شیوه زندگی: از شهری خانه به Homesteading

هنگامی که آنها در ابتدا فکر homesteading شیوه زندگی, هر دو داگ و استیسی به طور کامل نادان چگونه برای رفتن در مورد انجام آن است. تا آنجا که داگ نگران بود او تنها به حال تجربه در فروش. این زن و شوهر هرگز حتی تا به حال هیچ تجربه ای در باغبانی! آنها متعهد شدند به دنبال رویای خود را و به زودی به پایان رسید تا خرید زمین در میسوری. یک انبار کاه بود, تنها ساختار در اموال. داگ صرف برخی از زمان برای یادگیری چگونه برای ساخت یک کابین و قادر به تنظیم کردن فقط در 90 روز.

این زن و شوهر تصمیم به استفاده از برق در کابین خود را در واقع به خود جلب خیره از مردم در منطقه است. پس از همه, مردم معمولا رویای مهاجرت از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ. اما در اینجا یک زن و مرد که کاملا خوشحال به حرکت به آنچه است که در واقع یک شیوه زندگی قرون وسطی. در واقع مردم حتی شرط است که زن و شوهر گذشته خواهد بود و حداکثر یک سال در شیوه زندگی جدید خود را قبل از آنها تغذیه و رفت و برگشت به شهر. اما همه این پیش بینی ها تبدیل به اشتباه به عنوان هر دو داگ و استیسی شده اند و زندگی را در کابین خود را برای بیش از هفت سال است.

(Image: Screenshot / YouTube)

این زن و شوهر تصمیم به استفاده از برق در کابین خود را در واقع به خود جلب خیره از مردم در منطقه است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

داگ و استیسی خانه های روستایی

کابین وارد شوید 600 متر مربع در اندازه. داگ جداگانه ساخته شده آشپزخانه در فضای باز و همچنین به عنوان یک ریشه انبار. داخل چوبی از ویژگی های این خانه را خوب و روستایی پرنیان. در واقع شما حتی ممکن است احساس به عنوان اگر شما سفر را از طریق زمان. خانه ندارد لوازم خانگی مانند یخچال یا ماشین ظرفشویی. زن و شوهر نیازهای آب در حال ملاقات از طریق برداشت آب باران. روشنایی ارائه شده توسط شمع و چراغ نفتی. زندگی یک زندگی آرام آنها را از خواب بیدار در صبح زود و رفتن زود به رختخواب در شب. آنها بالا بردن حیوانات در مزرعه جمع آوری مواد غذایی تولید آنها در سرزمین خود و همچنین انجام تخمیر و حفظ تمام مواد غذایی خود را.

بهترین ایالت برای homesteading

اگر شما با توجه به homesteading شیوه زندگی و مایل به حرکت به یک منطقه روستایی در, شما باید بدانید که تمام دولت ها به همان اندازه خوب برای چنین زندگی است. بر اساس طرح خود را در یک حالت خاص ممکن است ایده آل است. برای مثال اگر شما مایل به زندگی می کنند در درجه اول به عنوان یک کشاورز و سپس حرکت به ویرجینیا و یا آیوا خواهد بود معقول تر. تا آنجا که ویرجینیا نگران است خاک بسیار مولد و محل دریافت مقدار زیادی از بارندگی ساخت این کار از رشد محصولات کشاورزی بسیار آسان تر امر است.

(Image: frankjuarez via flickr CC BY-SA 2.0)

ویرجینیا و آیووا هر دو خوب هستند متحده را انتخاب کنید اگر شما حیاط شیوه زندگی خواهد شد با تمرکز بر کشاورزی است. (تصویر: frankjuarez از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

اگر شما می خواهید برای زندگی در یک به طور طبیعی منظره محل بهترین گزینه این است که حرکت به مونتانا. مناظر زیبا از دولت خواهد شد به شما یک نمای کامل از آسمان و درختان و کوه ها که شما خواب بوده ام. بیشتر از راه دور شیوه زندگی حرکت به آلاسکا یک دولت است که با برکت بی پایان جنگل ها و کوه ها. آیا به یاد داشته باشید که زندگی می کنند وجود دارد می تواند دشوار است. تا آنجا که هزینه های زندگی مربوط می شود مکان های ارزان قیمت مانند ایالت آریزونا و نیومکزیکو ممکن است مناسب باشد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

دیدار با Pipa چینی ساز زهی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>