رکوع به CCP سانسور: دادستان کل آمریکا انتقاد شدید شرکت های

ویلیام Barr, U. s. دادستان کل به تازگی با انتقاد از شرکت های آمریکایی برای kowtowing به کمونیست چین سانسور. در علاوه بر این به تکنولوژی غول های مانند گوگل و یاهو و اپل و مایکروسافت بر هم هدفمند هالیوود میباشد. او با ارائه یک سخنرانی در Gerald R. Ford ریاست جمهوری موزه و کتابخانه در Grand Rapids, Michigan.

چینی تهدید

بار هشدار داد که شرکت های ایالات متحده در حال تسلیم شدن به نفوذ چینی در پیگیری کوتاه مدت سود یک حرکت است که در نهایت آسیب آزادی بیان در آمریکا است. او با انتقاد سیسکو برای کمک CCP در ساختمان پیچیده ترین سیستم اینترنت و نظارت بر شبکه می باشد. دادستان کل نیز جلب توجه به اپل تصمیم به تغییر یک بخش از خود را به iCloud اطلاعات به سرورهای واقع در سرزمین اصلی چین. او اشاره کرد که این امر اجازه می دهد CCP برای به دست آوردن دسترسی به داده های ذخیره شده در ابر چیزی که می شده اند دشوار است اگر دادههای ذخیره شده در ایالات متحده و یا هر کشور آزاد.

برای اثبات نقطه نظر خود را که اپل بود در ائتلاف با چینی رژیم بار به ارمغان می آورد با توجه به این شرکت تصمیم به حذف کوارتز برنامه از فروشگاه اپل در چین است. پکن شکایت کرده بود در مورد این برنامه را پوشش خبری در مورد اعتراض در هنگ کنگ. اپل تصمیم به حذف برنامه و تسکین CCP در نتیجه تبدیل شدن به یکی از شرکت کنندگان در این پارتی را سانسور وحشیانه. آنچه تعجب آور است این است که اپل حاضر به همکاری با مقامات ایالات متحده که در حال بررسی یک داخلی تروریستی مورد و می خواستم برای دسترسی به داده ها در دو اپل.

بر برجسته پکن تلاش برای “کشت و اجبار” مدیران کسب و کار در ایالات متحده برای پیشبرد اهداف CCP. این تهدید پس از حزب کمونیست را اساسا قادر به ترویج ایدئولوژی و برنامه های در ایالات متحده آمریکا با پنهان شدن در پشت صدای آمریکا. دادستان کل تا به حال برخی از کلمات خشن برای دو-استانداردهای به کار گرفته شده توسط هالیوود و صنعت به عنوان به خوبی. “بازیگران هالیوود تولید کنندگان و مدیران غرور خود را در جشن آزادی و روح انسان. و هر سال در جوایز اسکار آمریکایی ها در حال سخنرانی در مورد چگونه این کشور می افتد کوتاه از هالیوود آرمان های عدالت اجتماعی است. اما هالیوود در حال حاضر به طور منظم بازرسان خود را به دلجویی از حزب کمونیست چین” او گفت:, گزارش CNBC.

بار نشان داد که هالیوود فیلم جنگ جهانی Z حذف یک صحنه که درگیر آن شخصیت های سرمایه گذاری قماری که آیا این ویروس در فیلم تا به حال در چین نشات گرفته. یکی دیگر از شرکت بر انتقاد در سخنان خود دیزنی است که او می گوید لابی بسیار سخت برای به دست آوردن دسترسی به بازار چین است. دیزنی به توافق دلار سرمایه گذاری 5.5 میلیارد دلار در یک پارک در شانگهای و همچنین به مقامات دولت قانون در مدیریت. تقریبا 300 از 11000 نفر شاغل در پارک در حال اعضای فعال CCP.

چین استانداردهای 2035

پکن در حال توسعه گفته است 15 سال طرح به نام چین استانداردهای 2035خواهد شد که جزئیات این کشور قصد دارد به مجموعه ای از استانداردهای بین المللی برای نسل بعدی فن آوری. دولت ظاهرا فشار شرکت های محلی به عنوان بخشی از این تلاش است. اگر چین موفق در جاه طلبی های خود را, آن را به پکن یک مزیت بزرگ بیش از دیگر کشورها در آینده فن آوری های مانند بیوتکنولوژی, فضا, فناوری, هوش مصنوعی و….

چین می خواهد به مجموعه بین المللی تکنولوژی استاندارد. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

امیلی د لا Bruyere از بنیانگذاران افق مشورتی هشدار می دهد که موفقیت چین استانداردهای 2035 خواهد اجازه می دهد عادی از قوانین واقعی و مجازی دامنه. پکن خواهد بود قادر به جمع آوری اطلاعات جامع از سراسر جهان و همچنین قدرت شکل است که اطلاعات را به عنوان آن را بخواهد.

 دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سه دره سد تحت بررسی به عنوان چین قرقره تحت سنگین و جاری شدن سیل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>