پل نیوبری: ورزشکاران المپیک اندیشیدن به آنچه ممکن بوده است در توکیو<p>A man wearing a mask against the spread of the new coronavirus walks at the Olympic rings in front of the New National Stadium in Tokyo. The postponed Tokyo Olympics have again reached the one-year-to-go mark. But the celebration is small this time with more questions than answers about how the Olympics can happen in the middle of a pandemic.</p> <p>AP photo</p>

یک مرد با پوشیدن ماسک در برابر گسترش جدید کروناویروس پیاده روی در حلقه های المپیک در مقابل جدید استادیوم ملی توکیو. به تعویق افتاد توکیو المپیک باید دوباره رسیده یک-سال-به-بروید خوانده شده را علامت. اما جشن کوچک است این بار با سوالات بیشتر از پاسخ در مورد چگونه المپیک اتفاق می افتد در وسط یک بیماری همه گیر.

عکس از آسوشیتدپرس


هلن Maroulis را هرگز فراموش نکنید که حماسه شب در ریو.

به عنوان او و هزاران نفر از ورزشکاران المپیک منتظر به راه رفتن طولانی از یک والیبال عرصه عظیم Maracanã ورزشگاه برای افتتاح 2016, تابستان بازی ها, یک غول را شکست.

“آنها انفجار موسیقی” Maroulis به یاد می آورد در یک مصاحبه تلفنی جمعه. “ما همه نشسته در اطراف با این غول منفجر کردن توپ های ساحل, دوست داشتنی آنها را در هوا و در حال انتظار برای آنها را به تماس با هر یک از ما در کشور توسط کشور است.”

برای همه بدبینی که به درستی در جهت افراط جنبش المپیک این همه تمایل به ذوب شدن دور در شب از مراسم افتتاحیه.

آن است که واقعا یکی از جادویی ترین لحظات در ورزش است.

“هنگامی که شما راه رفتن به این ورزشگاه, من لازم نیست که کلمات برای آن گفت:” Maroulis یک مریلند مادری که موفق به کسب یک مدال طلا در کشتی آزاد و چهار سال پیش. “خیلی سرد است.”

او باید شده ام راه رفتن به یکی دیگر از ورزشگاه در جمعه خیره کننده ساختار است که ساخته شده در توکیو به عنوان محور 2020 بازی.

به جای آن فقط یک دنیوی بعد از آموزش برای ورزشکاران در سراسر جهان یک گروه نخبه که مجبور شد به آمار بی سابقه دکمه تنظیم مجدد به دلیل بیماری همه گیر ویرانگر.

Coronavirus ادعا کرده بیش از 600,000 زندگی می کند و همچنان به خشم تا حد زیادی بدون کنترل در ایالات متحده و کشورهای دیگر مجبور به بازی های المپیک به تعویق افتاد برای اولین بار در تاریخ خود را.

شناگر آمریکایی Ryan Murphy, که موفق به کسب سه مدال طلا در ریو شروع روز خود را بلند کردن وزنه در موقت بدنسازی است که او و هم اتاقی خود را تعیین کرده اند تا در گاراژ خود را. سپس او به سمت استخر برای دو ساعت تمرین.

آن را حتی نمی رخ می دهد به او که در آن قرار بود روز 1 از توکیو بازی.

“من قطعا bummed که همه چیز برخوردی کرده است گفت:” مورفی که شد از جکسون ویل فلوریدا و در حال حاضر قطار در منطقه خلیج در شمال کالیفرنیا. “اما زمانی که المپیک تصمیم (برای به تعویق انداختن بازی) آمد و من خیلی سریع به تغییر تمرکز من برای سال آینده. که در آن من شده است در چند ماه گذشته. من تقریبا پاک شده از حافظه من است که بازی های المپیک قرار بود برای شروع امروز.”

توکیو سازمان مشخص شده و یک-سال-به-برو milestone — برای بار دوم — با مختصر بدون طرفداران رویداد در استادیوم ملی در روز پنج شنبه قابل توجه تغییر از خشن مراسم برگزار شده در سال 2019.

حتی با یک تاخیر 364 روز وجود دارد هنوز هم شک و تردید در مورد اینکه آیا این بازی می توانید با خیال راحت شروع تابستان آینده در جولای 23. همه گیر همچنان داد و بیداد مرگبار به خصوص در آمریکا و کشورهایی مانند برزیل و هند و مکزیک است.

در حالی که ژاپن شده است در امان از فشار از ویروس مرزهای خود را بسته به شهروندان از 129 سازمان ملل آن را به عنوان تلاش برای مهر کردن موارد به طور کامل.

حتی اگر بازی ها صحنه آنها نگاه نمی همان. مشتاق به کاهش هزینه های عظیم همراه با یک سال تعویق سازمان باید آمد تا با یک لیست طولانی از اقلام است که می تواند ساده کوچک شده و یا برش به طور کامل. هیچ کس نمی داند که اگر این مسابقات را به صحنه در خالی کردن عرصه و استادیوم به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

مورفی گفت: او را نگه داشتن چشم و نزدیک در NBA که قصد دارد تا پایان فصل آن در یک حباب مانند تنظیم در والت دیزنی جهانی در مرکزی فلوریدا. بازیکنان جدا شده و تست شده به طور مداوم. بدون فن خواهد بود مجاز برای حضور در بازی.

“اگر NBA حباب کار می کند پس ما باید مدل” مورفی گفت. “بله بازی های المپیک خواهد نگاه بسیار متفاوت است اگر ما پیشرفت نیست و در واکسن اما حداقل ما می تواند سقوط در NBA مدل.”

یک فن-کمتر المپیک ضربان هیچ المپیک در همه.

“همه ورزشکاران مایل به قبول آن است که در بازی های المپیک می تواند نگاه کاملا متفاوت در تابستان آینده” مورفی گفت. “این خوب است. همه ما فقط می خواهم به رقابت بپردازند اما ما می خواهیم به رقابت با خیال راحت. من این دو چیز ممکن است پس از آن همه ما در آن است.”

Maroulis گفت: یک سال تاخیر در واقع می تواند به نفع هر دو شخصا و برای خوب بیشتر از او نوپای ورزش است.

او مبارزه صدمات دو سال گذشته و ممکن است در اوج بیماری اگر به بازی های المپیک برگزار شده بود در سال 2020 است. همچنین در این سال فوق العاده را می دهد و زن دیگر کشتی گیران فرصتی را به توجه بیشتر به ورزش خود را که در پیوست برنامه تابستان در سال 2004 اما هنوز هم جذب اندک پوشش.

“من قطعا به دنبال این در یک نور مثبت” Maroulis گفت. “برخی از چیزهایی که من شده است با تمرکز بر به تازگی شده است در مورد افزایش پوشش برای زنان در کشتی کج. این در واقع نوع خوب باید یک سال دیگر به همکاری با هم تیمی های من به سوی این هدف است.”

برای تمام هزینه های ظالمانه و بدتر از سیاست های المپیک هنوز هم پتانسیل را دارند که جهان را با هم.

حتی اگر آن را فقط برای یک شب.

“وجود دارد بنابراین مقدار تنش بین گروه های مختلف از مردم” مورفی گفت. “بازی های المپیک است که در آن شما واقعا پیدا کردن یک هدف مشترک است. که واقعا یک چیز زیبا است.””

زیبا, در واقع.

ببینید شما در 2021.

امیدوارم.

پل نیوبری یک ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس.نوشتن به او را در pnewberry(در)ap.org به دنبال او در توییتر در https://twitter.com/pnewberry1963 و پیدا کردن کار در https://apnews.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>