هنگ کنگ مردم بازسازی زندگی خود را در انگلستان

سابق تجارت و سرمایه گذاری افسر از انگلستان هنگ کنگ کنسولگری ژنگ Wenjie تاسیس بریتانیا هنگ کنگ خارج از کشور چینی انجمن (HKB). وب سایت خود را رسما راه اندازی شد و در 16 جولای سال 2020 است. Wenjie امیدوار به ارائه یک پلت فرم برای هنگ کنگ مردم را به حمایت از یکدیگر به طوری که آنها می تواند به بازسازی زندگی خود را در انگلستان است.

به عنوان موسس و رئیس انجمن Wenjie گفت که دلار هنگ کنگ نه تنها اشاره به یک مکان اما به یک گروه از مردم که به دنبال دموکراسی و عشق به ارزش های آزادی است. این HKB, به عنوان یک چینی در خارج از کشور امور سازمان است که به رسمیت می شناسد و ارزش های جهانی با هدف کمک به مردم کنگ Hong خود را حفظ منحصر به فرد فرهنگ و هویت در حالی که در همان زمان ادغام در جامعه بریتانیا. او امیدوار است که تأسیس انجمن را در دلار هنگ کنگ صورت نه پایان آن اما آغاز یک عصر جدید.

Wenjie said that Hong Kong does not only refer to a place but to a group of people who pursue democracy and love the values of freedom. (Image: Screenshot / YouTube)

Wenjie گفت که دلار هنگ کنگ نه تنها اشاره به یک مکان اما به یک گروه از مردم که به دنبال دموکراسی و عشق به ارزش های آزادی است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در طول anti-استرداد جنبش اعتراضی در 2019, ژنگ Wenjie ربوده شد در غرب كولون ایستگاه و آورده بود به شنژن برای بازداشت اداری. در طول بازداشت او به شدت شکنجه و متهم به تحریک ناآرامی های سیاسی در هنگ کنگ شد و مجبور به اعتراف. پس از آزادی او به انگلستان در یک ویزای کار و تعطیلات و به محض ورود او پذیرفته مصاحبه با رسانه ها به افشای حزب کمونیست چین (CCP)’s آزار و اذیت نه تنها خود بلکه دیگر ضد استرداد معترضان. در طول مصاحبه او نشان داد که او تهدید CCP به سکوت در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او در طول بازداشت خود در شنژن.

Wenjie کاربردی برای پناهندگی سیاسی با دفتر خانه. خود درخواست پناهندگی تصویب شد در ماه ژوئن در ماه گذشته. او اولین هنگ کنگ شهروند و دارنده انگلیسی, ملی در خارج از کشور (BNO) گذرنامه به تقاضای پناهندگی سیاسی اعطا برای 5 + 1 سال توسط مقامات انگلیسی. این است که می گویند که او می تواند اقامت در انگلستان برای مدت پنج سال به عنوان یک مقیم دائم و سپس درخواست برای شهروندی پس از زیر یک سال است. Wenjie است که در حال حاضر رئیس افتخاری چتر اتحادیه یک سازمان جامعه مدنی که تاسیس شد به صحبت کردن از حقوق بشر و فرهنگ در هنگ کنگ است.

During the anti-extradition protest movement in 2019, Zheng Wenjie was kidnapped at West Kowloon Station and was brought to Shenzhen for administrative detention. (Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

در طول anti-استرداد جنبش اعتراضی در 2019, ژنگ Wenjie ربوده شد در غرب كولون ایستگاه و آورده بود به شنژن برای بازداشت اداری. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

پس از “هنگ کنگ امنیت ملی عمل” آمد به اثر دولت بریتانیا اعلام کرد که می خواهد استراحت ویزا حقوق برای هنگ کنگ شهروندان برگزاری اتباع بریتانیا’ در خارج از کشور گذرنامه و تمدید زمان ورود به دوره شش ماه تا پنج سال. با توجه به دولت انگلستان داده حدود 2.9 میلیون نفر در برگزاری BNO گذرنامه واجد شرایط برای درخواست ویزا.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

او فرار چین بیش از یک دهه پیش اما حافظه سرکوب همچنان نزدیک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>