مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید او نمی خواهد پرتاب زمین برای اولین بار در Yankees بازی


 President Donald Trump boards Air Force One at Morristown Municipal Airport in Morristown, N.J., on Sunday. Trump is returning to Washington after spending the weekend at his golf club in nearby Bedminster, N.J. AP photo

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخته یک نیروی هوایی در موریستاون فرودگاه شهری در Morristown, N. J., در روز یکشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن است از بازگشت به واشنگتن پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته در باشگاه گلف خود در نزدیکی بدمینستر, N. J.

عکس از آسوشیتدپرس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی پرتاب از زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی ماه آینده بعد از همه.

در یک صدای جیر جیر یکشنبه تهمت سرزنش به نوبه خود از وقایع خود را در “تمرکز قوی” در coronavirus واکسن و اقتصاد است. “ما آن را بعدا در این فصل!” او وعده داده شده.

فقط سه روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که او می خواهم پرتاب زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی در اوت. 15. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در لیگ اصلی بیس بال افتتاحیه روز پنج شنبه به عنوان سابق Yankees پارچ Mariano ریورا تماشا از اتاق جلسه.

پس از چند ماه از بازی کردن آن جدیت مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی شروع به شروع به نشان می دهد که این ویروس به طور جدی. او از سر گرفت برگزاری تلویزیونی جلسات در مورد ویروس و تحولات هفته گذشته لغو شد جمهوریخواه کنوانسیون اتفاقاتی که تعیین شده بود در اواخر ماه اوت در جکسون ویل فلوریدا. فلوریدا است که در میان چند کشور که در آن ویروس است مواج.

اما در روز شنبه کاخ سفید توییتی عکس مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق Green Bay Packers کارفرمایی Brett Favre بعد از آنها بازی گلف در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه خصوصی در بدمینستر, New Jersey.

با تیم بیس بال بازی در حد زیادی خالی استادیوم تهمت نمی خواهم که به ادعا با واکنش جمعیت به ظاهر خود را در برانکس ورزشگاه. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی حضور در رویدادهای ورزشی مهم کشیده شده اند مخلوط پاسخ.

اما موضوع دیگری شده است می تواند روی حیله و تزویر برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بسیار مهم از ورزشکاران در نظر گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی.

یانکی ها و اتباع واشنگتن در زمان زانو قبل از فصل افتتاحیه بازی پنجشنبه گذشته در واشنگتن پس از آن بود برای سرود ملی. نیویورک نیز تا به حال دو بازیکن زانو زدن برای سرود ملی شنبه هارون هیکس و به Giancarlo استانتون. هر دو گفته اند که آنها را همچنان به زانو زدن در طول سرود در طول فصل.

در مصاحبه پنجشنبه شب با فاکس نیوز’ Sean Hannity تهمت گفت که در بخشی از معتبر اهل سنت از پرتاب اولین گام برای یانکی ها اما گفت که امیدوار است بازیکنان می ایستادن هنگام پخش سرود ملی.

“این فوق العاده است که بیس بال است و دیگر ورزش ها هستند. من امیدوارم که همه ایستاده; من امیدوارم که آنها در حال رفتن به زانو هنگامی که پرچم مطرح شده است. من نمی خواهم برای دیدن که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برخی از شهر نیویورک سیاستمداران از جمله شهردار, بیل د Blasio و برانکس قصبه جمهور روبن دیاز جونیور شکایت کرده بود با صدای بلند در مورد تهمت پرتاب یانکی ها اول بشه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>