چگونه Superspreader حوادث افزایش COVID-19 موارد ؟

در تاریخ 11 مارس سال 2020 سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که COVID-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2 — رسما جهانی همه گیر. در چهار ماه پس از آن ما با تجربه مستند قرنطینه کاغذ توالت کمبود و ترس و وحشت است. با هیچ درمان یا واکسن آینده, توقف گسترش نگه داشتن ما فاصله است که واقعا تنها راه موثر برای ایمن ماندن.

هر کشور دیگری در جهان این نمیفهمد گاهی اوقات در ماه آوریل است. ایالات متحده به نظر می رسد این است که مطالب به ادامه شکستن عفونت سوابق. محلی و ایالتی و فدرال در سطح سیاستمداران و قانونگذاران در حال شل شدن محدودیت ها اجازه می دهد مردم برای جمع آوری و کمک به ایجاد COVID-19 superspreader حوادث. چگونه superspreader حوادث افزایش گسترش ویروس?

چگونه COVID-19 گسترش می یابد

به درک COVID-19 superspreader حوادث اول ما نیاز به درک چگونه این ویروس گسترش می یابد. وجود دارد بسیاری از حدس و گمان و وحشت در آغاز همه گیر از آنجا که ما درک نمی کنند که چگونه آن را گسترش اما چهار ماه بعد از آن ما باید یک تصویر واضح تر.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گسترش ویروس در درجه اول از فرد به فرد. ویروسی سلول تبدیل به حالت تعلیق در قطرات تنفسی است که همه ما منتشر می کنند هنگامی که ما صحبت در تنفس, خنده, خواندن, سرفه یا عطسه. اگر شما در تماس نزدیک با کسی که آلوده است آنها به راحتی می تواند گسترش ویروس به شما.

On local, state, and federal levels, politicians and legislators are loosening restrictions, allowing people to gather and contributing to the creation of COVID-19 superspreader events. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

محلی و ایالتی و فدرال در سطح سیاستمداران و قانونگذاران در حال شل شدن محدودیت ها اجازه می دهد مردم برای جمع آوری و کمک به ایجاد COVID-19 superspreader حوادث. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دانشمندان هنوز در حال مطالعه چه مدت شما می توانید زنده ماندن در سطوح و چگونه کسانی تنفسی ذرات باقی می ماند می تواند در هوا به خصوص در فضاهای محصور شده است. برخی از کارشناسان ابراز نگرانی که تهویه مطبوع — یک جزء اصلی در بسیاری از ایالات جنوبی — می تواند کمک به افزایش موارد در ایالات فلوریدا و تگزاس. فلوریدا شد و در عین حال یکی دیگر از رکورد با بیش از 15000 جدید موارد مثبت در 12 جولای سال 2020 است.

بزرگترین چالش ما در حال مواجه با سرکوب گسترش COVID-19 واقعیت این است که شما می تواند مسری در حالی که شما نمی ارائه هر گونه علائم در همه. این بدون علامت پخش می توانید در مورد به طور منظم خود را زندگی می کند و در حالی که آنها ممکن است هرگز مریض آنها به گسترش این ویروس به هر کسی که عبور مسیر خود را.

این مهم است که توجه داشته باشید که وجود دارد یک تفاوت بین افراد بدون علامت که حامل ویروس اما نمی مریض و کسانی که presymptomatic. دومی را به توسعه علائم اما هنوز هم ممکن است مسری در presymptomatic فاز.

چه superspreader رویداد ؟

مفهوم superspreader رویداد جدید نیست. آیا شما تا کنون شنیده ام از مریم Mallon? شما ممکن است بدانید او بیشتر رایج است نام مورد — حصبه مریم. او گسترش تب حصبه به ده ها تن از مردم بین 1900 و 1907 تا کنون که بدون بیمار شدن خودش. او اولین مستند superspreader. هر گونه بیماری عفونی می تواند باعث superspreader رویداد. در حافظه اخیر دیده ایم superspreader موارد سارس MERS و ابولا — و این همه فقط در دو دهه گذشته است.

به درک چگونه superspreader حوادث اتفاق می افتد شما نیاز به درک مفهوم تولید مثل شماره یا R0 (تلفظ R صفر). هر ویروس دارای یک R0 عاملی است که اطلاعات با چه سرعتی آن را گسترش می تواند با اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم متوسط فرد آلوده است به احتمال زیاد به گسترش آن به.

سرخک یکی از مسری ترین ویروس ها در این سیاره است Ro عامل از بین 16 و 32 به این معنی که اگر شما مسری است, شما به طور بالقوه می تواند به گسترش این ویروس به 32 نفر است. این ویروس Ro عامل مجزا کمتر در واکسینه جوامع که در آن این امر می تواند غیر ممکن است برای آن به گسترش است.

To understand how superspreader events can happen, we need to understand the concept of a reproduction number, or R0. (Image: Screenshot / YouTube)

به درک چگونه superspreader حوادث اتفاق می افتد شما نیاز به درک مفهوم تولید مثل شماره یا R0. (تصویر: Screenshot / YouTube)

تا آنجا که دانشمندان کشف کرده اند که COVID-19 دارای یک Ro عامل از بین دو و سه تا در شرایط عادی یک فرد را گسترش ویروس به دو یا سه نفر است. به تعداد فزاینده ای از موارد در ایالات متحده نشان داده است, ما در حال تجربه این بیماری همه گیر تحت شرایط عادی است.

