پلیموث پسر کمک می کند تا همسایه امن جدید صندلی چرخدار قدرت


 Ann-Marie Kelly is shown in her new Jazzy Air 2 Power Wheelchair next to her neighbor, Junior Fire Chief Brian Lyons, on their street in Plymouth. Submitted photo

Ann-Marie کلی نشان داده شده است در Jazzy هوا 2 صندلی چرخدار قدرت در کنار او همسایه Junior رئیس آتش نشانی برایان لیون در خیابان خود را در شهر پلیموت.

ارسال عکس

پلیموث — برایان لیون, پلیموت پسر که در سال گذشته مطرح شده پول برای آرواره های زندگی خود را برای آتش گروه دوباره آن را انجام داده.

لیون 11 و مادرش, لیندا Uren قادر به امن جدید Jazzy هوا 2 صندلی چرخدار قدرت اهدا شده توسط غرور تحرک اکستر برای همسایه شان Ann Marie کلی.

“این باعث می شود من احساس خوبی برای کمک به مردم” لیون گفت. “من تو را دیدم همسایه من بود داشتن مشکل با صندلی چرخدار و من می دانستم که من می خواستم برای جمع آوری پول برای او به طوری که او می تواند دریافت یک جدید.”

لیون از Plymouth متوجه کلی صندلی چرخدار قدرت بود و دیگر قابل اعتماد, بنابراین او تصمیم گرفت برای شروع یک GoFundMe جمع آوری کمک برای کلی و او نیز برنامه ریزی برای برگزاری لیموناد فروش برای جمع آوری پول به صورت کلی جدید صندلی چرخدار قدرت است.

لیون’, مامان و سپس تماس غرور تحرک برای دیدن اگر آنها می تواند کمک کند. این شرکت اهدا Jazzy هوا 2 صندلی چرخدار قدرت به کلی در جولای 20.

لیون بود که با توجه به عنوان Junior رئیس آتش نشانی توسط Elm تپه آتش Co. شماره 3 در نزدیکی خانه خود را, کمک های جدید در حال حاضر بر روی صندلی چرخدار قدرت به کلی.

ربکا بریا در غرور تحرک گفت کلی جدید Jazzy هوا 2 صندلی چرخدار قدرت را افزایش استقلال خود را به عنوان او نمی خواهد که به نگرانی در مورد صندلی چرخدار خود را شکستن.

بریا گفت: صندلی چرخدار قدرت نیز می تواند بالا بردن تا 12 اینچ در حالی که رانندگی در سرعت های تا 4 مایل در ساعت به طوری کلی می تواند رسیدن به یخچال و کابینت و غیره. و می توانید صحبت با مردم در سطح چشم بدون زور زدن گردن او به نگاه کردن در آنها.

“این بدان معنی است بسیاری کند.” “من دیگر من صندلی چرخدار برای سال های بسیاری من تا به حال مسائل مربوط با آن را روشن و خاموش اما من بسیار خوشحال هستم که این صندلی در حال حاضر.”

در علاوه بر این به کمک همسایه خود لیون مطرح شده هزاران دلار برای محلی خیریه تلاش, از جمله بیش از $10,000 برای Plymouth قصبه Fire Dept. علم هیل شلنگ شرکت #3.

آتش سوزی شرکت به نام او junior رئیس آتش نشانی و Luzerne County اعلام کرد “برایان لیون در روز” که به رسمیت شناخته شده است و سالانه در جولای 12.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>