فوتبال اسپانیا هنوز هم در آشفتگی بیش معلق 2-ردیف بازی

توسط قصه AZZONI

مادرید (AP) — هرج و مرج انگیز و خنده دار — پایان اسپانیایی فوتبال فصل نشده هموار در همه.

مقامات تبادل اتهامات باشگاه شده اند خواستار عدالت و مقامات محلی ناراحت هستند.

آشفتگی ایجاد شده توسط تعلیق یک مسابقه در دور نهایی بخش دوم به دلیل coronavirus. بیانیه های رسمی منتشر شده تقریبا لحظه به لحظه با مواضع ظاهرا در حال تغییر ساعت.

“خواست ما این است که بخش دوم گسترش به 180 باشگاه و که ما به دست آوردن ارتقاء فقط به دلیل” تازه باشگاه مسابقه de La Guía در توییتر نوشت در روز یکشنبه. “علاوه بر این ما نیز تقاضای یک زن و شوهر از شراب جعبه در هر فرد و چندین chorizo-پر نان رول به ما کمک می کند مقاومت در برابر فشار. (بیایید ببینید که اگر آن میله…)”

هر کس درخواست شد برای همه چیز پس از مقامات تصمیم به تعلیق جولای 20 مسابقه بین Deportivo La Coruña و فونلبردا پس از بازیکنان و برخی از اعضای هیات از فونلبردا آزمایش مثبت برای COVID-19.

اکثر باشگاه ها می خواستم کل دور نهایی به حالت تعلیق درآمد اما مقامات به تعویق افتاد تنها بازی تحت تاثیر شیوع این بیماری برای جلوگیری از خطر عفونت بیشتر.

حتی بیشتر شکایت و خواسته های ساخته شده بودند پس از لیگ اسپانیا تصمیم به لغو این بازی در دسترس نباشد گفت: این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است به صبر برای همه فونلبردا بازیکنان به بهبود می یابند. این تیم تا به حال 28 نفر آلوده به آخر هفته.

فونلبردا مبارزه برای یک اسکله در ارتقاء پلی آف گفت: در عرضه اولیه بیانیه ای که آن را قبول مقامات تصمیم. که باعث شد این لیگ به انتشار یکی دیگر از بیانیه ضمن تشکر از باشگاه که بعد از آن انکار کرد که با آن موافقت کرده بود با تصمیم سازمان لیگ که در نهایت گفت: این باشگاه بود که ارائه شده به انصراف از مسابقه.

نومانسیا در روز دوشنبه مورد استفاده خود بیانیه رسمی به شکایت در مورد “غیر معمول جانشینی از اظهارات” منتشر شده توسط سازمان لیگ و فونلبردا. از آن ابراز “خشم” با لیگ تصمیم گیری های اخیر و به نام برای گسترش بخش دوم فصل آینده است.

Deportivo, 2000 لیگ اسپانیا قهرمان در حال حاضر در خواست بخش دوم با بیشتر باشگاه ها در فصل آینده که اجازه می دهد آن را به جلوگیری از سقوط.

گرانادا بود و تیم دیگر با انتشار بیانیه ای در روز دوشنبه خواستار آن است که آن را می دهد یک فرصت برای بازی در ارتقاء برگشتی پس از لغو Deportivo-فونلبردا مطابقت. فونلبردا تا به حال شانس به آن را به پلی آف اگر این بازی بود.

لیگ اسپانیا در حال حاضر شده است در تقابل با این کشور و ورزشی شورای اسلامی که متهم به لیگ و فونلبردا از نقض ایمنی و بهداشت پروتکل های. هر دو آنها رد هر گونه تخلف از طریق بیانیه ،

عقب و جلو اتهامات نیز در لیگ اسپانیا جمهور خاویر Tebas تحت بررسی با باشگاه اشاره است که او ممکن است مورد علاقه فونلبردا چون پسر خود را با این نسخهها کار در رئال مادرید-باشگاه بر اساس. دیگر اتهامات علیه لیگ رسمی نیز ظاهر در رسانه های محلی هر چند هیچ کدام تبدیل به رسمی اتهامات.

Tebas و اسپانیایی فوتبال رئیس فدراسیون لوئیس Rubiales برتر فوتبال مقامات در اسپانیا بودند و اغلب در تقابل تا زمانی که ورزش شورای مداخله به صورت یک پیمان صلح بین آنها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آن را کار کرده بود و فوتبال در اسپانیا شده بود در صلح در حالی که برای. لیگ اسپانیا به پایان رسید و با موفقیت با رئال مادرید برنده عنوان.

اما در اولین نشانه از مشکل میان همه گیر شد همه به اسپانیایی هرج و مرج از قبل است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

قصه Azzoni در توییتر http://twitter.com/tazzoni

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>