Ozuna homers خاموش دیاز, بریوز ضرب و شتم متس جدید اضافی فرمت

توسط جیک دام گستر

نیویورک (AP) — رایگان-عامل جایزه Marcell Ozuna معرفی خود به طرفداران جدید در آتلانتا با یک نوسان بزرگ هنگامی که آن را شمارش بیشتر است.

فقط مرتب کردن بر اساس ingratiation هنوز فرار لرزان متس نزدیک ادوین دیاز 1 1/2 سال به روی لئامت دادن خود را با نیویورک.

Ozuna آمار مقید هومر خاموش دیاز with two outs in the ninth inning, Dansby سوانسون به ثمر رساند خودکار دونده آدم دووال با leadoff تنها در 10 و آتلانتا بریوز ضرب و شتم New York Mets 5-3 روز شنبه.

“او یکی از آن دسته از بچه ها که در آن شرایط نمی faze او” بریوز مدیر برایان Snitker گفت: از Ozuna. “که پسر می رسید.”

نیویورک لود پایگاه در پایین 10 با هیچ استراحتی در برابر لوک جکسون (1-0). خرج کردن hitter وظیفه Dominic اسمیت موفق یک قربانی پرواز اما جکسون بهبود و بازنشسته Wilson راموس به پایان آن است.

Ozuna امضا به 18 میلیون دلار یک سال معامله در ماه ژانویه انرژی آتلانتا در مبارزه جرم با او مخالف زمینه درایو در برابر دیاز. Ozuna رفت و با 3-2 fastball درست کردن خارج از گوشه و طناب آن را به سمت راست زمین برای خانه اول خود اجرا با بریوز.

“امروز یک روز من قصد دارم به از دست دادن اعتماد به نفس من بیش از” دیاز گفت: از طریق یک مترجم گفت: او در واقع 98 mph fastball دقیقا همان جایی که او می خواست.

متس مسکن شکارچی استریکلند (0-1) متهم شد با کسب شده و اجرا بر روی سوانسون RBI در لیگ اصلی بیس بال دوم بازی های منفور جدید, فوق العاده-نوبت حکومت است که به تیم های رایگان baserunner در دوم از 10 ،

“این یکی دیگر از این تغییرات است که ما ممکن است در نهایت میل” Snitker گفت. “از آن ساخته شده جالب است.”

Strickland بعد bobbled یک grounder اجازه می دهد سوانسون به نمره و همچنین به یک ترجمه به ویلیام Contreras — اولین لیگ بزرگ ضربه برای برادر کوچکتر از توله گیر Willson Contreras.

دووال نیز homered برای آتلانتا از متس All-Star جف مک نیل سگ با ضرب گلوله در دوم زمین باز یافته. دووال را هومر یکی از دو بازدید در برابر نیویورک استارت استیون Matz.

McNeil مقابله با متهور قربانی پرواز در پنجمین اما دیاز آن را نمی تواند ایستاده.

همه ستاره با سیاتل در 2018, دیاز زحمت کشیده از طریق یک 2019 با 5.59 عصر و هفت دمیده موجب صرفه جویی در. او داد تا عظیم 15 homers در 58 نوبت از دست داده و کار خود را به عنوان نزدیک تر است.

“من نه نگران” متس مدیر لوئیس Rojas گفت. “این یکی از تفرج. ما چگونه دیاز شده است پرتاب توپ.”

دیاز نگاه تیز صرفه جویی در روز جمعه بازکن فصل و آماده شد برای تبدیل و موجب صرفه جویی در بازی متوالی برای اولین بار از سال 2018 است.

تا Ozuna زده.

فقط در زمان برای آتلانتا ، بریوز زده از 15 بار در 30 در خفاش در جمعه 1-0 از دست دادن و تا به حال فقط چهار بازدید شنبه قبل از خود را درایو.

“ما همیشه مثبت بوده است و ما در حال رفتن به با هم مبارزه برای هر واحد زمین هر واحد از” Ozuna گفت. “ما همیشه در حال تلاش برای انجام آسیب. امروز یک بازی خوب را به بازگشت و انجام برخی از آسیب.”

بریوز left-hander حداکثر سرخ شده باز با چهار hitless نوبت اما تصادفا در پنجم. مایکل Conforto دو برابر شده و به ثمر رساند در Amed روساریو سه گانه و روساریو به خانه آمد به راحتی در McNeil قربانی پرواز به عمق میدان را ترک کرد.

سرخ شده بود و کشیده پس از پنجم. او اجازه دو اجرا می شود دو جنبه و دو بازدید در حالی که قابل توجه پنج.

Matz به دنبال یعقوب deGrom افتتاحیه روز جم با یکی دیگر از قوی تفرج. The left-hander تحت پوشش شش یک نوبت اجرا با هفت strikeouts و یک پیاده روی.

مربی اتاق

Braves: تیم اصلی فو تایلر گل و تراویس d’Arnaud باقی مانده در آتلانتا با علائم کروناویروس. Snitker گفت: “آنها هنوز هم احساس بزرگ است.” نه ثبت نام آزمون مثبت.

متس: مسکن براد Brach دوباره به تیم و تایید او آزمایش مثبت برای coronavirus باعث او را به دست پیش فصل اردوگاه. Brach و همسر باردار خود را هر دو خفيف COVID-19 علائم. Jenae Brach به هنگام تولد سالم پسران دوقلو, Carson و برودی در ژوئیه 17. نه واحد و یا Jared هیوز — یکی دیگر از متس مسکن که از دست رفته اردوگاه دلایل نامعلومی — مواجه شده است و زنده hitters هنوز و آن را نامشخص زمانی که آنها خواهید بود بازی آماده است. … RHP مایکل Wacha شروع خواهد شد دوشنبه در برابر Red Sox. Rojas هنوز نام استارت شنبه پنجم به نوبه خود در چرخش است. … LHP Stephen Gonsalves ادعا شد توسط بوستون کردن چشم پوشی.

بعدی

RHP ریک Porcello (14-12, 5.52 عصر آخرین فصل برای بوستون) تنظیم شده است برای متس اولین یکشنبه شب در آخر یک فصل باز سری برابر آتلانتا. LHP شان Newcomb (6-3, 3.16) است تا برای بریوز در تلویزیون ملی بازی.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>