همه ما مکان های مورد علاقه.

با بسیاری از فوق العاده eateries و آویزان کردن نقاط در شمال شرقی پنسیلوانیا, آن را آسان به طور طبیعی جذب به آنهایی که ما دریافت درمان در بهترین و یا احساس در خانه.

برای من همیشه احساس کرده ام که در راه مورد Dukey این کافه در Brookside بخش شمالی Wilkes-Barre.

من به یاد داشته باشید خوردن صبحانه و ناهار وجود دارد به طور منظم به عنوان یک پسر بچه کوچک است.

در آن زمان عموی من دوست “یوگی” متعلق به آن است.

این البته تا به حال صاحبان مختلف در طول سال با دیو Terpak در آغاز و در حال حاضر البته Wayne و لیندا Prutzman که نگه داشته ام تا سنت افسانه غذاهای دریایی, در خانه, سوپ مرغ مزه دار شده, سالاد دلچسب صبحانه و یکشنبه Fundays برای فوتبال این دو دهه گذشته است.

زمانی که Lewith & Freeman اعلام کرد که Dukey را برای فروش ذکر شده بسیاری از محلی غمگین بودند – هر دو تفکر خود را از مواد غذایی مورد علاقه هنوز هم ممکن است ناپدید می شوند و چون آنها را از دست Prutzmans.

در حالی که سابق درست نیست (کسب و کار باز خواهد ماند و تا زمانی که حق خریدار است یافت می شود) دومی: هر کس می خواهد از دست Prutzmans پس از فروش زمان می آید.

به دلیل سخاوت خود را سرگرم کننده روح و کار سخت Dukey را باقی مانده است محبوب ترین ها رستوران ها و کافی است که آن را همیشه شده است.

مهم نیست که چه زمان از روز شما به نظر می رسد برای دیدن یکی از آنها است. آیا شما وجود دارد در صبح و وین است که خود را به صبحانه و یا برای یک ساعت یک مبارک که لیندا کمک با کوکتل یکی از آنها به نظر می رسد برای همیشه در دست.

این چیزی است که شاید نگه داشته Dukey خیلی موفق: دست در رویکرد و صاحب دخالت نه همیشه موجود در نوار کسب و کار.

من به طور مستمر شگفت زده در خود انرژی و استقامت در 60s.

آن را تنها اتصالات که این نقطه آنها می خواهم به بازنشسته. اگر هیچ چیز دیگری, COVID-19 آموخته است و ما آنچه مهم است و به آنها من فقط می توانید تصور کنید با صرف وقت خود را با کمی نوه بالا از ذهن است.

به عنوان من فکر می کنم در مورد Dukey را من می دانم که این یک فرصت فوق العاده برای حق کسی است که عشق به غذا libations و مردم است.

هیچ جای دیگری خواهد یک خریدار پیدا کردن چنین سازگار شهرت در خدمت مواد غذایی و نه چنین لذت بخش کارکنان – که برخی از آنها شده است وجود دارد برای چندین دهه به عنوان به خوبی.

وفادار زیر است بخش بزرگی از جمله کسب عنوان به خوبی. با توجه به زادگاه فضای قابل دسترس و محل آن را رفتن به نقطه برای بسیاری از مردم من می دانم.

من هیجان زده برای دیدن همه از عشق اعطا Prutzmans طی چند روز گذشته, از آنجا که ما نیاز به مردم نشان می دهد مانند Prutzmans عشق ما.

شده اند وجود دارد از طریق هر تعطیلات (سال نو شام و مادران’ روز brunches ایستادگی کردن بیشتر به من) شده اند و به طور منظم بخشی از مردم فوتبال را با توجه به تجارب محبوب روزهای یکشنبه که در آن مردم جمع آوری به تماشای مورد علاقه خود را تیم و خوردن.

امید من این است که کسی با یک تمایل واقعی برای حمل بر روی یک نقطه عطفی سنت به جلو خواهد آمد منجر به Dukey را به آن دوره بعدی.

تا آن زمان Prutzmans ادامه خواهد داد و این سنت است که به معنای بسیار به وایومینگ دره شام و مصرف کنندگان است.

مایک McGinley است که این بار رهبر گروه رسانه عمده حساب های اجرایی است. او را در رسیدن به [email protected] یا 570-704-3945.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de