سفید, NBC در نزدیکی پایان از شلوغ لیگ برتر کشش در یکشنبه

توسط جو REEDY

Arlo سفید نمی دانم چه در انتظار زمانی که فصل لیگ برتر از سر گرفته و با پروژه راه اندازی مجدد. تنها چیزی که او می دانست این بود که آن را ضرب و شتم جایگزین.

“تماشای هیجان انگیز سطح بالای لیگ برتر فوتبال بدون هواداران برای کشش است راه بهتر از هیچ فوتبال در همه,” او گفت:. “من ادای احترام لیگ و بازیکنان برای قرار دادن در یک نمایش بزرگ است که طرفداران (و مفسر!) واقعا مورد نیاز در حال حاضر.”

سفید و بقیه از NBC لیگ برتر خدمه قرار دادن تا فصل را با قهرمانی یکشنبه زمانی که همه 10 مسابقات را در همان زمان. همچنین پیچد تا 40 روز کشش که در آن سفید خواهد شد که به نام 16 مسابقات پخش کار به طور معمول این سایت متعلق به جام جهانی یا مسابقات قهرمانی اروپا.

Pierre Moossa با هماهنگی تهیه کننده برای شبکه های لیگ برتر پوشش توصیف گذشته پنج به علاوه هفته به عنوان باور نکردنی گردباد. با روز یکشنبه, نتیجه بازی را پخش NBC و NBCSN اما پنج روز پس از بازی سر در ژوئن 17.

“با چه دیوانه و مختلف جهان در حال حاضر از آن شده است عجیب و غریب و به چالش کشیدن,” او گفت:. “راه ما انجام می دهند را نشان می دهد در حال حاضر متفاوت است آن است که آیا با پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله. کل تیم است که افتخار گرفتن از طریق این راه اندازی مجدد.

“کل تولید و در هوا تیم قابل توجه بوده است. هر کس به مناسبت افزایش یافت و تحویل کیفیت پخش. آنها وظیفه با شرایط دشوار و متفاوت گردش وجود دارد اما رها کردن.”

سفید گفت که خواستار مسابقات از خالی استادیوم نشده است به عنوان نامطلوب به عنوان او در ابتدا فکر می کردم. اولین مسابقه او به نام ندارد ضبط صدای جمعیت آینده را از طریق هدست که سفید گفت: ساخته شده از پوچی احساس عجیب و غریب و echoey. هنگامی که او قادر به شنیدن صدای جمعیت خود را از طریق هدست آن را احساس طبیعی است.

سفید هم توجه داشته باشید که ساوتهمپتون-منچستر سیتی بازی را به اثبات می شود یک تجربه عجیب و غریب.

“ساوتهمپتون شد feverishly دفاع 1-0 شود. من تا به حال جعلی جمعیت سر و صدا کردیم تا در هدفون و بازی آنقدر شدید است که در حالی که برای من وجود داشت به طور کامل از دست رفته در تجربه” سفید گفت. “ساوتهمپتون دفاع با چنین تعهد و سرسختی است که من به سادگی فراموش کرده که هیچ یک از طرفداران در ورزشگاه. پس از سوت پایان, (مفسر) لی دیکسون و من در زمان ما هدفون و حیرت زده شد توسط سکوت.”

در حالی که علاوه بر سر و صدای جمعیت تا به حال تقسیم واکنش Moossa گفت: این افزایش تجربه و کسانی که نمی خواهید آن را می تواند تماشای آنلاین خوراک بدون سر و صدای جمعیت.

نکته دیگر که خارج از غرفه را در طول راه اندازی مجدد برای دیدن مسیحی Pulisic بالا خودش را به رده بالاتر از لیگ برتر بازیکنان. آمریکا standout دارای چهار گل و دو پاس گل از راه اندازی مجدد.

“او رفته از یک بازیکن با پتانسیل’ به طرفداران چلسی از دست دادن ذهن خود را اگر او شروع نمی کند بنابراین تماشای سفر خود را در حال رفتن به جذاب” سفید گفت.

NBC شد به طور متوسط 373,000 بینندگان از فصل دوباره که پایین است 17% از قبل از خاموش کردن. آنها به طور متوسط از 450.000 بخش اول از این فصل بود که بالاترین بینندگان از آنها آغاز شده televising لیگ در ماه اوت سال 2013 است.

رأی اخبار هر چند همه بد نیست. بعد از ظهر مسابقات در NBCSN باید به طور متوسط 312,000 بینندگان است که تا 31 درصد در مقایسه با کسانی که در مسابقات قبل از خاموش کردن. چهار نفر از شش نفر پربیننده ترین روز هفته مسابقات رخ داده است بیش از گذشته شش هفته از جمله روز چهارشنبه چلسی-لیورپول matchup (550,000) که در آن لیورپول مطرح شده در این جایزه برای اولین بار به زبان انگلیسی بخش بالا عنوان از سال 1990 است.

حتی اگر لیورپول تا به حال به عنوان پیچیده برای بیش از یک ماه هنوز هم وجود دارد رفتن به مقدار زیادی از داستان در روز یکشنبه. دو تا از چهار نقطه برای لیگ قهرمانان بازی باقی می ماند تا برای grabs در حالی که سه تیم در حال تلاش برای جلوگیری از نهایی دو سقوط اماکن.

سفید را به لستر سیتی-منچستر یونایتد بازی در ان بی سی که سوق برنده به بالای چهار و لیگ قهرمانان. NBCSN, ایالات متحده آمریکا شبکه CNBC و Telemundo نیز باید منطبق با پنج باقی مانده موجود در طاووس شبکه جریان.

یکشنبه نیز در مورد نگاه به آینده برای فصل آینده که شروع خواهد شد در اواسط ماه سپتامبر. لیدز یونایتد موفق به کسب ارتقاء به لیگ برتر و برجسته خواهد شد. حتی اگر NBC نمی خواهد که خرابی زیاد و نمی خواهد بود قادر به سفر به انگلستان قبل از شروع فصل همه گیر ساخته شده است آن را آسان تر به تیم و مربی مصاحبه.

“ما قادر به سفر اما ما باید بیشتر تماس مستقیم با تیم تر از همیشه قبل از” Moossa گفت. “زوم مصاحبه اجازه داده اند ما را به شکاف و به طور مستقیم با آنها ارتباط برقرار کنیم.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>