بیس بال بازگشت شامل چندین باز گشت داستان

توسط نوح TRISTER

Carlos Carrasco برنده خود را برای اولین بار شروع به پس از خود را سرطان خون تشخیص Yoenis Céspedes ضربه اجرا خانه در بازگشت از پا عمده مشکلات — و دانیل بارد تا به حال طولانی ترین جاده از همه آنها را.

این هفته به وضوح عاطفی یکی برای بسیاری از مردم در بیس بال و آن را به ویژه مهم برای بازیکنان که تا به حال طولانی غیبت حتی قبل از coronavirus بسته ورزش کردن در ماه مارس است. بارد تا به حال نه تن به تن در لیگ های عمده ای از سال 2013 و پس از کنترل خود و اعتماد به نفس او را ترک او بازی حرفه ای به نظر می رسد قبل از اینکه او اقدام به باز گشت این سال است. او فهرستی برای رشته کوه های راکی کلرادو و در تسکین شنبه در برابر تگزاس.

Carrasco شد مبتلا به لوسمی سال گذشته است. او در اغل گاو یا حشم برای کلیولند در ماه سپتامبر و یکشنبه به عنوان یک نویسنده, ضرب و شتم, کانزاس, شهرستان. Céspedes تا به حال شده از 2018 — او تا به حال عمل جراحی در هر دو پاشنه و شکست مچ پا — اما او به عقب جمعه homering برای متس نیویورک برای برابر آتلانتا.

نه همه comebacks رفت که هموار. Shohei Ohtani بازگشت به تپه به زمین برای اولین بار پس از سال 2018 اما دو راه ستاره یکشنبه در لس آنجلس فرشتگان ” از دست دادن به اوکلند. Ohtani نمی زمین در فصل گذشته زیر تامی جان عمل جراحی است.

کوری Kluber معامله شده از کلیولند به تگزاس در offseason با رنجرز در روز یکشنبه با شانه تنگی. او رفت و فقط یک زمین باز یافته در چه بود اولین شروع خود را در تقریبا 15 ماه. Kluber از دست رفته بیشتر از فصل گذشته به دلیل یک بازوی شکسته.

اجتماعی فاصله?

عادات قدیمی سخت برای شکستن.

یکی از پرسش های بزرگ آینده در این فصل بود که چگونه بازی احساسات خواهد بود تحت تاثیر عدم طرفداران و فاصله گرفتن از پروتکل های طراحی شده برای محافظت در برابر ویروس. چه صحنه ای بود که وقتی کسی به یک بازی برنده هومر ؟

اوکلند مت اولسون ضربه به پایان جمعه شب بازی در برابر فرشتگان و دو و میدانی استقبال و او را در آنچه مانند نگاه خیلی عادی در جشن خانه صفحه.

پیتسبورگ مدیر Derek شلتون بود کمی بیشتر مراقب یکشنبه هنگامی که او آمد به استدلال می کنند با ورق داوری جردن بیکر در طول یک بازی در برابر سنت لوئیس.

شلتون برداشته یک گتر بیش از صورت خود را و بیکر برگزار می شود یک ماسک خود را. هر دو از آنها به نظر می رسید به تلاش برای ماندن در یک فاصله امن از هر یک از دیگر.

چیزهای بی اهمیت زمان

این فصل بازکن بین اتباع واشنگتن و نیویورک یانکیز در پنج شنبه شب بود و بیس بال را در نه سال. آن به طور متوسط 4 میلیون بیننده در ESPN به گفته نیلسن سریع ملی رتبه بندی به اوج خود رسید و در 4.48 میلیون. آن را تا به حال اکثر بینندگان از یک بازی بین یانکی ها و Boston Red Sox در اوت. 7, 2011.

که تنها بازیکن به نظر می رسد در هر دو این بازی ها?

نقاط عطف

Albert Pujols از فرشتگان پنجمین بازیکن برای شروع یک فصل بازکن در 20 سال پیوستن پیت رز کارل Yastrzemski ادی موری و فرانک رابینسون.

Yadier ملینا, an ex-تیمی از Pujols را 16th مستقیم باز بعد شروع به در گیر برای کاردینالز.

برجسته

با سر و صدای جمعیت وجود ندارد — به جز لوله کشی-در انواع مختلف — بیشتر پایه برای تلفن های موبایل از بازی تکثير می شوند. و ترک بت بود و بی تردید زمانی که به Giancarlo استانتون از یانکی ها متصل شنبه در از دست دادن به واشنگتن است.

خط هفته

کلیولند شین بیبر در شش نوبت شب جمعه برای کمک به سرخپوستان 2-0 برنده بیش از کانزاس سیتی است. این بود که بیشتر strikeouts در یک درب بازکن پس از سفت جانسون 14 در 31 مارس 1996.

چیزهای بی اهمیت پاسخ

برت گاردنر تا به حال سه بازدید و دو دزد برای یانکی ها در سال 2011 بازی. او را زده و سه بار به نیویورک در برابر اتباع پنج شنبه شب.

برنده پارچ که در Red Sox-Yankees بازی در سال 2011 اتفاقا بود دانیل بارد.

___

دنبال نوح Trister در https://twitter.com/noahtrister

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>