Marlins بالا فیلیز 11-6 به عنوان شبح از coronavirus بافندگی


 The Miami Marlins’ Brian Anderson, right, comes in to score on his two-run home run with Jesus Aguilar, center, as Philadelphia Phillies catcher J.T. Realmuto, left, looks on during the fifth inning of a game Sunday in Philadelphia. AP photo

میامی مارلینز’ برایان اندرسون راست در می آید به نمره خود را بر روی دو اجرا home run با عیسی اگویلار دو لا فرانترا, مرکز به عنوان فیلادلفیا فیلیز گیر J. T. Realmuto سمت چپ به نظر می رسد در طول پنجمین دور از بازی یکشنبه در فیلادلفیا.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>The Miami Marlins’ Magneuris Sierra hits an RBI-double to score Miguel Rojas during the fourth inning of a game against the Philadelphia Phillies on Sunday in Philadelphia.</p> <p>AP photo</p>

میامی مارلینز’ Magneuris سیرا بازدید RBI-دو نمره میگوئل Rojas در دوران چهارم زمین باز یافته از بازی مقابل فیلادلفیا فیلیز روز یکشنبه در فیلادلفیا.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>The Philadelphia Phillies’ Bryce Harper, left, hits a three-run home run during the first inning of a game against the Miami Marlins on Sunday in Philadelphia.</p> <p>AP photo</p>

فیلادلفیا فیلیز’ برایس هارپر, چپ, بازدید یک و سه را اجرا کنید در اولین دور از بازی برابر میامی مارلینز روز یکشنبه در فیلادلفیا.

عکس از آسوشیتدپرس

فیلادلفیا — Marlins هرگز در نظر گرفته نشسته یک بازی به عنوان نگرانی های بهداشتی لرزاند محل باشگاه وانجمن. برایان اندرسون و میگوئل Rojas کاسته صف درد برای یک روز — و آنها را یک شب اضافی در فیلادلفیا به فکر می کنم در مورد هر گونه بالقوه می ترساند جلوتر است.

اندرسون و Rojas هر ضربه سه اجرا homers و میامی غلبه اواخر ابتدا از خود شروع پارچ و بلندی coronavirus می ترساند به ضرب و شتم فیلادلفیا فیلیز 11-6 در روز یکشنبه.

“ما در حال گرفتن خطرات هر روز” Marlins مدیر همین Mattingly گفت. “این چیزی است که بازیکنان در سراسر لیگ انجام می دهند. سفر شما در همه زمان ها .. این یک خطر است که ما را. ما در حال رفتن به باید قابل تنظیم ما در حال رفتن به باید انعطاف پذیر, ما در حال رفتن به باید صبور باشید.”

خوزه Urena میامی باز شروع روز در سال 2018 و 2019 شد و ضربه از خود شروع و در حدود 90 دقیقه قبل از اولین زمین. Marlins فاش نشد دلیل.

میامی vibes خوب از برنده دو از سه نفر ضعیف پتانسیل ترساندن سلامت است که می تواند نگه داشتن بازیکنان کلیدی از صف برای نامعین ظهر. Marlins برنامه ریزی شده بود به سر منزل برای شروع یک مجموعه بازی با بالتیمور روز دوشنبه, هر چند انتظار برای COVID-19 نتایج آزمون حفظ خواهد کرد آنها را در فیلادلفیا یک شبه.

“ما راحت تر پرواز به عنوان یک گروه بعد” Mattingly گفت.

Mattingly گفته رابرت Dugger در صبح زود او می خواهم به نقطه شروع. میامی تا به حال بازیکنان دیگر در دسترس نیست: گرت کوپر و هارولد رامیرز نیز از صف پس از بازی در دو بازی اول فصل-افتتاح سه مجموعه بازی برابر فیلیز. دوباره Marlins را بلافاصله می گویند که چرا بازیکنان بودند در صف. Marlins گیر Jorge الفرو شده و در آسیب لیست نامعلومی بیماری در شروع سری.

با شبح coronavirus حلق آویز بیش از حق رای دادن Marlins حاضر به پژمردگی و کمک به نوبه خود تحریک یکشنبه در مقابل دیگر خالی ورزشگاه به یک وحشی و سری.

فریاد تشویق از ستاره شرق همه بازی Marlins بسیج از 4-0 و 5-4 سوراخ خشن بحرانزده فیلیز استارت وینس Velasquez و چهار بین برنده.

