انسان ممکن است رسیده اند آمریکا 15000 سال زودتر از آنچه قبلا تصور

ورود انسان در آمریکا ممکن است تا قبل از اوج از آخرین عصر یخبندان, تحقیقات جدید نشان می دهد. انسان ممکن است رسیده اند و آمریکا و بیش از 30000 سال پیش تحقیقات جدید از یک تیم بین المللی از دانشمندان نشان می دهد — یک دوره 15,000 سال زودتر از آنچه قبلا تصور.

اما تاثیر انسان در حال حاضر منقرض شده پستانداران بزرگ (megafauna) رخ داد زمانی که جمعیت به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این یافته ها — انتشار در سراسر دو مقاله در طبیعت امروز — آیا بر اساس پژوهش های باستان شناسی در Chiquihuite غار در مرکز مکزیک و مدل آماری از تاریخ از 42 سایت های باستان شناسی از جمله از Chiquihuite غار. دکتر Lorena بکررا-گرانادا یک محقق فوق دکترا در دانشگاه UNSW سیدنی که تکمیل این تحقیقات گفت:

این تیم باستان شناسی کشف نزدیک به 2000 سنگ ابزار و دیگر قطعات سنگ در Chiquihuite غار است که تحت حفاری برای تقریبا یک دهه است. این آثار متعلق به یک نوع از فرهنگ مادی هرگز دیده می شود در آمریکا نشان می دهد ناشناخته درگاه: (یا سنگ) میباشد.

A stone tool found below the Last Glacial Maximum rock layer, belonging to a material culture never seen in the Americas. (Image: Dr Ciprian Ardelean)

سنگ ابزار در بر داشت زیر آخرین یخبندان حداکثر راک لایه متعلق به یک فرهنگ مادی هرگز دیده می شود در آمریکا. (تصویر: دکتر Ciprian Ardelean)

دانشمندان با استفاده از سن یابی کربن پرتوزا برای پیدا کردن سنین شواهد از سایت مانند استخوان زغال چوب و رسوب DNA. لومینسانس دوستیابی روش — که اندازه گیری نور ساطع شده از انرژی در برخی از سنگ ها و خاک — نیز استفاده می شود در برخی از نمونه های. بیش از 50 تاریخ بیرون کشیده شده از سایت حفاری با فرهنگی قدیمی ترین شواهد قدمت به آخرین یخبندان حداکثر (LGM) — اوج عصر یخبندان — 26,000 به 18000 سال پیش.

Located in the mountains, Chiquihuite Cave is unusually high compared to other archaeological sites in the Americas. (Image: Thomas L.C. Gibson)

واقع در کوه Chiquihuite غار غیر منتظره ای بالا در مقایسه با دیگر سایت های باستان شناسی در آمریکا. (تصویر: Thomas L. C. گیبسون)

اما آماری مدلسازی تخمین می زند که انسان را به اشغال خود سایت حتی زودتر از آن. دکتر بکررا-ولدیویا که باستان شناسی دانشمند و سن یابی کربن پرتوزا متخصص در UNSW را Chronos 14 کربن چرخه تسهیلات توضیح داد:

یک شکست خورده استعمار

این Chiquihuite غار در ارتفاع بالا سایت واقع در استیللرو کوه در شمال مرکزی مکزیک. نشستن در 2,750 متر بالاتر از سطح دریا ارتفاع آن غیر معمول است که در مقایسه با دیگر سایت های باستان شناسی در آمریکا: بیشتر در حال باز کردن سایت های megafauna کشتن-سایت و یا کم عمق پناهگاه سنگ.

