AP + عکس بیکار در خانه آلبانی صبر کنید به ترک

توسط DANIEL کول

بللش آلبانی (AP) — برای Hekuran Jahaj بسته شدن مرزهای بین خود و ملت آلبانی و عضو اتحادیه اروپا آمده بود و بدترین خبر در طول یک در حال حاضر زمان دشوار ناشی از جهانی شیوع کروناویروس.

پس از گذراندن تابستان گذشته به عنوان یک کارگر کشاورزی در ایتالیا Jahaj, 24, حال بازگشت به زادگاه خود را از بللش امید به زندگی فروش گیلاس خانواده اش رشد می کند بر روی زمین های خود را.

اما با بازگشت از مزرعه خانواده شکست برای دیدار با انتظارات Jahaj تلاش برای پایان می رسد دیدار. و در حال حاضر او دیگر گزینه ای برای پیدا کردن کار در خارج از کشور.

شهر بللش, 140 کیلومتر (90 مایل) جنوب پایتخت تیرانا ایجاد شد و در سال 1972 با ساخت یک پالایشگاه نفت. مانند بسیاری دیگر از بللش ساکنان Hekuran پدر نوروز Jahaj در حال حاضر بازنشسته ساخته شده بود زندگی خود را در کارخانه.

با سقوط رژیم کمونیستی مدیریت این کارخانه به بخش خصوصی واگذار شد اما تقریبا تمام شرکت های خصوصی شکست خورده است. یکی از آخرین رها شده آن در سال گذشته و حداقل 700 بللش کارگران پرداخت نشده چپ و با دیگر اشتغال جایگزین.

هنگامی که گیاه بسته به چشم انداز برای بسیاری از مردم فقیر جنوب شهر 8,000 ساکنان در زمان کم نور تبدیل شود.

Jetnor Gllava, 28, بود, همچنین نگاه به خارج از کشور برای زندگی بود اما مجبور به ماندن در خانه در اروپا coronavirus پاسخ.

“وجود دارد هیچ چیز برای انجام در حال حاضر در بللش فقط نشستن در کافه ها, با خانواده های ما مطالعه کنید و صبر کنید تا ما می توانیم” گفت: Gllava.

داشتن قبلا در آلمان زندگی می کردند کار به عنوان سرپرست در یک مدرسه ابتدایی Gllava بازگشت به آلبانی به درخواست برای یک کار-جستجوگر ویزا در سفارت آلمان در تیرانا. پس از چند ماه تاخیر خود شانس اخذ ویزا شدند و طرح میتوانست زمانی که سفارت خود را به حالت تعلیق عملیات با توجه به شیوع ویروس.

پس از صرف این مستند دوره با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و بیکار در بللش, Gllava در حال حاضر در انتظار محدودیت های مسافرتی را به راحتی و با توجه به حرکت به فنلاند.

“ما به دنیا آمد برای ترک اینجا آن است که یک نا امید کننده محل می گوید:” Gllava.

آلبانی می تواند بدون روادید در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا و اقامت وجود دارد تا 90 روز در شش ماه. برای به دست آوردن اجازه اقامت آنها را مجبور به پیدا کردن یک شغل تمام وقت است اما اگر آنها را نقض 90 روز محدود کردن آنها نه قادر به رفتن به اروپای غربی و دوباره برای مدت پنج سال.

بللش اصلی شهر از Mallakastra منطقه که حدود 27,000 ساکنان. کشاورزی منبع اصلی درآمد است. فقیر سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و زیرساخت های ضعیف را ترک کرده اند بسیاری از مردم با هیچ گزینه دیگری که به دنبال مهاجرت به غرب اروپا است.

هر چند این رقم رسمی بیکاری 9 درصد است, اعتقاد بر این است که بسیاری از مردم به ثبت نام نیست و تعداد واقعی بسیار بالاتر است.

امروزه بللش را در کافه های کوچک و اوقات فراغت سالن ها پر از جوانان به دنبال ترک آلبانی روزی.

پس از مستند اقدامات شد آرام در اوایل ممکن است آنها آب گرفتگی به کافه ها به بحث در مورد ماشین ها و یا سازمان دیده بان اروپایی مسابقات فوتبال در کافه ها و سالن های.

“عشق ما از کجا آمده ایم اما ما فقط می خواهم به ترک به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” می گوید Gllava.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>