برایس هارپر برای اولین بار هومر از سال سه-اجرای شات لرزان Dugger در اولین کمک سهام فیلیز به یک 4-0 منجر شود. توپ را لرزاند اطراف زمینه حق صندلی که در آن هارپر دوباره در زمان رسم تعظیم به باز کردن بازی بدون فن در چشم.

هارپر, عینک, ماسک, زمانی که او برتر پایه اول در یک پیاده روی.

“آنها فکر می کردند که می تواند یک ایده خوب فقط در مورد یکی از بچه های دیگر تا به حال تست شده هنوز” هارپر گفت.

فیلیز مدیر جو Girardi گفت: بازیکنان بودند texted در اوایل روز به می دانم که بالقوه شیوع کروناویروس تا به حال تحت تاثیر Marlins.

“شما باید امن است. شما واقعا نمی تواند در تماس با بسیاری از مردم است که شما را همه در معرض خطر” او گفت:.

فیلیز باید نظر خود را خوش شانس نیست و یک بلیط فروخته شد — طرفداران را هو کنند و آنها را از پارک.

عیسی اگویلار دو لا فرانترا آمار, تک, شات کردن Velasquez در دوم و Rojas به دنبال با سه اجرا انفجار گره خورده است که آن 4-تمام. Velasquez که برداشت دو دونده به طول انجامید تنها سه نوبت.

پایین 5-4 در چهارم Marlins دوباره بسیج برانگیخته شده توسط Rojas’ RBI تنها در برابر کول Irvin (0-1) و Magneuris سیرا متهور تنها در برابر یک کشیده در زمین زیر کشت برای 6-5 منجر شود.

اندرسون آمار سه اجرای هومر در پنجم آن را 9-5 و به Marlins که از دست رفته 105 بازی فصل گذشته یک مورد نیاز کوسن.

میامی را تا حد زیادی تست نشده اغل گاو یا حشم به کار گرفته شده ،

Marlins تن به تن خارج از پایگاه لود مربا در پنجم و ششم به حفظ منجر شود. جف Brigham برگزار 9-5 رهبری در پنجمین زمانی که او بازنشسته ژان سگورا در یک پنجره و جی بروس flied به راست.

Yimi گارسیا, پوشیدن شماره 93 و در دوم لیگ بزرگ ظاهر آمد در امداد رسانی در ششم در یک 10-6 بازی. او راه می رفت هارپر به بار پایگاه های پس از آن بازنشسته J. T. Realmuto و دیدی Gregorius به فرار جم.

استفان Tarpley (1-0) دو outs در چهارم برای پیروزی.

Hitters بزرگ

کوری Dickerson همچنین homered برای Marlins. فیلیز ر آدم Haseley تا به حال حرفه ای-بالا چهار بازدید.

ضعیف سس

فیلیز رفت 2-برای-13 با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت و سمت چپ 14 دونده در پایه در یک بازی است که کشیده شده در 3 ساعت و 44 دقیقه است.

Phanatic سرگرم کننده

این Phillie Phanatic نشسته به تنهایی در پشت صفحه و هم انفرادی موج به هوا سپاس به هیچ کس و مورد استفاده خود را خزدار سبز پشت برای جلوگیری از نمایش یک برش مقوا از یک Marlins فن.

شکارچی بازیابی

فیلیز RHP تامی شکارچی است و در بهبود پس از کشمکش با کوروناویروس. او تن به تن خود را در اولین بازی فصل در امداد رسانی در روز شنبه.

“چند روز اول آن را به نوعی به احساس مانند یک عفونت سینوس و سپس سردرد آمد” شکارچی گفت. “سردرد مکیده. من فکر می کنم همسر من آن را کردم کمی بدتر از من تا من نوع خوش شانس. بچه ها من آنها تا به حال یک تب برای یک روز و پس از آن هیچ علائم پس از آن.”

بعدی

Girardi می شود اولین نرم افزار در این فصل به طور منظم در برابر یانکی ها پس از پایان دادن به طولانی روی لئامت دادن در نیویورک که شامل 2009 سری جهانی قهرمانی. فیلیز ارسال RHP جیک Arrieta, که از دست رفته در نیمه دوم فصل گذشته پس از تبادل نیمه اول با استخوان مهمیز در آرنج خود را به تپه مقابل LHP J. A. Happ.

Marlins ارسال RHP پابلو لوپز به تپه مقابل بالتیمور RHP آشر Wojciechowski.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>