Dr Ciprian Ardelean, who led the Chiquihuite Cave archaeological excavations, suggests the people of Chiquihuite represent a ‘failed colonisation’, bearing no genetic resemblance to today's First Americans populations. (Image: Devin A. Gandy)

دکتر Ciprian Ardelean که منجر Chiquihuite غار حفاری های باستان شناسی نشان می دهد مردم از Chiquihuite نشان دهنده یک شکست خورده استعمار ” تحمل هیچ ژنتیکی شباهت به امروز برای اولین بار آمریکایی ها جمعیت. (تصویر: William A. گاندی)

محل غار و آن دوران باستان — چالش های رایج برگزار شد و مدل در اولین آمریکایی تحقیقات. دانشگاه Zacatecas’ دکتر Ciprian Ardelean که منجر کاوشهای باستان شناسی گفت:

دکتر ژان لوک Schwenninger ارشد co-نویسنده و رئیس لومینسانس دوستیابی آزمایشگاهی در دانشگاه آکسفورد است که از دوستیابی سایت برای تقریبا یک دهه گفت:

جمعیت بوم

دکتر بکررا-ولدیویا و پروفسور تام Kirby نیز از دانشگاه آکسفورد با استفاده از Chiquihuite غار یافته برای ساخت یک مفصل چارچوب زمانی از ورود و پراکندگی انسان ها را به شمال امریکا است. آنها از نظر آماری ترکیب تاریخ با برش یا سنگ لایه — اطلاعات مربوط به برآورد زمان شروع و پایان اشغال انسان در هر یک از سایت های. تاریخ بودند و سپس رسم فضایی در سراسر این قاره است. دکتر بکررا-ولدیویا گفت:

Dr Lorena Becerra-Valdivia (centre) sampling material for radiocarbon dating alongside fellow researchers Prof. Joaquín Arroyo-Cabrales and Dr Juan I. Macías-Quintero (from left to right). (Image: Devin A. Gandy)

دکتر Lorena بکررا-ولدیویا (مرکز) نمونه برداری مواد برای سن یابی کربن پرتوزا در کنار محققان همکار پروفسور جقوین ارریو-Cabrales و Dr. Juan I. Macías-Quintero (از چپ به راست). (تصویر: William A. گاندی)

این محققان امیدوارند که بیشتر تحقیقات باستان شناسی در آسیای مرکزی و جنوب امریکا اجازه خواهد داد که برای قاره گسترده مدل به توسعه می شود. پروفسور Kirby گفت:

کشف داستان های جدید

زمانی چارچوب تاریخ شروع شغل انسان در سراسر شمال امریکا, و همچنین آغاز سه متمایز سنگ ابزار سنت. تا کنون قدیمیترین شواهد فرهنگی شغل در Chiquihuite غار. پروفسور Kirby گفت:

به توسعه خود را وابسته به زمانسنجی, چارچوب, محققان با استفاده از یک روش آماری شناخته شده به عنوان بیزی سن, مدل سازی, بود که بر روی نرم افزار (OxCal) توسعه یافته در آکسفورد توسط پروفسور کریستوفر Bronk رمزی. آنها در ترکیب خرما از Chiquihuite غار با صدها نفر از تاریخ های موجود در سایت های باستان شناسی در سراسر شمال امریکا و Beringia باستان زمین پل اتصال قاره آسیا است.

Dr Lorena Becerra-Valdivia working near the entrance of Chiquihuite Cave. (Image: Thomas L.C. Gibson)

دکتر Lorena بکررا-ولدیویا کار در نزدیکی ورودی Chiquihuite غار. (تصویر: Thomas L. C. گیبسون)

این چارچوب نشان می دهد که اگر چه انسان شد و به احتمال زیاد در حال حاضر در منطقه در قبل ، حین و پس از LGM گسترده شغل انسان احتمالا آغاز شد و بعدا در طول یک دوره ناگهانی جهانی آب و هوا گرم. دکتر بکررا-ولدیویا که او نیز یک نویسنده در Chiquihuite غار باستان شناسی, مقاله گفت:

ناپدید شدن در حال حاضر منقرض شده megafauna مثل ماموت و انواع اسب و شتر اتفاق افتاد گسترده در همان زمان به عنوان انسان گسترش در طول این گرمتر دوره است که بین 14,700 و 12,900 سال پیش. نویسندگان نشان می دهد که افزایش جمعیت انسانی به نظر می رسد مربوط به یک تاثیر قابل توجهی در کاهش فاجعه بار از این megafauna.

ارائه شده توسط: University of New South Wales [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آیا احساس می کنید همه چیز ناعادلانه – همه چیز در بهترین تنظیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>