وایومینگ جراح بازگشت از ماه COVID-19 کار در نیویورک

توسط جیک GOODRICK

ژیلت Wyo. (AP) — دکتر سارا Hartsaw هنوز هم در تلاش برای پردازش آنچه که او را دیدم در ماه آوریل است.

پس از پیوستن به نیروی دریایی ایالات متحده رزرو در سال 2013 بیش از 25 سال از تخصص های پزشکی به عنوان یک جراح عمومی تست شده در خارج از کشور در زمان جنگ و در حال حاضر در خاک آمریکا در طول موج اول COVID-19 بیماری همه گیر.

“این خیلی عجیب و غریب است و هنوز هم عجیب و غریب در راه من حتی نمی توانم توصیف گفت:” ژیلت جراح. “من می توانم توصیف افغانستان بود که relatable. این بود که نه فقط relatable.”

در آغاز آوریل Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک تبدیل شد به طور موقت بیمارستان صحرایی برای درمان COVID-19 بيمار بسیاری از آنها آب گرفتگی و پربار این شهر بیمارستان سیستم های سراسر اوج این بیماری همه گیر.

این زمانی است که Hartsaw در پا. نیروی دریایی, بسیج, او مه 3 و روز بعد او در نیویورک گرفتن جریان چه بود و سپس نامحدود استقرار ژیلت اخبار ثبت گزارش.

هر روز صبح برای تقریبا یک ماه او را از خواب بیدار در اتاق هتل خود را مدیریت 5 صبح پیاده روی را از طریق بی ثمر خیابان های منهتن در لباس خستگی و کت و شلوار برای جنگ دیگری علیه این رمان coronavirus.

داخل Javits Center بیمارستان صحرایی در زمان سرد, صنعتی, زیبایی, او گفت:. بلوک از اتاق بیمار بودند و مرتب در طول بستری در بخش که در آن Hartsaw کار کرده است. یک ICU واقع به طور جداگانه ساخته شده بود به خانه بیشتر موارد شدید.

ژنراتور hummed با صدای بلند به عنوان پرسنل نظامی فریاد زد: خفه کلمات به یکدیگر از طریق ماسک صورت بیشتر مانع پلاستیک صورت سپر. چراغ سقفی هرگز خاموش.

بیماران ماند در اطاقک اتاق شامل یک تخت بیمارستان یکی فلزی صندلی تاشو و یک لامپ طبقه رندر بیشتر بی فایده ثابت روشنایی در سراسر مرکز کنوانسیون. آنها وارد شده بودند به صورت الکترونیکی به محض ورود او گفت: اما نمودار کاغذ و سوابق عمدتا استفاده می شود.

“‘Blade Runner’ چیزی است که آن را به من یاد حتی اگر آن نبود باران,” او گفت: ارجاع کلاسیک 1982 فیلم علمی تخیلی مجموعه در آینده به سر می برند. “این درست مثل اینکه در یک فیلم. شما فقط هرگز نمی دانستند چقدر عجیب و غریبتر از آن می توانید, اما شما می دانستم که آن را احتمالا می تواند.”

در نیویورک زندگی در یک حباب که شامل هتل او در آنجا ماند و در مرکز کنوانسیون او مشغول به کار در یک موقت از بازداشتگاه های نظامی و بیمارستان بود.

پیاده روی بین این دو هر روز صبح و بعد از ظهر مستحکم چقدر عجیب و غریب زندگی او تبدیل شده بود.

“یک شهر از میلیون ها نفر از مردم و هیچ کس را,” او گفت:. “حتی زمانی که این نوع عادی تر از آن بود که خیلی غیر طبیعی است. وجود دارد درست نیست هر نفر است.”

N95 ماسک فولاد ماسک و عینک محافظ و دستکش و پزشکی scrubs با یکبار مصرف لباس شب پوشیده شده بر بالای او شد ، او نمی باید یک نام مناسب tag اما یک نوار کرم رنگ نوار در سراسر قفسه سینه خود را که خواندن نام او در سیاه و سفید نشانگر: “فرمانده سارا Hartsaw, MD.” یکی دیگر کشش نوار بخوانید “تیم براوو رهبر.”

در طول زمان وجود دارد Hartsaw نظارت یک صبح شیفت تیم از پنج نفر از جمله خودش. آنها مشغول به کار ترین روز از 6 صبح تا 2 بعد از ظهر در یک نقطه تیم او تا به حال 104 بيمار تحت مراقبت است.

“سیل دروازه باز شد و ما شروع به مراقبت از مردم است,” او گفت:.

Hartsaw به رهبری او را به تیم خود, اما او همچنین مسئول مدیریت بقیه بستری سمت یک نظم بلند است که به او مسئولیت برنامه ریزی و نظارت بر حدود 95 نفر تقسیم به تیم های مختلف.

“من هیچ نظری ندارم که چرا آنها برداشت من, اما, آنها,” او گفت:.

در آن زمان نیویورک بود که به سرعت تبدیل شدن به کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

جدا از بقیه از شهرستان مداوم حضور آمبولانس رها کردن بیماران از بیمارستان ها در تمام طول پنج بخش نیویورک یکی از تنها ارتباط به جهان خارج از آن مستقر شده به این شهرستان بود.

او تشبیه Javits Center بیمارستان صحرایی به یک خانه نیمه راه. بيماران آمد وجود دارد از دیگر بیمارستان ها زمانی که آنها بیشتر یا کمتر در بهبود برای روشن شدن اتاق را برای جدید COVID-19 بيمار. آنها بیش از حد بیمار به خانه بروم اما برای اکثر, آنها تا به حال بهبود به اندازه کافی به ترک بیمارستان.

به زودی آنها در تقلا بودند برای روشن شدن بیماران از Javits Center, بیش از حد, به عنوان سرریز محل نزدیک به پر خود را.

“ما در تلاش بودند تا مردم را به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند از آنجا که ما تا به حال هیچ ایده چگونه بسیاری از مردم در حال آمدن” او گفت:.

بیمارانی که آیا می رسند تا به حال التقاطی روابط به نقاط مختلف شهر و جهان است. رومانیایی کره ای و بومی شد و فقط در برخی از زبان بیماران وجود دارد, ساخت ارتباطی دشوار است برای برخی از.

با تلفن های خود را که نگه داشته شدند در پلاستیک کیسه ساندویچ آنها مواجه نگردند از هدف Hartsaw و تیم او به نام “زبان خط” است که آنها می توانند برای دسترسی به خدمات ترجمه. دستکش خود و baggies اطراف خود گوشی اضافه شده چند لایه در بالای گوشی های هوشمند’ صفحه نمایش لمسی. در هنگام برقراری تماس آنها تا به حال به اسلاید گوشی از طریق کیسه را بسته پستی به شنیدن و شنیده می شود در این تماس او گفت:.

بین خدمات تلفن و تعداد زیادی از multilingual مردم در سایت آنها راه به پل شکاف ارتباطی و به طور موثر درمان بیماران.

“شما از کانزاس چگونه می ماندارین صحبت می کنند?” Hartsaw تعجب با صدای بلند در مورد برخی از مردم او کار کرده ام. “این افراد فوق العاده با استعداد است.”

به تازگی از این وضعیت به ارمغان آورد در مورد چالش ها و نوآوری برای غلبه بر آنها. اما به تازگی از این وضعیت نیست جبران آن واقعیت برای Hartsaw.

او دومین روز کاری در نیویورک او احساس الوقوع ویروس.

“چرا ما حتی زحمت قرار دادن همه این مسائل ؟” او به خاطر فکر کردن در مورد لایه حفاظتی شخصی تجهیزات وزن خود را در زمان. “ما همه در حال رفتن به این (ویروس). … ما فقط باید بیش از آن را دریافت و انجام شغل ما بهتر قادر بودن به عنوان یک انسان به این کسی که ندارد به پوشیدن همه این مسائل است.”

در زمان Hartsaw رسیده نیویورک شهرستان, بیمارستان آن سیستم بود حد تحت فشار قرار دادند. کمبود تجهیزات و درخواست برای بیشتر گسترده بود. مورد شمارش شد افزایش و بسیاری از مدل های پیش بینی ژرف تعداد بیشتر عفونت و مرگ و میر آمده در نیویورک و در سراسر ایالات متحده است.

ترس درنگ. سورئال طبیعت از وضعیت همچنان ادامه داشت.

“ما در مورد آن صحبت نمی, بسیار,” او گفت:. “این نوع معتقد به سرنوشت.”

خوشبختانه Javits Center بیمارستان هرگز ظرفیت رسیده است.

میدان بیمارستان دیدم 1,094 نفر در آن مختصر وجود Hartsaw گفت: در طول سال های اخیر Campbell County Health جلسه هیئت مدیره که در آن او یک امانت. که در طول ماه تنها شش بیماران مرگ وجود دارد. در یک نقطه آن را پنجمین بیمارستان در شهر نیویورک است.

به عنوان روز در ماه آوریل به تصویب رسید بیمارستان محلی سیستم گرفتار شد و قادر به رسیدگی به این تعداد از بیماران در این شهرستان بدون حمایت نظامی.

“من می دانم که افرادی که در بیمارستانها و آن را کاملا به عنوان بد آن را به عنوان صدا بود,” او گفت:. “مردم در راهرو. هیچ فضا و تبدیل فضا به طور موقت ويژه. این معامله واقعی وجود دارد.”

در اوایل ماه آوریل در شهر نیویورک آمار روزانه بالا جدید از بستری شدن در بیمارستان با 1,722 و جدید تایید موارد با 6,378 نیویورک سلامت داده ها را نشان می دهد. علاوه بر این, این شهر همچنین تنظیم یک رکورد روزانه با 597 مرگ یکی دیگر از روز در آن هفته.

