اسپانیا طول می کشد هدف در کاباره ها و سواحل به عنوان ویروس ریباند

توسط جوزف ویلسون

بارسلونا اسپانیا (AP) — کاباره ها, کافه ها و سواحل — برخی از اسپانیا محبوب ترین تابستان سالن — روبرو هستند جدید مستند محدودیت های پس از تبدیل به کروناویروس نقاط داغ.

منطقه شمال شرق کاتالونیا در حال حاضر میزبان دو از نگران کننده ترین ویروس نقاط در اسپانیا باعث شده مقامات در بارسلونا و داخلی کشاورزی منطقه در اطراف لریدا به تشدید محدودیت های که آرام تنها یک ماه پیش زمانی که اسپانیا به حال خود ویرانگر شیوع در چک.

فرانسه, در ضمن توصیه است که مسافران خندق قصد دارد به صرف تعطیلات تابستان خود را در بارسلونا و در نزدیکی سواحل آن دیده می شود جمعیت بیش از حد گسترده اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. پلیس تا به حال به مرحله و اقدامات لازم برای کاهش تعداد, ساحل را برانگیخت.

کاتالونیا دستور داد تمام شبانه مکانهای نزدیک به 15 روز و کاربردی نیمه شب مقررات منع رفت و آمد در میله در داخل و اطراف بارسلونا و لریدا اواخر جمعه ساعت پس از نخست وزیر ژان کستکس خواست شهروندان فرانسوی به بازدید از کاتالونیا با توجه به upticks در عفونت های جدید.

فرانسه نیز در موارد جدید اما ظاهرا در خطر می بیند در واردات عفونت های جدید از کشور اسپانیا به عنوان به خوبی.

“ما می دانیم که این اقدامات گفت:” کاتالونیا بهداشت عمومی رئیس جوزپ ماریا Argimon. “اما ما باید به درخواست برای حداکثر همکاری از شهروندان ما به طوری که آنها نمی گذشته هر گونه دیگر از آنها را به. اگر ما می بینیم که رشد سرایت نمایی است و سپس تنها راه برای متوقف کردن آن است که برای محدود کردن حرکت آزاد است.”

محلی و شهرداران گفت: خاموش کردن باید دستور داده شده است كه روز قبل از آن.

“این اقدامات باید دیر رسیدم اما آنها در حال حاضر گرفته شده و خودم و همکار شهرداران احساس می کنید که آنها اقدامات صحیح را به” بارسلونا شهردار ادا Colau گفت: شنبه قبل از درخواست برای کاتالان پلیس منطقه ای برای کمک به او در شهرداری و پلیس اجرای مقررات منع رفت و آمد و تعطیلی.

اسپانیا گزارش داد بیش از 900 جدید روزانه عفونت در روز پنج شنبه و جمعه به مقامات هشدار داد که این کشور را از دست داده است حداقل 28,400 زندگی قبل از گرفتن آن شیوع تحت کنترل رو می تواند شروع یک دوم عمده یورش.

ملی مقامات بهداشت هشدار داد که اسپانیا در حال حاضر می تواند به عنوان یک “موج دوم” از این ویروس است که کارشناسان پیش بینی کرده بود آمده بود و در طول ماه های سرد.

کاتالونیا منطقه ای دولت اجرا شده توسط جدایی طلبان که تا به حال در مورد شکایت اسپانیا تمرکز از بحران بهداشت و درمان از ماه مارس تا ماه ژوئن در حال مبارزه برای حفظ زبانه ها در حال رشد خوشه که غرق undermanned .

بیش از 12 درصد از اقتصاد اسپانیا است که بر اساس آن بزرگ صنعت گردشگری. آن دولت و اتحادیه های کارگری و رهبران صنعت به شدت در حال سرمایه گذاری در ترویج این پیام است که اسپانیا یک مقصد امن برای خارجی ها برای نجات گردشگری نجومی.

که در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر و بیشتر شبیه واهی معنی اقتصادی ضربه می زنیم اسپانیا در راه خواهد بود به احتمال زیاد بیشتر از عمق رکود اقتصادی در حال حاضر پیش بینی شده است.

“ما شاهد یک موج لغو بالاتر از همه مشتریان خارجی از فرانسه و آلمان و انگلستان بودند که آمده قرار است در هفته آینده, بالاتر از همه, به, بارسلونا,” David Riba رئیس Federatur توریستی آپارتمان گروه گفت کاتالان پخش TV3.

در حالی که خانواده ها و در خطر سالمندان عمدتا مطابق با قوانین به پوشیدن ماسک و حفظ 1.5 متر (5 فوت) فاصله از دیگران, نوجوانان و بزرگسالان جوان در بسیاری از شهرستانها اسپانیا شده اند به طور کامل موازین بهداشتی قوانین و دستورالعمل ها.

با اسپانیا در 19 منطقه ای دولت در هزینه های مراقبت های بهداشتی خود را, سیستم, شده است وجود دارد انواع مختلفی از پاسخ به احیای ویروس.

اما یک ابتکار عمل است که برای جلوگیری از افزایش موارد مربوط به کاباره ها و کافه ها که قرار است برای اعمال اجتماعی فاصله و ماسک صورت مقررات داخل سالن خود را. بسیاری از مناطق را کاهش اشغال کاباره ها و برخی دستور داده اند که باشگاه برای قرار دادن جداول در طبقه رقص برای تضعیف رقصندگان از تماس نزدیک.

شیوع اخیر مرتبط شده اند به یک دیسکو در جنوب شهر قرطبه و به میله های در مورسیا در جنوب شرقی.

در پامپلونا مقامات آزمایش 1,000 ساکنان سنی 17 تا 28 بعد از نظارت بر شیوع در ارتباط با مردم معاشرت در یک محله است که پس از قرار داده شده است تحت نظارت پزشکی. مقامات در مادرید با توجه به محدودیت های مشابه.

افراد جوان هستند که نه تنها آنهایی که ناراضی حرکت می کند. دو انجمن های کسب و کار برای کاباره ها و کافه ها می گویند آنها را به کاتالان دولت به دادگاه برای جلوگیری از یک تصمیم آنها می گویند قرار می دهد 35,000 شغل در معرض خطر است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر