Pompeo: از آن زمان به عمل در برابر حزب کمونیست چین (قسمت 2)

دوم این است که در دو بخش سری در ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایکل Pompeo سخنرانی در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در کالیفرنیا در جولای 23. قسمت 1 را می توان در اینجا.

وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo به خواست کشورهای آزاد جهان و مردم چین برای پیوستن به آمریکا در مقابله با تهدید مطرح شده توسط حزب کمونیست چین.

صحبت در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در کالیفرنیا در جولای 23, Pompeo گفت اظهارات خود بودند سری چهارم با دیگران داده شده توسط مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین FBI مدیر کریس Wray و آمریکا دادستان کل Barr.

او گفت هدف او این بود که به طور خلاصه آنچه در چین به معنی تهدید برای اقتصاد ایالات متحده آمریکا را آزادی و برای آینده از دموکراسی در سراسر جهان است.

جاسوسی اقتصادی و سرقت

“ما بیش از حد می دانم که همه دانش آموزان چینی و کارکنان هستند و فقط از دانش آموزان عادی و کارگران که در حال آمدن به اینجا را به یک کمی از پول و برای جلب خود برخی از دانش است. بیش از حد بسیاری از آنها را اینجا می آیند به سرقت مالکیت معنوی و به این بازگشت به کشور خود,” او گفت:, و اضافه کرد که سازمان های اجرای قانون در حال کار سخت در مقابله با چنین مواردی است.

او سپس لمس در دفاع از چالش های است که کمونیست چین مطرح می کند و چگونه ایالات متحده در حال ملاقات با آنها.

“ما می دانیم که مردم و ارتش آزادی است و نه عادی ارتش ، هدف آن است که به حمایت از حاکمیت مطلق حزب کمونیست چین نخبگان و گسترش یک امپراتوری نیست برای محافظت از مردم چین. و ما در وزارت دفاع ramped تا تلاش های خود را, آزادی ناوبری عملیات خارج و در سراسر شرق و جنوب چین دریاها و در تنگه تایوان نیز هست. و ما ایجاد یک فضای نیروی برای کمک به جلوگیری از چین از تجاوز در آن final frontier,” او گفت:.

An MH-60R Seahawk helicopter assigned to the Warlords of Helicopter Maritime Strike Squadron returns to the Arleigh Burke-class guided-missile destroyer USS Mustin somewhere in the South China Sea. (Image: U.S. Navy photo by Mass Communication Specialist 3rd Class David Flewellyn)

یک MH-60R Seahawk هلیکوپتر اختصاص داده شده به جنگ سالاران از هلی کوپتر اعتصاب دریایی اسکادران بازگشت به Arleigh Burke-کلاس هدایت موشکی ناوشکن USS Mustin جایی در دریای چین جنوبی است. (تصویر: عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس David Flewellyn)

این Pompeo گفت: اتحاد نیاز به یک رویکرد کاملا جدید و جدید مجموعه ای از سیاست ها در وزارت امور خارجه ایالات متحده در هنگام برخورد با پکن که هل “رئیس جمهور تهمت اهداف عدالت و انصاف در روابط متقابل به بازنویسی عدم تعادل است که رشد بیش از چند دهه.”

Pompeo سپس با اشاره به جولای 21 بسته چینی کنسولگری در هوستون به خاطر آن بود که یک مرکز جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی. او بعد لمس کردن در این وضعیت در دریای جنوب چین است که پکن غیرقانونی ادعا می کند بسیاری از.

“ما معکوس دو هفته پیش هشت سال از گونه عطف با احترام به قوانین بین المللی در دریای چین جنوبی” Pompeo گفت.

“ما به نام چین را مطابق با آن قابلیت های هسته ای به استراتژیک واقعیت های زمان ما است. و وزارت امور خارجه — در هر سطح در سراسر جهان مشغول است با همتایان چینی خود به سادگی به تقاضای انصاف و متقابل است.”

اما در نشست چالش های پیش رو Pompeo صحبت کرد و از اهمیت مردم چین مخالف CCP.

حقوق بشر و دموکراسی

“اما رویکرد ما نمی تواند فقط در مورد گرفتن دشوار است. که بعید است برای رسیدن به نتیجه ای که مورد نظر ما است. ما نیز باید تعامل و توانمندسازی مردم چین — پویا آزادیخواه افرادی که کاملا متمایز از حزب کمونیست چین. که آغاز می شود با فرد دیپلماسی است. من ملاقات چینی مردان و زنان از استعداد و سعی و کوشش هر کجا بروم,” او گفت:.