تا پایان این ماه تعداد کسانی که شروع به رها کردن به طور قابل توجهی. در آخرین روز از ماه آوریل وجود دارد 2,020 جدید تایید موارد است. تعداد زیادی اما کمتر از یک سوم از رکورد روزانه مجموعه تنها چند هفته پیش از آن. جدید مورد شمارش در شهر نیویورک افزایش یافته است نه بالاتر از 2000 نفر در یک روز با توجه به نیویورک سلامت داده است.

“من انتظار می رود وجود دارد برای دو یا سه ماه” Hartsaw گفت. “آن را بیشتر روشن در اواخر ماه آوریل زمانی که ما ورودی اعداد شروع به قطع و تعداد تخلیه شد چیدن این شد که شروع به نگاه مانند این نیست رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای.”

آخرین بیمار سمت چپ Javits Center on May 1, Hartsaw گفت. اما برای او مصیبت نشده بود به پایان رسید.

عادی باقی مانده است دور از دسترس.

یک سری از منفی COVID-19 نتایج آزمون مورد نیاز برای او و دیگر پرسنل نظامی پاک می شود به سفر. او در زمان اولین آزمون ممکن است 4. به نحوی که دسته ای از آزمايش آلوده به اضافه کردن تاخیر بیشتر به خانه بازگشت.

از حدود 450 پرسنل نیروی دریایی ارسال به نیویورک “شش یا هفت” آزمایش مثبت برای COVID-19. تنها یکی از آن نشان داد هیچ نشانه, که, نیست, شدید, Hartsaw گفت.

در نهایت در مارس 10, او پاک شد به ترک نیویورک که در آن نقطه او سوار یک پرواز در کنار دیگر پرسنل نظامی برای سن دیگو که در آن آنها قرار گرفتند مناسب 14 روز در قرنطینه.

برای زمان زیادی را به عنوان او در مقابل خطوط Hartsaw نیز صرف یک سهم عادلانه از زمان جدا شده در اتاق های هتل ها.

“این دو هفته شما هرگز به,” او گفت:.

رستوران ها هنوز باز برای بایگانی اطلاعات در نیویورک و بنابراین او به سعی کنید چند تا از محلی طعم. مکزیکی, تایلندی, ویتنامی و رستوران های ایتالیایی و همچنین به عنوان یک پیاده روی در نزدیکی کردن برگر ایستاده شکست یکنواختی هتل خود را-به-میدان بیمارستان-و-بازگشت روال.

در نگه داشتن در تماس با او وایومینگ ریشه او حتی با استفاده از برخی از زمان را به پایان برساند تماشای Netflix سریال “Longmire.”

مواد غذایی و تلویزیون کمک کرد تا زمان بگذرد و او را عاقل. Hartsaw گفت: او حتی یک مدل موی زمانی که ارتش مرتب برای آرایشگران برای برش مو در یک روز. اما مورد علاقه خود را قرنطینه تفریح و سرگرمی بود که به طور مستقیم متصل به برخی از مردم او را از دست رفته بیشتر است.

در حالی که او محدود به اتاق های هتل در نیویورک و سان دیگو, دختران او را در بر داشت راه خود را به خانواده و هم از طرف دیگر از جهان است.

یک دختر در آلمان زندگی می کند. دیگر زندگی در مینیاپولیس. جوانترین هنوز در ژیلت.

در عین حال چهار نفر از آنها هنوز هم می تواند کارت های بازی با هم در Hartsaw کردن ساعت. با استفاده از یک نرم افزار تلفن چهار بازی هم آنها داشتند حرف زدند و خندیدند و دور ساعت در یک گروه تماس بگیرید.

“دو قاره چهار ساعت در مناطق و ما بازی ‘Uno آنلاین,” او گفت:.

برای کسانی که ساعت آنها از هم جدا شده توسط هزاران مایل ، تقریبا مثل خانواده شب بازی در میز آشپزخانه, قبل از همه گیر ساخته شده است که غیر ممکن است. برای کسانی که لحظات جهان خارج و coronavirus شد در پس زمینه.

آنها صحبت کرد و لبخند زد و زندگی می کردند. پراکنده در سراسر جهان ،

ماه بعد و تقریبا 2000 کیلومتر دورتر در ژیلت Hartsaw sifts از طریق افکار از اعزام به نیویورک با ناباوری. به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای او در زمان خاطرات اعتبار. تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان یک داستان بگویید چگونه هرج و مرج نیویورک شد و در اوج این بیماری همه گیر.

آن اتفاق افتاده است. او وجود دارد.

“سیستم مورد نیاز وجود دارد که به کمک آنها واقعا به آن نیاز است و من خوشحالم که ما می تواند چیزی به offload فشار آنها تحت” Hartsaw گفت. “این واقعا است که مقدار واقعی آن نیست و برخی از ساخته شده است تا فیلم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>