سونام Wangchuk: هندی مهندس الهام بخش آموزشی تغییر

سونام Wangchuk است که یک مهندس و آموزش و پرورش اصلاح طلب از هند است که بهتر شناخته شده را از طریق فیلم هندی 3 Idiotsاست که با الهام از زندگی خود را. او رهبری آموزشی انقلاب در هند, الهام بخش, بچه ها به تدریس در بیشتر ناتورالیستی راه به جای چاشنی آنها را با بیش از حد اطلاعات است.

سونام Wangchuk

متولد سال 1966 در لاداخ Wangchuk تنها ثبت نام در مدرسه در سن نه. تا آن زمان تمام پایه آموزش مراقبت از خود ، در سال 1987 او فارغ التحصیل در رشته مهندسی مکانیک. Wangchuk بسیار ناراضی بود با سیستم آموزشی رایج در Ladakh. در سال 1988 او شروع به دانشجويان آموزشی و فرهنگی جنبش Ladakh (SECMOL) همراه با برادر خود و همسالان. این سازمان با هدف اصلاحات دولت در سیستم مدرسه و کمک به کودکان در روستاها جدا شده به آموزش و پرورش.

قبلی کودکان در Ladakh شکست شد در جریان امتحانات در اعداد بزرگ است. در واقع تقریبا 95 درصد از Ladahki دانش آموزان استفاده می شود به شکست در امتحانات هیئت مدیره. Wangchuk اجرا به چند اقدام به پایین آوردن نرخ شکست. به عنوان یک نتیجه, درصد از دانش آموزانی که تصویب رطوبتی امتحانات افزایش یافت و از 5 درصد در سال 1996 به 75 درصد در سال 2015. Wangchuk معتقد است که یادگیری باید متنی از کودکان کمتر احتمال دارد برای فراموش کردن آنچه که آنها در حال یادگیری زمانی که اطلاعات داده شده به آنها را در برخی از زمینه. اگر کودکان صرفا ساخته شده به خواندن و نوشتن و حفظ کردن اطلاعات است که هیچ رابطه با هر زمینه آنها برای پیدا کردن آن سخت به یاد داشته باشید. و این یکی از بزرگترین دلایل عملکرد ضعیف تحصیلی و بسیاری از کودکان است.

Wangchuk به ما یادآوری می کند که آموزش و پرورش باید در مورد حل مشکلات و ساختن دنیا یک مکان شاد. اما اگر آموزش و پرورش به پایان می رسد تا شکنجه کودکان برای کورکورانه انجام رود “مدرسه آداب و رسوم” از جمله آموزش و پرورش دیگر مفید است. Wangchuk فکر می کند که جهان نیاز به یک بیت از “د-تحصیل” به طوری که کودکان می تواند به دست آوردن دانش ارگانیک. او می خواهد به بزرگسالان اعتماد به نوجوانان بیشتر به جای درمان آنها را به عنوان اگر آنها ناتوان از تفکر منطقی.

در سال 2014 Wangchuk خود را آغاز کرد “یخ گنبد” پروژه برای کمک به کشاورزان در منطقه مبارزه با بحران آب. او به زودی ساخته شده است 2-داستان prototype یخ گنبد قادر به ذخیره سازی حدود 150000 لیتر آب. در سال 2016 Wangchuk رفت به سوئیس ساخته شده و برای اولین بار یخ گنبد در اروپا است.

Anti-CCP فعال

پس از اخیر هند و چین زد و خورد در مرز Wangchuk تبدیل به یک قوی anti-CCP طرفدار فعالانه به مبارزه علیه رژیم کمونیستی. او می خواهد در هند برای تحریم محصولات چینی نه تنها اقتصادی و یا نظامی, دلایل, اما همچنین برای آپلود ارزشهای اخلاقی. Wangchuk اشاره می کند که چینی رژیم سوء استفاده از مردم خود.

سونام Wangchuk می خواهد هند به تحریم محصولات چینی. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

“این است که رژیم, است که در ساخت کالاهای ارزان به پلاگین جهان و کشتن هر صنعت با نقض حقوق کار, حقوق بشر, حقوق محیط زیست در صفحه اصلی. آنها یارانه مصنوعی و دستکاری ارز. این دلیل که چرا کالاهای چینی ارزان هستند. ما باید تحریم محصولات چینی به دلایل اخلاقی درست مثل ما تحریم محصولات به مخالفت با کار کودکان و یا محصولات که شامل ظلم به حیوانات است. همان اخلاق و اعمال در اینجا بیش از حد او گفت:” به چشم انداز.

Wangchuk می خواهد دولت هند به ارائه پشتیبانی به همان اندازه که ممکن است به کارآفرینان جوان در کشور است. او احساس می کند که این یک فرصت طلایی برای هند به ظهور از آن دهه فقر و درخشش درخشان به عنوان یک ابرقدرت جهانی. پس از همه جهان است که به دنبال یک جایگزین برای کالاهای چینی. Wangchuk هشدار می دهد که اگر هند افزایش است به مناسبت چنین فرصتی ممکن است دوباره.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چه پاهای خود را نشان می دهد در مورد سلامت شما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>