آمریکایی متهم به تشدید قتل همسر در فرانسه

توسط جان لستر

LE PECQ فرانسه (AP) — یک مرد بروکلین که به گفته پلیس فرانسه محققان که او همسر خود را کشته سلاح سرد توسط او دو بار در طول یک استدلال شده است و اتهام او قتل دادستان روز دوشنبه گفت:.

فرانسه-آمریکا شناسایی شده به عنوان بیلی کروگر, محققان گفت که او عمل کرده در دفاع از خود ماری-اگنس Joly یک دادستان در جنوب غربی شهر ناربون به گفته آسوشیتد پرس.

کروگر قرار داده شد و تحت تحقیق رسمی روز شنبه در مقدماتی مسئول تشدید قتل و دستور داد برگزار شد و در زندان در انتظار ممکن است محاکمه شود.

بدن زن 52 ساله Laure Bardina-کروگر پیدا شد جمعه در Peyriac-de-Mer در ساحل دریای مدیترانه در جنوب نربون.

زندگی زن و شوهر در جاکارتا, اندونزی, جایی که او با یک مربی غواصی و او را به عنوان یک معلم Joly گفت. این زن و شوهر تا به حال یک خانه برای تعطیلات در Peyriac-de-Mer و پلیس خبر بدن پنهان در طوفان تخلیه در این نزدیکی هست.

شوهر بازداشت شد روز جمعه به عنوان او در حال آماده شدن برای پرواز از تولوز عازم جاکارتا دادستان گفت.

این زن و شوهر تا به حال شده است در انتظار برای پرواز کردن با هم. این پدر و مادر همسر زنگ خطر مطرح شده پس از آنها قادر به رسیدن به این زن و شوهر با تلفن پیش از پرواز. پلیس فرستاده شده به زن و شوهر را در بر داشت که این وسایل هنوز هم وجود دارد. سپس آنها متوجه شدند که بود و بررسی می شود به پرواز به تنهایی. او دستگیر شد و در شبانه روزی منطقه از فرودگاه.

در طول بازجویی پلیس به مرد گفت که او با ضربات چاقو همسر خود را دو بار دادستان گفت. او گفت: آنها می خواهم استدلال و او را به جلو “مبهم” توضیح در دفاع از او گفت:.

این تحقیقات ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>