آرام ولی برنامه های میراث فرهنگی صنایع دستی روز


 Ed Weinhofer expects to demonstrate horn work during Heritage Craft Day, set for Aug. 8 at Quiet Valley Living Historical Farm in Stroudsburg. Submitted photo

اد Weinhofer انتظار برای نشان دادن شاخ کار در میراث فرهنگی, صنایع دستی, روز, مجموعه Aug. 8 در آرام ولی زندگی تاریخی مزرعه در سترودسبورگ.

ارسال عکس

شاخ پلاگین کار می کند ؟ آنچه که احتمالا می تواند باشد ؟

آن را تا به چیزی برای انجام با bugles یا ساکسیفون, هیچ چیزی برای انجام با بوق و بوق در ترافیک.

“آن را به حال یک استفاده عملی” گفت: Ed Weinhofer که انتظار دارد برای نشان دادن از مد افتاده مهارت در طول میراث فرهنگی صنایع دستی روز در آرام ولی زندگی تاریخی مزرعه در سترودسبورگ در اوت. 8. “شما با استفاده از شاخ از یک گاو به صورت پودر شاخ محل حمل باروت.”

از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر که شنبه چندین تظاهرات را در دست داشته باشد در زمان قدیم مزرعه به بازدید کنندگان نشان می دهد چگونه خود را در قرن 19 اجداد ممکن است به کار گرفته اند از جمله مهارت به عنوان ریسندگی بافندگی گندم بافی و ساخت قرقره تسمه سفال و صنایع دستی کاغذی.

“وجود خواهد داشت دست در فرصت هایی برای بازدید کنندگان که مایل به سعی کنید برخی از این صنایع دستی برای خود” بازاریابی و رویدادهای ویژه مدیر دبورا DiPasquale نوشت: در انتشار اخبار و افزود “کودکان و صنایع دستی منطقه است که برنامه ریزی شده است.”

میراث فرهنگی صنایع دستی روز گنجانده شده است در به طور منظم و آرام ولی پذیرش قیمت 10 دلار برای بزرگسالان و 5 دلار برای کودکان سنین 3 تا 12. کودکان سنین 2 و جوان هستند بستری رایگان. مزرعه تورهای در دسترس خواهد بود در طول روز از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و مزرعه موزه محوطه باز خواهد شد و تا 5 بعد از ظهر با پخت فر را در عمل و مهمان قادر خواهد بود به بازدید از مدرسه یک اتاق. مزرعه و رویداد باز باران یا درخشش با crafters به انجام کار خود را زیر چادر.

COVID-19 محدودیت در محل هستند Weinhofer گفت و توضیح داد بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک و تعداد افراد مجاز در داخل خانه در یک زمان محدود خواهد شد.

بازدید کنندگان باید اجازه می دهد 2 به 2 1/2 ساعت “برای دیدن همه چیز” DiPasquale توصیه می شود.

تمام درآمد حاصل مطرح شده در میراث فرهنگی, صنایع دستی روز کمک خواهد کرد که حمایت غیر انتفاعی آرام ولی زندگی تاریخی مزرعه است که اختصاص داده شده به حفظ و تفسیر از زندگی روستایی از قرن 19.

تاریخی مزرعه موزه باز است به عموم شش روز هفته از طریق کار در روز. آن است که در روزهای دوشنبه بسته در تابستان به جز برای کار در روز. برای اطلاعات بیشتر quietvalley.org تماس بگیرید و یا مزرعه در 570-992-6161.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر