Trudy روبین: با ارسال فدرال برای شهرستانها ایالات متحده برای سیاسی به دست آوردن تهمت شرح زیر است autocrats’ راهکاررئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در نظر گرفتن یک صفحه مستقیما از قدرتمند را راهکار با ارسال نیروهای فدرال به دموکرات به رهبری شهرستانها که در آن فرمانداران و شهرداران نه نیاز و نه آنها را می خواهید.

از سوریه به مصر به روسیه و هنگ کنگ, من را دیده اند این راهکار در عمل. این استراتژی می رود مثل این: هوازن استوک خشونت و درگیری های داخلی برای ترساندن مردم خود را به حمایت از رهبران که “محافظت از آنها.

اگر تظاهرات صلح آمیز autocrats رد سازش و موجب هرج و مرج به عنوان بهانه ای برای رها کردن خود خشونت است. اگر تظاهرات در قرعه کشی و عمومی رشد می کند خسته autocrats حرکت به عنوان ناجی تهدید به زور علیه هر گونه باقی مانده مقاومت کنندگان.

این استراتژی استفاده می شود برای درهم شکستن اعتراضات مدنی در خاورمیانه و روسیه و هنگ کنگ در دهه گذشته و تا به حال است.

با این حال من هرگز انتظار می رود برای دیدن تهمت سعی کنید به تصویب این راهکار در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه در حال حاضر بیش از یک “wag the dog” تلاش برای منحرف کردن اذهان از شکست تحقیرآمیز با COVID-19. و آن را متفاوت از “نظم و قانون” مبارزات ما را دیده اند در این کشور قبل از.

بله استراتژی خود را به طور مستقیم مربوط به انتشار تیره تهمت کمپین تبلیغاتی که به دروغ به تصویر بکشد شهرستانها ایالات متحده به عنوان تاخت و تاز کردن توسط اراذل و اوباش با خشونت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است فراتر رفته عکس-op فاشیسم است. او cribbing از استبداد 101 با او از نظر قانونی مشکوک اعزام اجرای قانون فدرال نمایندگی به شهرستانها که شهرداران آنها را نمی خواهیم. دور از آرام خیابان ها حضور خود را احیا پایانی تظاهرات در پرتلند سنگ., و ممکن است خود را به تحریک خشونت است.

به عنوان اورگان دموکرات ایالت Ron Wyden هشدار داد: “اگر خط کشیده شده است در شن و ماسه در حال حاضر آمریکایی ها ممکن است خیره کردن بشکه از حکومت نظامی در وسط یک انتخابات ریاست جمهوری.”

با رئیس جمهور اعلام کرد که او به ارسال بیشتر ناخوانده عوامل به شهرهای متعدد “به مبارزه با جرم و جنایت” قانونی بهانه ای می شود تا کنون بیشتر فریبنده. فدرال شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی و شبه نظامی.

پس از آن هیچ یک بیش از حد به زودی به نگاه چگونه دیگر authoritarians با استفاده از این راهکار که از مغلوب ساختن پیشی جستن است رسم حرکت خود را.

من هرگز فراموش مصاحبه با سوریه نویسنده سمر Yazbek که در معرض خطر زندگی خود را در سال 2011 به سند چگونه صلح آمیز سوریه تظاهرات تبدیل به شورش مسلحانه.

تحصیل سکولار با جریان موهای بور او سفر در لباس مبدل به سازمان دیده بان به عنوان تظاهر کنندگان غیر مسلح مورد حمله قرار گرفتند توسط رژیم تک تیر اندازها و شبه نظامیان. “(رئیس جمهور سوریه بشار) اسد به دنبال ترساندن اقلیت و متوسط سنی به باور آنها باید از او حمایت,” او به من گفت. رژیم اراذل و اوباش شناخته شده به عنوان shabiha گسترش شایعات در میان اسد حکومت علوی (شیعه شاخه) که پیروان اهل سنت بودند از آمدن به تجاوز و کشتن آنها.

هدف Yazbek گفته شد: “goad یک سوریه فرقه به مبارزه با دیگر.”

من شنیده ام همان بعضي از بازرگانان و تجار کوچک و کشاورزان که من مصاحبه در امتداد مرز سوریه و ترکیه در سال 2011 و 2012. آنها گفتند که نمی خواهم یک جنگ داخلی است, اما به دنبال اصلاحات دولتی که محدود کردن فساد از اسد ، آنها می خواستند صدای در دولت است.

اما اسد را رد کرد و میانه رو’ خواست و مایل بود خود را به نابود کردن کشور در جهت حفظ قدرت است. او شخصی با استفاده از شبه نظامیان برای حمله به اهل سنت و goad آنها را به مقاومت مسلحانه. او را متقاعد اکثریت علویان مسیحیان ثروتمند و اهل سنت است که آنها مورد نیاز خود را از دیکتاتوری به ایمن ماندن.

دیگر هوازن کار کرده اند از یک شبیه راهکار, صف آرایی خسته مردم به رد معترضان زمانی که تظاهرات شد بی پایان و باعث خشونت است. مصر ژنرال عبد فتاح El Sisi منتظر مصریان به تایر پس از انقلاب تحول در قاهره و برای تظاهرات به خراب شدن به خشونت در حاشیه. سپس او با استفاده از هوش خود خدمات — یک قالب شخصی و شبه نظامی برای انجام یک کودتا که موفق به کسب حمایت عمومی است.

به عنوان رئیس جمهوری روسیه سرویس های اطلاعاتی ولادیمیر پوتین با استفاده از یک سری از آپارتمان بمب گذاری در روسیه — که بسیاری از کارشناسان روسیه بر این باورند شد توسط عوامل خود را به جین تا ترس از تروریسم و چچن که او سوار به ریاست جمهوری.

پکن هم با استفاده از یک اقلیت کوچک از خشونت تظاهر کنندگان (و پوشش COVID-19) به عنوان توجیهی برای سرکوب هنگ کنگ به معترضان مسالمت آمیز که در آن حاضر به مذاکره با.

اما نتایج غمگین در مصر و هنگ کنگ نیز ارائه درس در احتیاط به آمریکا معترضان برای عدالت اجتماعی است. رهبران قاهره’sTahrir مربع شورش بسیاری از آنها من مصاحبه می دانست که چگونه به تجمع تظاهرات توده ای برای تغییر. اما آنها موفق dismally به ترجمه آن به مهارت های عملی سیاست گم شده و شانس خود را برای انتخاب یک میانه رو اصلاح طلب برای رئیس جمهور. آنها زخم با جدید مستبد.

در هنگ کنگ تظاهرات رفته اند ممکن است بیش از حد طولانی به عنوان جنبش دموکراسی خواهی موفق به مهار جهش از خشونت و دست کم گرفت پکن میل به قدرت.

در ایالات متحده آمریکا و تهمت استفاده از autocrats’ راهکار این است که بی تردید هشدار: کسانی که اعتقاد به حکومت قانون باید همه با هم کار کنند submerging تفاوت برای جلوگیری از این رئیس جمهور از بیشتر تهدید دموکراسی ما. به عنوان شهردار شیکاگو لری Lightfoot قرار داده و آن را مبارزه با خشونت خوب است “اما ما نمی آمدید دیکتاتوری است.”

گوش کردن رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن.

Trudy روبین یک و سرمقاله نویس-عضو هیئت مدیره برای Philadelphia Inquirer. خوانندگان ممکن است نوشتن به او در Philadelphia Inquirer, P. O. Box 8263 فیلادلفیا, بهبهان. 19101 و یا از طریق ایمیل در [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>