سگ راهنمای کمک به نابینایان دونده اقامت مناسب با وجود همه گیر


 Thomas Panek runs with his running guide, Blaze, a Labrador retriever in Central Park in New York. Panek, a blind runner with a wall full of ribbons from marathons he ran with a human guide, developed a canine running guide training program five years ago after he became president and CEO of Guiding Eyes for the Blind in suburban New York. AP photo

توماس Panek اجرا می شود خود را با در حال اجرا, راهنمای فروغ یک لابرادور رتریور در پارک مرکزی در نیویورک است. Panek, یک نابینا دونده با یک دیوار پر از روبان از ماراتن او با یک انسان, راهنمای توسعه یافته یک سگ در حال اجرا راهنمای آموزش برنامه پنج سال پیش و پس از او رئیس جمهور شد و مدیر عامل شرکت هدایت چشم برای نابینایان در حومه نیویورک.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Megan Hale, who is visually impaired, runs on the high school track near her home in West Sand Lake, N.Y., with her guide dog Hero. Hero is from Guiding Eyes for the Blind, which developed a program to train dogs to guide blind runners during workouts in addition to daily activities.</p> <p>AP photo</p>

مگان Hale که بینایی اجرا می شود در دبیرستان مسیر در نزدیکی خانه اش در غرب و ماسه دریاچه, n. y. با راهنمای سگ قهرمان. قهرمان از هدایت چشم برای نابینایان که توسعه یک برنامه برای آموزش سگ راهنمای نابینایان دونده در طول تمرینات در علاوه بر این به فعالیت های روزانه.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Thomas Panek pauses with his Labrador retriever, Blaze, a trained guide dog, after running in Central Park in New York.</p> <p>AP photo</p>

توماس Panek مکث با سگ شکاری لابرادور فروغ یک روت راهنمای سگ پس از در حال اجرا در پارک مرکزی در نیویورک است.

عکس از آسوشیتدپرس

شن و ماسه غرب دریاچه, n. y. — اجتماعی فاصله قوانین می توانید ورزش یک چالش برای یک نابینا دونده که نیاز به یک داوطلب افسار به عنوان یک راهنمای. اما توماس Panek هیچ مشکل چون خود را در حال اجرا, راهنمای, فروغ, یک لابرادور رتریور.

“من انجام تمام چیزهایی که یک فرد به طور معمول انجام دهد به جز من انجام آن را با کمک بهترین دوست خود که اتفاق می افتد به 77 پوند از عشق پیچیده در نرم زرد خز” Panek گفت.

Panek, یک نابینا دونده با یک دیوار پر از روبان از ماراتن او با یک انسان, راهنمای توسعه یافته یک سگ در حال اجرا راهنمای آموزش برنامه پنج سال پیش و پس از او رئیس جمهور شد و مدیر عامل شرکت هدایت چشم برای نابینایان در حومه نیویورک. سال گذشته او اولین نابینا دان از شهر نیویورک نیمه ماراتن به توان هدایت به طور کامل توسط سگ.

در حال حاضر او گفت سگ فروغ نقش اساسی در حفظ یک شیوه زندگی سالم در میان ورزشگاه آتن و دیگر محدودیت های همه گیر.

“در حال اجرا, راهنمای برنامه فوق العاده مهم است در حال حاضر نه تنها برای سلامت جسمی بلکه روحی خوب بودن” Panek گفت: در اخیر زوم مصاحبه. “برای افرادی که زد در گذشته و حال برای جلوگیری از در حال اجرا به دلیل همه گیر این را قادر می سازد آنها را برای ادامه به ورزش است.”

Panek همیشه دونده و ادامه داد: برای رقابت در مسابقات جاده پس از او از دست داده و چشم خود را به یک بیماری ژنتیکی در اوایل 20s. مانند دیگر دوندگان نابینا او متکی داوطلبان برگزاری یک افسار به رهبری راه.

“من تا به حال چندین سگ راهنمای و من همیشه می خواستم برای اجرای با آنها, اما من به دنبال قوانین” Panek گفت. عقل متعارف گفت: سگ خواهد بود قادر به حرکت با خیال راحت در حالی که در حال اجرا است که سلامت خود را ممکن است رنج می برند. “هیچ سگ راهنمای برنامه در جهان است که اجازه می دهد شما را به اجرای خود را با سگ راهنمای,” او گفت:.

او مجموعه های خارج برای تغییر زمانی که او در راس هدایت چشم و بینایی دونده از او پرسید که به نظر در حال اجرا یک سگ راهنمای برنامه.