COVID-19 superspreader حوادث

اگر شما تعداد زیادی از مردم با هم, آنها در حال رفتن به صحبت. آنها در حال رفتن به خنده. آنها حتی ممکن است به آهنگ اگر اعتصاب خلق و خوی آنها. همه این رفتارها می تواند گسترش COVID-19 از فرد آلوده است. برخی حتی ممکن است بیشتر در معرض ابتلا به آن. افرادی که با صدای بلند صحبت کنید در صورت خود را هنگامی که شما با داشتن یک گفتگو, یا فقط باید به در برای در آغوش گرفتن همه در معرض خطر گسترش ویروس.

اگر شما یک فرد آلوده در یک اتاق شلوغ شما رو بالقوه برای superspreader رویداد. در این موارد COVID-19 Ro می تواند پرش از دو به سه تا 20-30 یا بیشتر بسته به اینکه چگونه محکم بسته بندی شده هر کس است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در ماه ژوئن است که در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک پتانسیل superspreader رویداد به خصوص به این دلیل که رئیس جمهور را به خود جلب کرد حضور در جمعیت از نزدیک ویروس نقاط.

این عامل است که چرا میله, پارک ها و سواحل کردم بسته در آغاز همه گیر. این شلوغ فضاهای محصور ایجاد محیط مناسب برای یک ویروس گسترش از طریق ذرات تنفسی به راه خود را از طریق جمعیت است.

جلوگیری از superspreader حوادث در جامعه خود را

چه می توانید انجام دهید برای جلوگیری از superspreader حوادث در جامعه خود را? شروع به انجام همه چیز شما انجام شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر. ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و تنها برای ترک لازم است لوازم و مواد غذایی. شستن دست های خود را اغلب و با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست در هنگام شستن دست ها یک گزینه نیست. عمل اجتماعی فاصله گرفتن از هر کسی که نیست در فوری خود را خانواده. پوشیدن یک ماسک پارچه هر زمان که شما را در مکان های عمومی به خصوص در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی که در آن اجتماعی فاصله دشوار است برای حفظ.

اگر خود را از فرماندار و نمایندگان و یا شهردار در حمایت از باز کردن همه چیز را بیش از حد به زودی نظر خود را شناخته شده است. ثبت دادخواست و نامه نوشتن ایمیل و یا پیام های متنی به اجازه دهید آنها را می دانیم که ترکیبات آنها را پشتیبانی نمی کند ایجاد محیط های است که می تواند در نتیجه superspreader حوادث. اجازه دهید آنها را می دانم که در هیچ شرایط نامشخص است که کسانی که زنده ماندن تا ماه نوامبر و یا هر زمان که خود را دولت بعدی انتخابات خواهد بود و رای گیری درآمده است. قرار نیست خودتان را در معرض خطر. اجتناب از جمعیت های بزرگ و شلوغ ساختمان هر زمان که ممکن است و همه را تشویق می دانید برای انجام همان.

What can you do to prevent superspreader events in your community? Start by doing all the things you've been doing since the beginning of the pandemic. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

چه می توانید انجام دهید برای جلوگیری از superspreader حوادث در جامعه خود را? شروع به انجام همه چیز شما انجام شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

یادگیری از superspreader حوادث

در حالی که در حالت ایده آل ما می خواهیم برای جلوگیری از superspreader حوادث حرکت رو به جلو چه می تواند ما را از آنهایی که در حال حاضر اتفاق افتاده است ؟ بسیاری آن را به عنوان معلوم است.

Superspreader رویدادهای آموزش ما بیشتر در مورد چگونه COVID-19 اسپرد به ما کمک رنگ یک تصویر دقیق تری از COVID-19 واقعی Ro عامل. در حالی که ما نمی خواهیم مردم را به آلوده دریافت اطلاعات بیشتر ما بهتر مجهز ما برای مقابله با این ویروس همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

محققان با استفاده از بافت از COVID-19 قربانیان به مطالعه دقیقا چه این ویروس می کند به بدن است. با یادگیری بیشتر در مورد این ویروس را پاتوژنز ما شروع به درک آنچه در آن حملات و از آن جایی که ساکن در بدن پس از عفونت است. با این اطلاعات ما می توانند یاد بگیرند که چگونه به بهترین درمان آن است.

حتی اگر ما 12 ماه یا بیشتر به دور از واکسن — و این بهترین سناریو در این مرحله — داشتن یک درمان مناسب می تواند به کاهش نیازی مرگ و میر به عنوان ما منتظر یک واکسن یا گله ایمنی برای محافظت از ما.

نسبت به آینده به دنبال

جلوگیری از گسترش COVID-19 در بسیاری از محافل به عنوان ساده به عنوان با پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و ماندن در خانه. در حالی که ما نمی تواند کنترل رفتار بسیاری از مردم ترجیح می دهند که به بی اعتنایی به ایمنی خود و ایمنی دیگران ما می توانیم هر احتیاط و اطمینان حاصل شود که ما ایمن ماندن در طول این بی سابقه ای همه گیر.

Megan Ray Nichols

این مقاله در نوشته شده بود توسط مگان ری نیکولز. اگر شما لذت می برد این مقاله, لطفا بازدید از وب سایت خود را تحصیل علم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سونام Wangchuk: هندی مهندس الهام بخش آموزشی تغییر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>