“من ملاقات با Uyghurs و قومی قزاق ها که فرار سین کیانگ را به اردوگاه های کار اجباری. من صحبت با هنگ کنگ دموکراسی رهبران از Cardinal Zen به جیمی لای. دو روز پیش در لندن ملاقات من با هنگ کنگ آزادی جنگنده ناتان قانون است. و در ماه گذشته در دفتر من من شنیده ام داستان از میدان تیان آن من شده است.”

Secretary of State Michael R. Pompeo talks with Hong Kong Democracy leader Nathan Law, in London, United Kingdom, on July 21, 2020. (Image: Ronny Przysucha/U.S. State Department/ Public Domain)

وزیر خارجه آمریکا, Michael R. Pompeo مذاکرات با هنگ کنگ دموکراسی رهبر ناتان قانون در لندن, پادشاهی متحده در 21 ژوئیه سال 2020 است. (تصویر: Ronny Przysucha / وزارت خارجه امریکا / دامنه عمومی)

Pompeo ذکر “پدر چینی جنبش دموکراسی وی Jingsheng” بود که در این رویداد است.

“او صرف چند دهه در اردوگاه های کار چینی برای حمایت خود را,” Pompeo گفت.

‘[اگر] یک چیز وجود دارد من آموخته کمونیست ها تقریبا همیشه دروغ. بزرگترین دروغ که آنها بگویید به فکر می کنم که آنها صحبت می کنند برای 1.4 میلیارد نفر از مردم که در حال surveilled مظلوم و ترس به صحبت می کنند. کاملا برعکس. CCP ترس مردم چین را صادقانه نظرات بیش از هر دشمن و نجات برای از دست دادن خود را گرفتن در قدرت آنها یک دلیل — هیچ دلیلی به او گفت:” قبل از دست زدن به در چگونه جهانی همه گیر از چین

“فقط فکر می کنم چقدر بهتر کردن جهان خواهد بود — نه به ذکر است این افراد در داخل چین — اگر ما تا به حال شده است قادر به شنیدن از پزشکان در ووهان و آنها می خواهم اجازه داده شده به منظور بالا بردن زنگ هشدار در مورد شیوع بیماری های جدید و رمان, ویروس,” او گفت:.

“برای بیش از حد بسیاری از دهه رهبران ما نادیده گرفته عنوان کلمات شجاع چینی مخالفان هشدار داد که ما در مورد ماهیت این رژیم با آن مواجه هستیم. و ما نمی توانیم آن را نادیده بگیرد و دیگر هیچ. آنها می دانند که به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که ما هرگز نمی توانید به بازگشت به وضعیت موجود است.”

Pompeo اشاره کرد که سازمان ملل باید نقش خود را در مخالفت با CCP.

“اما تغییر CCP رفتار نمی تواند ماموریت از مردم چین به تنهایی. رایگان سازمان ملل باید به کار برای دفاع از آزادی است. این دورترین چیز از آسان,” او گفت:.

“اما من ایمان ما می تواند آن را انجام دهد. من ایمان چرا که ما آن را انجام داده قبل از. ما می دانیم که چگونه این می رود. من ایمان چون CCP است که تکرار برخی از اشتباهات همان است که اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده — بیگانه متحدان بالقوه شکستن اعتماد در خانه و خارج از کشور رد اموال حقوق و قابل پیش بینی حکومت قانون است.”

Secretary of State Michael R. Pompeo with UK Foreign Secretary Dominic Raab in London, July 21, 2020. (Image: Ronny Przysucha/U.S. State Department/ Public Domain)

وزیر خارجه آمریکا, Michael R. Pompeo با انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab در لندن 21 ژوئیه سال 2020 است. (تصویر: Ronny Przysucha / وزارت خارجه امریکا / دامنه عمومی)

این چالش را می توان ملاقات کرد

“من ایمان به دلیل بیداری من در میان دیگر ملت ها که می دانند که ما نمی تواند بازگشت به گذشته در راه همان است که ما در اینجا در امریکا است. من شنیده ام این از بروکسل به سیدنی به هانوی. و بیشتر از همه من ایمان ما می توانیم دفاع از آزادی به دلیل شیرین تجدید نظر آزادی خود را,” او گفت و سپس به نمونه ای از عشق از آزادی توسط هنگ کنگ مردم است.

