دیدگاه ما: کنگره در نظر قانون که حمایت های محلی, اخبار سازمان هایدر پنج ماه گذشته کنگره در پاسخ به coronavirus بحران بهداشت عمومی با چندین امداد اورژانس اقدامات از جمله محرک چک فرستاده شده به افراد و خانواده ها حقوق و دستمزد حمایت از کسب و کارهای کوچک گسترش بیکاری پرداخت هزینه چشم پوشی برای قرض گرفتن در برابر 401(K) برنامه ها و بیشتر.

در حال حاضر کنگره خواهد این فرصت را به تصویب تسکین اندازه گیری است که محافظت از دسترسی خود را به قابل اعتماد اخبار محلی کمک می کند تا رشد کسب و کارهای محلی از طریق تبلیغات قرار داده شده در رسانه های خبری محلی و پاداش شما برای اشتراک در یک روزنامه مثل این یکی.

محلی نگاری پایداری عمل معرفی شده در جولای 16, یک لایحه دو حزبی co-اسپانسر شده از طرف آمریکا و نمایندگان ان حقیقت یک دموکرات از ایالت آریزونا و دن Newhouse یک جمهوری خواه از ایالت واشنگتن. به طور خلاصه این قانون فراهم می کند برای اعتبار مالیاتی برای اشتراک در یک روزنامه محلی حقوق و دستمزد اعتباری برای پرداخت روزنامه نگاران که به ارائه اخبار محلی و اعتباری برای تبلیغات در روزنامه های محلی و رسانه های محلی.

این عمل در پاسخ به موذی راه همه گیر شده است عمیقا آسیب دیده جوامع آمریکایی در یک بدخواه چرخه. آن را مجبور به بستن بسیاری از کسب و کارهای محلی که متوقف تبلیغات در روزنامه های محلی. روزنامه ها که دیده اند درآمد خود را شاقول در پاسخ تخمگذار کردن مردم را که اخبار و یا حذف روز آنها منتشر شده است. را تهدید می کند که دسترسی به حیاتی اخبار توسط مردم در جامعه که خود ممکن است از یک کار به طور موقت یا دائم و دیگر نمی توانیم اشتراک روزنامه.

در اینجا نحوه محلی نگاری پایداری عمل می کنند کمک خواهد کرد که هر کس در این دور باطل:

• اعتباری برای تبلیغات در روزنامه های محلی و رسانه های محلی. کسب و کار با کمتر از 1000 کارکنان خواهد بود واجد شرایط برای پنج سال غیر قابل استرداد اعتبار مالیاتی به صرف تبلیغات در روزنامه های محلی و یا محلی رادیو و یا تلویزیون ایستگاه. اعتبار تا 5000 $در سال اول و 2500 $در هر یک از چهار سال آینده را پوشش 80 درصد از هزینه های تبلیغات در سال اول و 50% در سال پس از آن. این ماده کمک می کند تا کسب و کارهای محلی و همچنین رسانه های محلی شرکت.

• اعتباری برای روزنامه های محلی اشتراک. قانون فراهم می کند برای یک غیر قابل استرداد مالیات بر اعتبار تا 250 دلار در هر سال برای کمک به پوشش هزینه های اشتراک به روزنامه های محلی در چاپ و یا به صورت دیجیتال است که در درجه اول تولید محتوای مربوط به اخبار و رویدادهای جاری. اعتباری را پوشش 80 درصد از هزینه اشتراک در سال اول و 50% پس از آن و کمک می کند تا مصرف کنندگان در حالی که incentivizing پشتیبانی از محلی اخبار سازمان.

• حقوق و دستمزد اعتبار برای روزنامه نگاران است. این پنج سال اعتبار مالیاتی قابل استرداد می توان با استفاده از روزنامه های محلی در جبران آن روزنامه نگاران تا 50.000 دلار در سال است. اعتباری را پوشش 50 درصد از خسارت تا 50.000 دلار در سال اول و 30 درصد از خسارت تا 50.000 دلار در هر بعدی چهار سال است. این ارائه خواهد شد یک راه طولانی به سوی حصول اطمینان است که جوامع خود را حفظ پوشش اخبار محلی.

این ساده و در عین حال قانون جامع کمک می کند تا این سه کلید به اعتماد منصفانه و دقیق محلی نگاری: شهروندان و صاحبان کسب و کار و روزنامه نگاران. این است که یک کمک مالی یا جزوه برای هر یک از این عناصر از یک جامعه پر رونق — اما یک فوریت نیاز به کمک با شدت محدود بازه زمانی در پاسخ به بی سابقه ای بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

لطفا برای تماس با دفتر محلی خود را نماینده ایالات متحده از آنها بخواهید برای حمایت از کسب و کارهای محلی اخبار محلی خود را رسانه ها و دسترسی خود را به قابل اعتماد اخبار محلی است که خود را تنها روزنامه جامعه فراهم می کند با حمایت شرکت محلی نگاری پایداری عمل می کنند.

برای دیدن نحوه تماس با این قانونگذاران از طریق ایمیل تلفن و یا پست الکترونیکی فقط به https://www.usa.gov/elected-officials.

شما خواهید بود با در نظر گرفتن یک گام مهم دیگر در جهت کمک به جامعه خود و کسب و کارهای کوچک از جمله روزنامه های محلی ظهور سالم از این بحران است.

از طرف آن حدود 1500 روزنامه و دانشیار شرکت های عضو, امریکا, روزنامه های متعهد به توضیح دفاع و پیشبرد نقش حیاتی در روزنامه های دموکراسی و زندگی مدنی است. ما تاکید بر آموزش عمومی در تمام راه های روزنامه ها و کمک به ایجاد یک جامعه هویت و موفقیت کسب و کارهای محلی. بیشتر بدانید: www.newspapers.org

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: Dean سوار مدیر عامل آمریکا, روزنامه, [email protected]

– در امریکا, روزنامه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>