“من صحبت کرد به من مربیان و بسیاری از آنها گفت: آن را نمی ممکن است اما من گفتم اجازه دهید آن را امتحان کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد,” Panek گفت.

اولین گام طراحی مجدد سگ را مهار کرد.

“سنتی هدایت مهار چرم و فلز بیشتر شبیه به یک زین از درشکه روز” Panek گفت. “شما نگه دارید و کشیده همراه است. آن را ایده آل برای در حال حرکت است. و آن را محدود می کند سگ را شانه.”

مربیان کار کرده با سگ تجهیزات ساز Ruff پوشیدن به منظور توسعه یک سبک وزن خالی, نایلون, جلیقه است که اجازه می دهد تا سگ یک طیف گسترده ای از حرکت. اصلاح اسکی نوردیک الزام آور در جلیقه متصل قابل تنظیم آلومینیوم قطب با ارگونومیک دست گرفتن. نصب راحت برای سگ اجازه می دهد تا دونده اسلحه به نوسان به طور طبیعی فراهم می کند بازخورد بهتر از سنتی مهار Panek گفت.

“نکته دوم شد و برای اثبات آن امن” Panek گفت. آموزش تیم مشغول به کار در ساختمان استقامت اجتناب از موانع و تکنیک های یادگیری مانند “شور پوشش” زیر سمت چپ از یک مسیر.

“آنچه که ما آموخته بود واقعا شگفت آور, الهام بخش, تقریبا جادویی” Panek گفت. “سگ کاملا قادر به در هدایت در یک سرعت سریع تر. در واقع برخی از سگ ها از آن لذت می برد و دیگر خود را راهنمای کار شد دقیق تر.”

Panek داده ارائه در این برنامه به سگ راهنمای سازمان در سراسر جهان تشویق دیگران به اتخاذ آموزش تکنیک ها و استفاده از چرخ دنده ها.

هدایت چشم در حدود 300-400 متقاضیان یک سال برای یک سگ راهنمای و قادر به خدمت به حدود 150 Panek گفت. در حدود 10-15 ٪ از متقاضیان می خواهید یک سگ آموزش دیده در حال اجرا به عنوان یک راهنمای به عنوان به خوبی به عنوان اساسی برای ناوبری. این سازمان در حال حاضر دارای 44 فعال در حال اجرا راهنمای سگ در 18 ایالت و حدود 40 نفر در حال انتظار برای یک.

سازمان مسکونی برنامه در دانشگاه خود را در Yorktown Heights فقط در شمال شهر نیویورک که در آن مشتریان یادگیری کار با راهنمای خود سگ. هدایت چشم تخمین می زند که هزینه آن حدود 50.000 دلار به بالا بردن و آموزش هر سگ و ارائه یک عمر از مراقبت با تمام بودجه از کمک های مالی.

“وجود دارد بسیاری از چالش ها قادر به ارائه مردم با یک سگ راهنمای در حال حاضر” Panek گفت. “ما بسیاری از سگ است که به طور کامل آموزش دیده و آماده برای رفتن اما ما شده اند قادر به مطابقت آنها را به دلیل محدودیت های مسافرتی و قرنطينه.”

هنگامی که یک کنترل کننده فارغ التحصیلان از هدایت چشم مربیان در ادامه به ارائه پشتیبانی.

“آنها را از خانه یاد بگیرند که مسیر آنها می خواهند به اجرا و ما بروید و تایید آن گفت:” مایک Racioppo یک در حال اجرا راهنماهای متخصص از هدایت چشم بود که در خانه کنترل مگان هیل در آلبانی حومه غرب و ماسه دریاچه شده است. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که سگ می توانید آن را با خیال راحت.”

حال یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج برنامه ریزی حرفه ای در تطبیقی تربیت بدنی دارای یک مادرزادی اختلال بینایی ساخته شده است که خود را متکی به در حال اجرا همکاران برای پیگیری عملکرد تيم در مدرسه بالا است. او شده است در حال اجرا با یک سگ راهنمای برای دو سال.

“این خوب داشتن قهرمان چون من فقط می توانید گرفتن مهار و اجرا” حال گفت: به عنوان رنگ زرد آزمایشگاه ایستاده بود placidly در کنار او. “من لازم نیست که صبر کنید برای کسی و اعتماد است که آنها ایمن ماندن و زیر ویروس پروتکل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>