Embiid نتواند فیلادلفیا داد و بیداد با گوساله تنگی


 In this March 11, 2020 file photo, Philadelphia 76ers’ Joel Embiid plays during an NBA basketball game against the Detroit Pistons in Philadelphia. AP photo

در این 11 مارس سال 2020 فایل عکس Philadelphia 76ers’ Joel Embiid نقش در طول یک بسکتبال NBA بازی برابر دیترویت پیستونز در فیلادلفیا.

عکس از آسوشیتدپرس

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — Joel Embiid جریحه دار است و این که دلیلی برای نگرانی به عنوان Philadelphia 76ers مجموعه به خود را راه اندازی مجدد نجومی این هفته است.

این همه ستاره شروع مرکز نشسته فیلادلفیا داد و بیداد در برابر اوکلاهما سیتی در روز یکشنبه با راست گوساله تنگی چیزی 76ers مربی برت براون امیدوار است که صرفا یک جزئی بر روی صفحه رادار.

“من معتقدم که ما فقط در مقابل مسائل و هوشمند بودن با آن” براون گفت.

Embiid گسترده ای صدمه تاریخ هرگز به نظر می رسد در بیش از 64 بازی در یک فصل به طور منظم و از دست رفته 21 فیلادلفیا 65 بازی در این فصل قبل از فصل بود تعطیل مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Embiid است که به طور متوسط 23.4 امتیاز و 11.8 ریباند در این فصل است. فیلادلفیا است 28-16 در بازی با Embiid این فصل 11-10 بدون او.

Al Horford در حال حرکت بود به Embiid را نقطه یکشنبه.

“این یک فرصت واقعا — نه مربی صحبت می کنند نه سیاسی-صحبت می کنند واقعا به بازی آل تر قرار داده و او را با برخی از گروه های مختلف” براون گفت. “من فکر می کنم اگر این اتفاق افتاده بود سه یا چهار بازی مرتب کردن بر اساس به آنچه که ما در حال تماس با فصل به طور منظم وجود دارد همیشه نا امیدی خودخواه سرخوردگی و من می دانم که نا امیدی در زمان برای جوئل.”

Embiid بازی 13 دقیقه در فیلادلفیا داد و بیداد, درب بازکن, در برابر ممفیس, تیراندازی 3 10 از میدان و خروج از بازی خوب با حدود 4 دقیقه باقی مانده در سه ماهه دوم.

“فقط تلاش برای هوشمند با همه چیز و در حرکت” براون گفت.

این 76ers بازی خود را در مرحله آخر در برابر دالاس در روز سه شنبه و باز کردن بذر-بازی — اصل راه اندازی مجدد از فصل به طور منظم — در روز شنبه در برابر ایندیانا است. فیلادلفیا و ایندیانا با هم گره خورده پنجم-بهترین رکورد را در کنفرانس شرق به راه اندازی مجدد هر یک در 39-26 در این فصل است.

خوش آمدید

بوستون Kemba واکر و ققنوس و ریکی روبیو هر دو از دست رفته اولین scrimmages با تیم های خود در داخل NBA حباب هفته گذشته است.

آنها یکشنبه, رفتن سر به سر در Celtics-خورشید داد و بیداد. واکر و اوباما هر دو در صف شروع برای مسابقه.

واکر از دست رفته اولین مرحله با چپ زانو درد. روبیو بود اواخر ورود در دیزنی و خورشید می خواست او را یک زن و شوهر از شیوه های قبل از او را دیدم هر مرحله عمل است.

فراموشکار بازیکنان

لیگ است که توزیع کردن یک روز در قرنطينه به بازیکنان که فراموش کرده ام به رفتن به مکان های تعیین شده به صورت روزانه coronavirus تست — با دالاس’ Kristaps Porzingis آخرین به روزرسانی که مجازات.

Porzingis از دست رفته دالاس’ داد و بیداد در روز یکشنبه به دلیل فراموشی. دنور پل Millsap تا به حال به نشستن ناگتس’ داد و بیداد در روز شنبه برای همین دلیل.

رای گیری بحث

بانوی اول سابق میشل اوباما برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند یکشنبه با NBA و WNBA بازیکنان مورد اهمیت رای گیری — اظهارات او به این گروه در آینده دقیقا 100 روز قبل از روز انتخابات در آمریکا

“ما قصد داریم به بحث در مورد اهمیت و مطمئن شوید که صدای شما را شنیده است گفت:” شهر اوکلاهما کریس پل گارد رئيس جمهور از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن.

نور روز

از 22 تیم در NBA راه اندازی مجدد, و نه در زمان بعد خاموش — حداقل از رسمی عمل هر چند که معنی نیست که بازیکن از این باشگاه نمی تواند شلیک و یا کار کردن در گروه های کوچک و یا خود به خود.

وجود دارد پنج scrimmages با فیلادلفیا-Oklahoma City, ققنوس-بوستون ایندیانا-Dallas پرتلند-تورنتو و هوستون-ممفیس در این روز برنامه.

اورلاندو ساکرامنتو و بروکلین تمام شد برنامه ریزی برای تمرین.

تیم های دیگر در دیزنی — لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز واشنگتن و میامی و میلواکی, سن آنتونیو یوتا نیواورلئان و دنور بودند پایین به روز کردن.

همه تیم های دسته سوم و نهایی داد و بیداد بازی یا دوشنبه یا سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>