پنسیلوانیا می بیند دیگر بعد از بیش از 1000 عفونت

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا تولید دیگر بعد از بیش از 1000 جدید تایید coronavirus موارد جمعه سوخت توسط آزمون مثبت در فیلادلفیا و پیتسبورگ منطقه به عنوان دولت دعوا برای tamp پایین افزایش مورد می شمارد.

وزارت بهداشت گزارش داد بیش از 1,213 اضافی تایید ویروس موارد بسیاری در یک روز, گزارش از آنجا که ممکن است — و 22 مورد جدید مرگ و میر. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 105 ، 000 نفر در پنسیلوانیا از زمان شروع این بیماری همه گیر. بیش از 7,100 اند و بسیاری از آنها در خانه های سالمندان.

جدید موارد مثبت بیش از یک سوم از فیلادلفیا و Allegheny County بخش گفت.

در ماه جولای پنسیلوانیا 14 روز رای از موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان افزایش یافته است بیش از 50 درصد از کمتر از 60 به بالا 90.

هفت روز مثبت رای مستقر در وزارت بهداشت و درمان, روزانه, افشاگریهای از تعداد افرادی که به تازگی به تایید مثبت می شود و تعداد افرادی که آزمایش منفی — به تدریج افزایش یافته و در ماه جولای از حدود 4.5 درصد به 5.8%.

مرگ و میر کاهش یافته است از ماه ژوئن تا ژوئیه اگر چه بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در ماه جولای به دولت داده است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>