آتش بس در جنگ زده شرق اوکراین شروع به در نیمه شب

کیف اوکراین (AP) — اوکراین و نیروهای شورشی در جنگ زده شرق اوکراین باید شروع به آماده شدن برای یک “کامل و جامع” آتش بس برنامه ریزی برای شروع در نیمه شب یک حرکت است که مقامات امیدواریم که می تواند منجر به بیشتر مراحل را برای حل و فصل 6 ساله جنگ است.

شورشی مقامات گفت: آنها دستور داده اند نیروهای خود را در مورد آتش بس و صدور فرمان منع استفاده از سلاح. ارتش اوکراین گفت: نیروهای خود را “شروع آماده سازی” برای آتش بس.

اگر تایید آن را “هموار کردن راه برای اجرای دیگر بند” مینسک توافق صلح به اوکراین رئیس جمهور گفت: اوایل این هفته خواستار آتش بس یک “دستیابی به موفقیت.”

میانجیگری در سال 2015 با فرانسه و آلمان طرح صلح مینسک با هدف حل و فصل مناقشه بین اوکراین و روسیه و حمایت از جدایی طلبان که هایش در سال 2014 پس از الحاق کریمه به روسیه و حمایت خود را از جدایی طلبان. این درگیریها پس از کشته شدن بیش از 14,000.

روسای جمهور روسیه و اوکراین هر دو مورد آتش بس توافق در یک تماس تلفنی یکشنبه و بر اهمیت اجرای توافقات در نشست دسامبر در پاریس.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین ابراز نگرانی بیش از کیف خواستار تجدید نظر در موافقت نامه مینسک و گفت: رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy را “موقعیت مورد عدم جایگزین طبیعت موافقتنامه مینسک بار دیگر ابراز طی این تماس باید ترجمه به اقدامات” کرملین گفت.

Zelenskiy به نوبه خود تاکید کرد که باید “برای بیشتر گام های عملی” با هدف انتشار اوکراینی که زندانی توسط شورشیان در شرق اوکراین در ضمیمه منطقه کریمه و روسیه با توجه به بیانیه ای که توسط دفتر او.

2015 معامله پیش بینی شده است که اوکراین می تواند به دست آوردن مجدد کنترل بر مرز خود را با روسیه در جدایی طلب برگزار مناطق تنها پس از آنها اعطا گسترده خود حکومت و برگزاری انتخابات محلی است. این توافق کمک کرد کاهش دامنه خصومت اما نیروهای اوکراینی و شورشیان همچنان به تبادل توپخانه salvos و تیراندازی.

در ماه دسامبر رهبران اوکراین و روسیه و فرانسه و آلمان ملاقات در پاریس برای دور دیگری از مذاکرات ابراز پشتیبانی از مینسک توافق و موافقت خود را برای احیای روند صلح است.

Zelenskiy که برنده 2019 انتخابات در وعده برای پایان دادن به درگیری می خواست اوکراین برای کنترل مرز خود را اولین بار قبل از انتخابات محلی اما کرملین اصرار معامله باید اجرا شود و بدون تجدید نظر.

جدید آتش بس توافق رسیده بود روز شنبه توسط اعضای سه جانبه گروه تماس که شامل نمایندگان روسیه و اوکراین و سازمان امنیت و همکاری در اروپا شد و مورد استقبال مقامات اتحادیه اروپا.

در طول سنتی یکشنبه برکت در میدان سنت پیتر فرانسیس همچنین تقدیر از آتش بس با اضافه کردن آن نیاز به قرار دادن به عمل “برای بازسازی اعتماد به نفس و ذخیره کردن پایه برای یک مقدار مورد نیاز و مدتها آشتی با مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>