دستگیری و درگیری به دنبال ضد نتانیاهو تظاهرات در اسرائیل

توسط TIA گلدنبرگ

تل آویو اسرائیل (AP) — پلیس گفت: آنها دستگیر و بیش از یک دوجین اسرائیلی ها در کشور گسترده تظاهرات شب گذشته به خود جلب کرد که هزاران نفر از مردم در رشد و مداوم نشان می دهد از زور علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و دست زدن به او از coronavirus بحران است.

هزاران نفر از مردم نشان داد خارج نتانیاهو اقامت رسمی در اورشلیم و صدها نفر با تجمع در یک پارک ساحلی در تل آویو خواستار نتانیاهو استعفا و کوبیدن خود را در پاسخ به بحران است.

برای اولین بار پس از موج اعتراضات شروع شد هفته پیش صدها نفر نیز مونتاژ خارج نتانیاهو خصوصی خانه مجلل ساحلی شهر قیصریه که در آن سنگین امنیتی استقبال آنها. تظاهرکنندگان در سراسر پل ها و تقاطع ها دست تکان دادند, سیاه, پرچم, نماد یکی از حرکات پشت این تظاهرات که خواستار نتانیاهو ایران.

این تظاهرات در حال ظهور به عنوان یکی از بزرگترین چالش ها برای نتانیاهو طولانی حکومت پس از تظاهرات بیش از هزینه زندگی در سال 2011 به خود جلب کرد و صدها هزار نفر به خیابان ها آمدند. آنها پس از آنچه منتقدان می گویند نتانیاهو است و بی مهارت از coronavirus پاسخ و در سایه نتانیاهو فساد محاکمه که از سر در اوایل این ماه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته که مصادف با اعتراضات نتانیاهو خطاب به کنگره تظاهرات تظاهرکنندگان هشدار: “آیا کشیدن کشور را به هرج و مرج و خشونت و خرابکاری.”

منتقدان می گویند پلیس شده اند آمرانه در تلاش برای روشن کردن این تظاهرات با استفاده از توپ آب را به آنها را رانندگی کنید و در برخی موارد باعث آسیب. پلیس می گویند که معترضان که چشم پوشی از تماس برای متفرق کردن حذف می شوند برای بازگرداندن نظم است.

پلیس شلیک توپ آب در تظاهرات در بیت المقدس در اعتراض و گفت: 12 نفر دستگیر شدند وجود دارد برای اینکه درگیر در اختلالات. دو نفر دیگر دستگیر شدند و در مکان های جداگانه برای حمله به معترضان با اسپری فلفل و چاقو.

اسرائیل به نظر می رسد به موجود اول آن موج coronavirus عفونت در بهار با نتانیاهو مباهات است که اسرائیل در میان موفق ترین کشورهای جهان در پاسخ آن با ویروس. اما آنچه منتقدان می گویند یک شتابزده و بد فکر بازگشایی ارسال موارد جدید سر به فلک کشیده با اسرائیل در حال حاضر این ادعا یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت تنظیم برای جمعیت. دولت تشکیل شده با هدف تمرکز بر مبارزه با این ویروس است نقل مکان کرد به آرامی و haltingly به جدید حاوی فوران.

اسرائیل پس از reimposed برخی از محدودیت ها بعد از تمدید مستند در بهار فلج اقتصاد آن است. بیکاری است پس از شروع به پریدن کرد و به بیش از 20 درصد از حدود 3.9% قبل از وقوع و خشم رشد کرده است بیش از دولت کمک های مالی طرح شده اند که chided برای ارائه به کسانی که نیاز دارند با یک مبلغ جزئي و یا هیچ چیز در همه.

بحران به ارمغان آورده است اعتماد عمومی به نتانیاهو و دولت او به نادر در زمانی که اسرائیل رهبر می تواند با استفاده از پشتیبانی. دادگاه تصمیم گرفت در اوایل این ماه که نتانیاهو فساد محاکمه خواهد شد در ماه ژانویه با سه جلسه در هفته یک سرعت است که برای نگه داشتن خود را قانونی گلایه بصورتی پایدار و محکم در آگاهی عمومی و بالا بردن سوال در مورد توانایی های خود را به طور همزمان به حکومت و دفع کردن اتهامات علیه او.

نتانیاهو متهم به تقلب و نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی مربوط میلیاردر همکاران و رسانه های مقتدر. او را انکار می کند و تخلف و متهم به, رسانه های قضایی و سازمان های اجرای قانون از یک توطئه برای سرنگونی او را در برابر اراده مردم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>