“نگاهی به هنگ Kongers تقاضاهای مصرانه برای مهاجرت به خارج از کشور به عنوان CCP تدابیر گرفتن آن در که افتخار شهرستان است. آنها موج پرچم آمریکا,” او گفت:.

“این تفاوت وجود دارد. بر خلاف اتحاد جماهیر شوروی و چین عمیقا یکپارچه به اقتصاد جهانی است. اما پکن است که بیشتر وابسته به ما از ما هستند و آنها را” او گفت:.

Pompeo گفت: او با رد این تصور که توسط برخی از به دام انداختن آن را از قبل مقدر است که CCP عالی خواهد بود در آینده.

“رویکرد ما نیست به مقصد به شکست چرا که امریکا در حال افول است. همانطور که گفتم در مونیخ در اوایل این سال های رایگان جهان است که هنوز هم برنده شدن است. ما فقط نیاز به آن اعتقاد دارند و آن را می دانم و به آن افتخار می کنم. مردم از سراسر جهان هنوز هم می خواهید برای آمدن به باز کردن جوامع است. آنها می آیند در اینجا به بررسی آنها می آیند در اینجا به کار آنها به اینجا می آیند برای ایجاد یک زندگی برای خانواده خود را. آنها از جان گذشته برای حل و فصل در چین” او اشاره کرد.

Pro-democracy protesters waving U.S. flags during a march to Hong Kong's U.S. Consulate to call for help from the Trump administration in ending a three-month confrontation with the pro-Beijing Hong Kong government, September 8, 2019. (Image: Joseph Chan/Unsplash)

معترضان طرفدار دموکراسی با تکان دادن پرچم ایالات متحده در طول یک مه به هنگ کنگ کنسولگری ایالات متحده به برای کمک تماس بگیرید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پایان 3 ماه رویارویی با pro-پکن هنگ کنگ دولت 8 سپتامبر 2019. (تصویر: جوزف چان / Unsplash)

Pompeo گفت که در حال حاضر زمان برای سازمان ملل به عمل می کنند.

“نه هر ملت را در رویکرد چین در راه همان, و نه آنها. هر ملتی باید برای رسیدن به آن درک خود را از چگونه برای محافظت از خود حاکمیت چگونه برای محافظت از خود را رفاه اقتصادی و نحوه محافظت از آن آرمان از شاخکهای حزب کمونیست چین” او گفت:.

“اما من تماس بگیرید در هر رهبر از هر قوم و شروع به انجام آنچه آمریکا انجام داده است — به سادگی به اصرار متقابل به اصرار بر شفافیت و پاسخگویی از حزب کمونیست چین. این یک کادر از حاکمان هستند که تا کنون از همگن,” او گفت:. “و این ساده و قدرتمند استانداردهای رسیدن به یک معامله بزرگ است. برای بیش از حد طولانی ما اجازه CCP تنظیم شرایط نامزدی, اما دیگر هیچ. کشورهای آزاد باید مجموعه ای از تن. ما باید روی همین اصل عمل.”

وحدت هدف

“ما باید به منظور جلب خطوط رایج در شن و ماسه است که نمی تواند شسته با CCP را معامله و یا خود را blandishments. در واقع این همان چیزی است که ایالات متحده به تازگی هنگامی که ما را رد کرد چین ادعای غیر قانونی در دریای جنوب چین یک بار و برای همه ما به عنوان کشور خواست برای تبدیل شدن به ‘پاک کشور به طوری که شهروندان خود را در اطلاعات خصوصی نیست تا پایان در دست حزب کمونیست چین. ما آن را با تنظیم استاندارد.”

او اعتراف کرد که در مواجهه با CCP دشوار خواهد بود به خصوص برای برخی از کوچکتر ملل.

“در واقع ما یک متحد ناتو از ماست که نشده بود تا در راهی که به آن نیاز دارد با توجه به هنگ کنگ چرا که آنها از ترس پکن را محدود کردن دسترسی به بازار چین است. این نوع از بزدلی و ترسویی است که منجر به شکست تاریخی و ما نمی توانیم آن را تکرار,” او گفت:.

