آلمانی اقتصادی چشم انداز روشن تر برای 3 ماه پس از خاموش کردن

فرانکفورت آلمان (AP) — یک شاخص مهم از چشم انداز کسب و کار افزایش یافت در ماه ژوئیه برای سومین ماه متوالی به عنوان فعالیت های اقتصادی در ادامه به انتخاب کنید تا پس از بسیاری از coronoavirus محدودیت بودند کاسته و یا برداشته.

Ifo موسسه رشد شاخص به 90.5 امتیاز از 86.3 امتیاز در ماه ژوئن در مونیخ مبتنی بر سازمان روز دوشنبه گفت:. “اقتصاد آلمان رو به بهبود است, گام به گام” Ifo سر کلمنس Fuest در بیانیه ای گفت.

نشانه هایی از احیای اقتصادی شده اند پس از افزایش بی سابقه خاموش شدن ناگهانی در کسب و کار و زندگی عمومی است. Ifo بررسی است که بر اساس مصاحبه با مدیران کسب و کار در سراسر اقتصاد آلمان بزرگترین در اروپا. به طور جداگانه خرید managers’ index – یک ارزیابی از فعالیت های کسب و کار اندازه گیری شده توسط شرکت تحقیقاتی IHS Markit – افزایش به رقم 55.5 امتیاز در ماه ژوئیه بالاتر از 50 نشان می دهد که توسعه اقتصادی. این اولین بار بود 50-به علاوه خواندن از فوریه.

بازیابی هنوز راه طولانی برای رفتن با مقدار هوایی بین المللی ترافیک و تعطیلی شرکت ها به طور کلی کار در زیر ظرفیت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>