لیز وستون: آنچه به انجام مسائل خود را با بچه ها نمی خواهمپدر و مادر که در حال کوچک سازی و یا به سادگی decluttering ممکن است مجبور به گرفتن خلاق در پیدا کردن خانه برای خود ناخواسته اموال – به ویژه این روز است.

نسل آمد که پس از رونق کودک هستند معروف کمتر علاقه مند از پیشینیان خود را در مظاهر زندگی داخلی می گوید الیزابت استوارت نویسنده کتاب “نه ممنون مامان: ده اشیاء بچه های خود را نمی خواهند (و چه چیزی را با آنها انجام دهد).”

ژنرال Xers و millennials اغلب نمی خواهید به لهستانی نقره ای و یا شستن دست چین استوارت می گوید. آنها همچنین به طور معمول علاقه مند در تاریکی سنگین, مبلمان, کتاب, عکس, آلبوم, قدیمی, منسوجات یا شخص دیگری را به مجموعه.

آن را سخت به اندازه کافی برای پدر و مادر به درک که بزرگسالان خود بچه ها نمی خواهید مسائل خود را. چالش بعدی این است که بدانند چه چیزی برای انجام با آن است.

این بیماری همه گیر است که موثر بر ارزش

برخی از آنچه پدر و مادر خود را ممکن است ارزش واقعی اما پیدا کردن خریداران در حال حاضر می تواند یک چالش می گوید و مستغلات ارزیاب جولی سالن نویسنده “وارث درهم و برهمی: چگونه به آرامش هرج و مرج پدر و مادر خود را پشت سر بگذاریم.”

“در طول این زمان که در آن مردم نگران هستند و نگرانی آنها در حال رفتن به باز کردن کیف پول خود را کاملا به همان اندازه به عنوان آنها را” هال می گوید.

حتی قبل از همه گیر و رکود بسیاری از موارد که افراد فکر کردم واقعا ارزشمند نیست Stewart می گوید. بخار تنه ماشین آلات دوخت عتیقه, فارسی, فرش, کتاب های قدیمی و نقره اندود اشیاء از جمله آیتم هایی که ممکن است به نظر می رسد نادر و پر هزینه است اما به طور معمول نیست او می گوید:.

نظر متخصص می تواند کمک به

اولین وبزرگترین اموال شخصی داشت از طریق جامعه آمریکا از اولین وبزرگترین یا جامعه بین المللی از اولین وبزرگترین می تواند کمک به مردم برای تعیین آنچه که ممکن است ارزش فروش. اما نه هر کس احساس می کند راحت داشتن غریبه در خانه های خود را در حال حاضر. ترین وبزرگترین نیاز به دیدن و لمس اشیاء به تعیین ارزش اگر چه برخی از جمله سالن کار خواهد کرد و عملا به ارزیابی موارد مشترک مانند, قدیمی, لامپ, دوربین های قدیمی, صحنه و لباس, طلا و جواهر و مجسمه.

“مردم فقط می خواستم به ایمیل من چند تا عکس و نیاز به یک پاسخ سریع که آیا آن را با ارزش بود یا نه به طوری که آنها فقط می تواند خلاص شدن از شر آن و نه احساس بد در مورد آن,” او می گوید.

مردم می توانند با استفاده از سایت های حراج مانند ای بی به برآورد ارزش اما آنها باید بررسی های اخیر “به فروش می رسد” لیست هال می گوید.

“هر کسی می تواند درخواست خورشید و ماه,” او می گوید. “شما نیاز دارید (بدانید که) چه چیزهایی برای فروش در حال حاضر.”

پیدا کردن خانه برای هر چیز دیگری

صاحبان نقره استرلینگ ظروف, ظروف چینی و کریستال ممکن است قادر به فروش قطعات فردی به تعویض Ltd. یک کارد و چنگال خرده فروش است که باعث می شود خرید از طریق آنلاین روند استوارت می گوید. ارزش کتاب اغلب می توان با یک جستجو در اینترنت و یا با مراجعه به Biblio.com یک بازار برای نادر, out-of-چاپ و کلکسیونی کتاب.

اگر شما راحت با مردم از آمدن به خانه خود را و یا گاراژ شما می توانید لیست اقلام برای فروش در Craigslist و یا محله برنامه های مانند همسایه. کسانی که سایت های خوب به لیست آیتم های شما می خواهید را به دور هم و بسیاری از جوامع Freecycle گروه برای کمک به شما در پیدا کردن خانه برای آیتم های ناخواسته.

موسسات خیریه مانند حسن نیت نجات ارتش سنت وینسنت د پل و جانبازان ویتنام آمریکا را قبول طیف گسترده ای از آیتم های خانگی از جمله پوشاک و مبلمان و برخی از را انتخاب کنید تا کمک های مالی. موسسات خیریه اغلب انتخابی در مورد آنچه که آنها را قبول و بسیاری از هولناک بود که همه گیر مستندات برداشته. بهتر است به تماس و یا بررسی های محلی و وب سایت سازمان به دیدن آنچه که هست و نیست بودن پذیرفته شده است.

مبلمان می تواند اهدا شده به زیستگاه برای بشریت یا به یک موسسه خیریه مرتبط با مبلمان شبکه بانکی. زیستگاه نیز می پذیرد جدید و به آرامی استفاده می شود لوازم و مصالح و کالاهای خانگی.

استوارت تشویق مشتریان خود به دنبال گیرندگان بالقوه بیشتر به صورت محلی به عنوان به خوبی. خشونت خانگی پناهگاه پناهندگان خدمات و مسکن مقامات ممکن است نیاز به لباس و مبلمان و کالاهای خانگی برای کمک به مردم ایجاد خانه های جدید ، مدرسه یا جامعه تئاتر گروه ممکن است بخواهید, قدیمی, لباس برای لباس. باشگاه جوانان ممکن است قبول مبلمان, جداول بازی یا ابزار موسیقی برای تفریح و سرگرمی ، استوارت قادر به اهدای یک پیانو یک ابزار است که به شدت به دور — به یک محلی پسران و دختران باشگاه.

استوارت همچنین نشان می دهد کشیدند اگر دوستان و همسایگان و اعضای خانواده می تواند با استفاده از یک مورد به خصوص کسانی که با احساساتی یا عاطفی پیوست.

“این بسیار خوش طعم تر برای مردم را به کسی می دانند که نسبت به بیچهره سازمان” استوارت می گوید. “شما را از خواب بیدار در 3 در صبح و بگو من باید واقعا توجه به این که چیز دور?'”

لیز وستون یک مقاله نویس در NerdWallet یک برنامه ریز مالی خبره و نویسنده “نمره اعتباری خود است.” ایمیل: lwestonnerdwallet.com. توییتر: lizweston.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>