“ما نمی توانیم تکرار اشتباهات گذشته این سال است. چالش چین خواستار اعمال انرژی از دموکراسی — کسانی که در اروپا کسانی که در آفریقا و کسانی که در آمریکای جنوبی و به خصوص کسانی که در هند و اقیانوس آرام منطقه است.”

Pompeo سپس صحبت از آنچه که در خطر است اگر هیچ چیز انجام شده به آدرس تهدید حزب کمونیست چین.

[اگر] ما نمی کنند در حال حاضر در نهایت CCP را تضعیف ما آزادی و واژگون قوانین مبتنی بر سفارش است که جوامع ما خیلی سخت کار کرده اند برای ساخت. اگر ما خم شدن زانو در حال حاضر ما کودکان, کودکان ممکن است در رحمت حزب کمونیست چین که اقدامات اولیه چالش امروز در جهان آزاد” او گفت:.

“دبیر یازدهم است که به مقصد نمی tyrannize در داخل و خارج از چین برای همیشه مگر اینکه ما آن را اجازه می دهد. در حال حاضر این است که در مورد مهار. نمی خرید که. آن را در مورد یک مجتمع چالش های جدید است که ما هرگز مواجه شده ام قبل از. اتحاد جماهیر شوروی بسته بود از جهان آزاد است. کمونیست چین است که در حال حاضر در داخل مرزهای ما,” او گفت:.

Secretary of State Michael R. Pompeo and Danish Foreign Minister Jeppe Kofod hold a joint press conference in Copenhagen, Denmark, on July 22, 2020. (Image: Ronny Przysucha/U.S. State Department/ Public Domain)

وزیر امور خارجه Michael R. Pompeo و وزیر امور خارجه دانمارک Jeppe Kofod برگزاری یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی در کپنهاگ دانمارک, در تاریخ 22 ژوئیه سال 2020 است. (تصویر: Ronny Przysucha / وزارت خارجه امریکا / دامنه عمومی)

Pompeo سپس با تاکید بر اهمیت وحدت در برخورد با CCP.

“پس ما نمی توانیم این چالش به تنهایی. سازمان ملل متحد ناتو G7 کشورهای G20 ما ترکیب اقتصادی و دیپلماتیک و قدرت نظامی است که قطعا به اندازه کافی برای دیدار با این چالش اگر ما مستقیم آن را به وضوح و با شجاعت. شاید آن زمان برای یک گروه همفکر سازمان ملل, جدید داد از دموکراسی” او گفت:.

“ما باید از این ابزار. من می دانم که ما می توانیم آن را انجام دهد. در حال حاضر ما نیاز خواهد شد. به نقل قول از کتاب مقدس من بپرسید این است که ” ما روح مایل است اما گوشت ما ضعیف است؟'”

دوباره Pompeo بیشتر افزود: آنچه که در این بحث به صورت رایگان جهان.

“اگر جهان آزاد تغییر نمی کند — تغییر نمی کند کمونیست چین قطعا تغییر خواهد کرد با ما. وجود دارد نمی تواند یک بازگشت به گذشته شیوه زیرا آنها راحت هستید و یا اینکه آنها راحت است,” او گفت:.

“تامین آزادی های ما از حزب کمونیست چین است که ماموریت ما و امریکا کاملا به آن منجر چون اصول بنیادی ما به ما این فرصت است.”

Pompeo سپس توضیح داد که چگونه ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و بر فرض که همه انسانها دارای حقوق خاصی هستند که unalienable.

“و آن دولت ما را به حفظ آن حقوق. آن است که ساده و قدرتمند حقیقت است. آن را ساخته شده به ما یک چراغ آزادی برای مردم در سراسر جهان از جمله مردم داخل چین,” او گفت:.

“در واقع ریچارد نیکسون درست بود زمانی که او در سال 1967 که جهان را نمی توان امن تا زمانی که چین تغییرات.’ در حال حاضر آن را تا به ما توجه خود را به عبارت” به عنوان او شروع به بسته بندی خود را عمده سیاست چین در بیانیه ای.

“امروز خطر روشن است. و امروز بیداری اتفاق می افتد. امروز جهان آزاد باید پاسخ دهند. ما هرگز نمی تواند بازگشت به گذشته است.”

سازمان دیده بان دبیر Pompeo سخنرانی خود را در سیاست چین در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در یوربا لیندا در کالیفرنیا:

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

Pompeo: از آن زمان به عمل در برابر حزب کمونیست چین (قسمت 1)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>