد صلیب سرخ برای جمع آوری و توزیع بیش از 20 ، 000 نجات بخش نقاهت پلاسما محصولات در سراسر کشور از جمله بیش از 3,500 در پنسیلوانیا و نیوجرسی.

با توجه به انتشار اخبار از صلیب سرخ “در حال حاضر صلیب سرخ آمریکا به اورژانس کمبود نقاهت پلاسما یک برنامه به طور بالقوه نجات بخش درمان برای بیماران مبتلا به COVID-19. صلیب سرخ دیده می شود تقاضا برای نقاهت پلاسما بیش از دو ماه گذشته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد را افزایش می دهد در سراسر ایالات متحده در سراسر کشور نقاهت پلاسما محصولات در حال حاضر در حال توزیع سریعتر از کمک های مالی در آینده.”

Mauger گفت: افرادی که به طور کامل بهبود و دریافت تایید COVID-19 تشخیص می خواست برای ثبت نام به نقاهت پلاسما در حال حاضر با تکمیل دهنده واجد شرایط بودن فرم در RedCrossBlood.org/plasma4covid.

Mauger گفت: هر چند در این تابستان ممکن است احساس متفاوت تر از تابستان گذشته یک چیز ثابت می ماند: نیاز به اهدای خون برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. صلیب سرخ خواستار افراد سالم به خون به restock قفسه برای بیماران مبتلا به مبارزه با بیماری و مواجهه غیر منتظره.

از آغاز COVID-19 گیر Mauger گفت: مردم در سراسر کشور را به شدت به کمک با دادن خون و یا پلاکت ها با صلیب سرخ. اهدای خون از افراد سالم هستند فقط به عنوان ضروری در حال حاضر برای دیدار با نیازهای بیمار و کسانی که به این بهار ممکن است واجد شرایط برای کمک به دوباره.

اهدای قرار ملاقات می تواند برای روزهای آینده و هفته با دانلود رایگان اهداکنندگان خون, برنامه بازدید از RedCrossBlood.org تماس با شماره) 1-800-صلیب سرخ (1-800-733-2767) و یا فعال کردن خون های اهدا مهارت در هر الکسا دستگاه اکو.

به عنوان یک تشکر از شما برای کمک به اطمینان از ثبات جریان خون کسانی که به خون و پلاکت ها و پلاسما از جمله نقاهت پلاسما, Aug. 1-Sept. 3 دریافت $5 Amazon.com کارت هدیه از طریق ایمیل حسن نیت ارائه میدهد از آمازون.* به علاوه آمده به توسط Aug. 31 و به طور خودکار وارد شود برای یک شانس برای برنده شدن یک سفر برای چهار تا سرو نقطه یا Knott را بری مزرعه, در اوردن از گرو طریق 2021 فصل!

این مسائل جدی مردمی. نگاهی به زمان برای انجام بخشی خود را.

همه گیر باعث شده است که بسیاری از مردم به مریض و مراتب بیش از حد بسیاری از آنها درگذشت. هر آنچه که ما می توانید انجام دهید به عقب راندن این ویروس و صرفه جویی در زندگی ما باید انجام دهید.

همانطور که ما در انتظار یک واکسن یا درمان پزشکی برای coronavirus ما باید همچنان به مبارزه با جنگ. ما باید فصل ما, ماسک, فاصله اجتماعی خود جدا.

و در حال حاضر ما می بینیم که ما نیز باید حتی بیشتر از خود گذشته و به خون ما است.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>