سرخپوستان’ Carrasco برنده اول شروع به پس از تشخیص سرطان خون

توسط تام جدوگاه

کلیولند (AP) — Carlos Carrasco دوباره آغاز شده است. الهام بخش خود را باز گشت از سرطان کامل است.

بیش از یک سال از بودن زده با لوسمی Carrasco زده از 10 در شش پلاس نوبت و خوزه رامیرز homered دو برابر سرخپوستان کلیولند clobbered کانزاس سیتی رویالز 9-2 روز یکشنبه به برنده دو از سه در به تاخیر افتاد فصل باز سری.

رامیرز آمار سه اجرای هومر چپ دست در چهارم و افزود: یک شات از سمت راست در ششم برای سرخپوستان که در نهایت قرار دادن برخی از جامد نوسانات با هم برابر کانزاس سیتی اغل گاو یا حشم.

با چرخش در حال حاضر نازک با توجه به انجام آزمایش مثبت برای COVID-19 رویالز مدیر مایک Matheny آغاز شده مسکن رونالد Bolaños (0-1) که به دو اجرا می شود در ابتدا و در زمان از دست دادن.

Carrasco نمی توانست تصور سفر خود را هنگامی که او در زمان تپه در 30 مه سال 2019 در برابر Chicago White Sox. تنها چند روز بعد, او مبتلا به لوسمی ميلوئيد مزمن یک اختلال خونی است که تهدید زندگی خود را.

اما او در کلیولند چرخش و نزد او شروع گرم همه کسانی که به دنبال احساس خوب بازگشت.

Carrasco بود در فرمان سلطنتی از ابتدا. او اجازه دو اجرا می شود و پنج بازدید قبل از او برداشته شد و پس از اجازه می دهد leadoff دو در هفتم است.

آن بوده است قابل توجه جاده برای 33 ساله Carrasco که شخصی در نبرد با این بیماری پیوند می خورند و هم تیمی های خود و بسیج سرخپوستان طرفداران در سراسر پارچ شناخته شده به عنوان “کوکی.”

کراسکو به یاد ماندنی در میدان ظاهر در سال گذشته All-Star Game منجر به فوران پشتیبانی می کند. “من ایستاده برای کوکی” T-shirts شد یک روند مد در اطراف شهر و بازگشت خود را به عنوان یک مسکن در اواخر فصل گذشته بود که اوج 2019 زمانی که سرخپوستان موفق به ایجاد پلی آف.

قبل از روز یکشنبه بازی سرخپوستان مدیر تری Francona قدردانی اهمیت کارراسکو (1-0) شروع دوباره.

“این واقعیت که او آمده تا کنون و این درست نیست که او را به فتح این و اون نصفه که واقعا عالی” Francona گفت. “او در تلاش برای برنده شدن در یک بازی برای ما, و آن را حتی بیشتر جذاب است.”

Carrasco بازنشسته 10 سلطنتی قبل از دادن تا یکی-دو به Adalberto Mondesi در چهارم. اما پس از آن از سرخپوستان که به ثمر رساند و چهار بار — با کمک دو شهر کانزاس خطاها — قبل از رامیرز متصل برای کلیولند اولین هومر از فصل را از آن 7-1.

قادر به دریافت هر دو از بازدید در دو بازی سرخپوستان در نهایت متصل در ابتدا با Franmil ریس و دومینگو سانتانا ارائه RBI مجرد. کلیولند در آمد 0 18 with two outs در سری.

زمین باز یافته بود با کمک یک پرتاب خطا توسط سوم baseman Erick Mejia و Brad ” وحشی بشه.

همه ستاره فرانسیسکو Lindor که آغاز فصل 1 برای 10 نفر RBI دو و رامیرز به ثمر رساند و چهار بار برای کلیولند.

اختلافات دوستان

بیس جدید به صورت خودکار-دونده قانون باعث شده برخی از اهل تفریح و بازی رسانه های اجتماعی مبارزه با سابق سرخپوستان هم تیمی های مایک Clevinger و ترور Bauer.

Clevinger ناودان حکومت پس از سرخپوستان’ 3-2 دست دادن در روز شنبه گفت: “این سفر توپ. من خوشحال هستم در مورد آن.” همیشه صریح بائر که معامله شد به سینسیناتی توسط کلیولند در سال گذشته به ضرب گلوله به در دوستان خود را در توییتر.

“اما لازم نیست هر دو طرف شانس با یک دونده در پایه دوم?” بائر خواسته دوستان خود را.

Francona درک MLB استدلال پشت این حکومت و گفت: آن را تا به تیم وفق دهند.

“شما دست هر چه قوانین و یا هر آنچه که چالش های شما پرداخته و شما را به انجام بهترین شما می توانید” او گفت:.

بعدی

Royals: LHP مایک مونتگمری شروع می شود بازکن از چهار بازی از سری بازی های در دیترویت.

سرخپوستان: ماندن در خانه و سه بازی مقابل شیکاگو وایت ساکس با هارون Civale شروع برای سرخپوستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>