پورتلند: بزرگ اعتراض جمعیت دوباره بر ما عوامل حضور

توسط جیلیان FLACCUS و سارا CLINE

پرتلند سنگ. (AP) — صدها نفر از مردم جمع آوری شده در پورتلند اورگان برای یک شب دیگر از تظاهرات روز شنبه به تظاهرات بیش از جورج فلوید کشتن و حضور ماموران فدرال فرستاده شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد هیچ نشانه ای از فروکش

جمعیت شروع به راهپیمایی به سمت شهر فدرال دادگاه حدود 9:15 p. m. یک گروه از تظاهرکنندگان در شمال پورتلند محله نیز رژه توسط پلیس حوزه وجود دارد که طناب خاموش بود و ماموران ضد شورش ایستاده در خارج از ساختمان.

در تظاهرات شب گذشته ماموران فدرال بارها و بارها شلیک گاز اشک آور به شکستن rowdy تظاهرات که در ادامه به اوایل صبح شنبه. مقامات می گویند که شش فدرال افسران مجروح شدند و یک نفر دستگیر شد.

تظاهرات رخ داده در اورگان بزرگترین شهرستان, شبانه, برای دو ماه پس از فلوید کشته شد در مینیاپولیس است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی می گویند که آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

وجود دارد تظاهرات برای پلیس اصلاحات و در مقابل افزایش حضور فدرال اجرای قانون در شهرستانها در سراسر کشور روز شنبه. در سیاتل پلیس اعلام کرد یک شورش بعد از ظهر شنبه پس بزرگ تظاهرات و مستقر فلش چتری و اسپری فلفل سعی کنید برای روشن شدن جمعیت. مقامات بیش از دو دوجین از بازداشت یک افسر در بیمارستان بستری شد با یک پا آسیب ناشی از مواد منفجره.

اواخر جمعه یک قاضی فدرال رد درخواست توسط اورگان دادستان کل برای محدود کردن اقدامات پلیس فدرال.

فدرال خدمات حفاظتی اعلام کرده بود جمع آوری و در پورتلند آغاز شد که شب جمعه غیر قانونی مجمع. هری Fones یک امنیت گفت در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر برخی از مردم در راه اندازی بزرگ آتش انداخت سخت پرتابه و با استفاده از ابزار قدرت برای صدمه زدن به اموال.

کریگ گابریل دستیار آمریکا وکیل برای منطقه اورگان گفت: در کنفرانس خبری که از شش فدرال افسران مجروح شدند یکی دچار ضربه مغزی و دیگری به بیمارستان منتقل شد برای سوختگی.

او گفت: یک نفر دستگیر شد برای عدم پیروی از دستورات است. که فرد بعد از آن منتشر شد بدون اتهام آوردن تعداد افراد دستگیر شده و یا در نزدیکی دادگاه اموال از اوایل ماه جولای به 60.

“این بسیار کمی از جمعیت آمده است که نه قصد انجام کاری را با صدای خود اما قصد تخریب و قصد رویارویی متاسفانه با پلیس فدرال” جبرئیل گفت: جامعهای که اکثریت معترضان مسالمت آمیز.

جبرئیل گفت: حصار بنا در اطراف دادگاه شده و هدفمند توسط “خشونت آشوبگران.”

“اگر دادگاه ایستاده می تواند و می باید صداقت و موضوع را به آسیب یا حمله پس از آن ماموران به خانه خواهد رفت. من فکر می کنم — نه به سبک — اما من فکر می کنم که ساده” جبرئیل گفت.

دانیل Pereyo یکی از معترضان بود که اشک با گاز کشته در تظاهرات آغاز شد که جمعه است. Pereyo گفت که او تا به حال شده است در نزدیکی پارک تماشای طبل و آتش بازی ضربه بودن هنگامی که خود را در چهره و چشم ها شروع به سوختن.

“این بسیار دردناک است.” “این بدترین درد تا کنون اما از آن ناراحت است و آن را منحرف.”

به عنوان جمعیت پراکنده کسی پیدا شد چاقو در نزدیکی پورتلند پلیس گفت:. فرد گرفته شده بود به یک بیمارستان و یک مظنون را بازداشت گرفته شد.

___

کلاین گزارش از سالم. کلاین یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر گزارش تحت پوشش مسائل.

___

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>