بیل جونز: زمان نشان می دهد که COVID نمی تواند ضرب و شتم مراقبتبه عنوان جهان ما را تغییر داده است بیش از گذشته چند ماه پس ما واژگان.

کلماتی مانند قطعیت بی سابقه اجتماعی, فاصله, پاکسازی, ماسک, محافظ شخصی, تجهیزات فراوانی از احتیاط, زوم, مجازی, دیجیتال, کار از راه دور و دیگران گرفته اند در تمام معانی جدید و معانی برای راه ما زندگی می کنند و انجام کسب و کار ما به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

یکی دیگر از عبارت (و یا تغییرات آن) می شنوم زیادی این روزها و واقعا از آمدن به درک این است… “ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.” هنگامی که ما از شنیدن این کلمات ما می تواند مربوط به این واقعیت است که با توجه به شرایطی که وجود دارد مقدار زیادی خارج از کنترل ما و گزینه های ما محدود هستند. حتی اگر ما در حال تلاش ما در تلاش هستند.

بدون شک وجود دارد که در این سال بوده است بر خلاف هر گونه دیگر بسیاری از ما تا کنون تجربه کرده اند. از نگرانی های سلامت به اشتغال و مسائل اقتصادی به آموزش و پرورش اختلال در آن قطعا دشوار و چالش برانگیز برای همه ما است. به عنوان افراد و خانواده ها و سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کار, همه ما تا به حال به لغو برنامه, برنامه ریزی مجدد و احتمالا لغو دوباره. بسیاری از ما تبدیل به مهارت در تطبیق. گاهی اوقات آن است که بهترین ما می توانیم انجام دهیم.

در طول دوره بحران ایالات راه وایومینگ دره شده است ماندن در تماس نزدیک با بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی در جامعه ما به خصوص با ما بودجه همکاران. تقریبا هر آژانس می تواند به اشتراک گذاشتن یک داستان مشابه از حوادث می شود, جمع آوری اعانه, چالش, انجام کسب و کار متفاوت در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ کارکنان و مشتریان امن و نگرانی برای آینده است. اکثر سازمان های در حال کار فوق العاده سخت با منابع کمتر و من هیچ شکی نیست که هر یک در حال انجام بهترین آنها می توانند.

در بسیاری از ایالات در راه سهام بسیاری از مسائل و نگرانی های خود را به عنوان به خوبی. در حالی که آن را دشوار است به توان مالی سازمان در حال حاضر واقعیت این است که با توجه به نرخ بالای بیکاری و عدم اطمینان از آینده نیاز به حمایت خواهد شد بیشتر از آن شده است در یک زمان بسیار طولانی است.

تاریخ به ما می گوید که در بسیاری از بحران یا حوادث کسانی که حداقل قادر به بازیابی و بازسازی به طور کلی کسانی که با اکثر منابع محدود است. این درست خواهد بود و برای coronavirus همه گیر نیز هست. این افراد خواهد بود همسایگان ما در سراسر ایالت وایومینگ دره که نیاز به راه متحده حمایت بیشتر از همیشه. آنها نیاز ما برای انجام بهترین ما می توانیم.

راه متحده از ایالت وایومینگ دره سالانه کمپین شروع خواهد شد فقط در چند هفته. ما می دانیم که حتی ما وفادار ترین اهدا کنندگان و شرکت ها را به چالش کشیده اما ما همچنین می دانیم که انسان نیاز خدمات افزایش یافته است. بودجه برای “امنیت شبکه” خدمات شده است هرگز بیشتر بحرانی و حمایت از کودکان و خانواده ها در فقر نمی تواند بیشتر مهم است به خصوص در محیط فعلی است.

چند ماه پیش ما به تصویب رسید یک شعار جدید برای برخی از تلاش های ما برای منعکس بار…”COVID نمی تواند ضرب و شتم مراقبت.” ما با استفاده از این زبان جدید و ادامه این باور که ما شروع مبارزات انتخاباتی. کمپین متفاوت خواهد بود و دشوار است. ما می خواهم از همه کسانی که توانایی کمک به دیگران برای حمایت از ایران در راه است. لطفا انجام بهترین شما می توانید.

بیل جونز است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در ایران راه وایومینگ دره. او را می توان در 829-6711 ext. 1230.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>