صدای ماسک-استفاده کنندگان و مخالفان در سراسر جهان

توسط آسوشیتد پرس

پوشیدن ماسک صورت باعث ایجاد یک صدای ناهنجار و خشن از انسان بحث سراسر جهان است. در اینجا مجموعه ای از صداهای از بحث جهانی:

___

“به بهترین دانش من, ماسک صورت گسترش سریع تر و گسترده تر از هر مورد دیگر در تاریخ لباس.” — والری استیل در مؤسسه مد تکنولوژی در نیویورک است.

___

“مادر بزرگ خود من درگذشت از جدید کروناویروس و برخی از اعضای خانواده من نیز گرفتار آن, اما آنها جان سالم به در برد. من سعی کنید به پوشیدن یک ماسک صورت به طوری که حداقل من نمی خواهد آن را گرفتن و همچنین برای جلوگیری از ایجاد مشکل برای دیگران.” — Reyhane رجایی یک هنرمند خال کوبی در تهران.

___

“در آغاز وجود دارد ترس از coronavirus و مردم ترسیده بودند و از آنها استفاده می شود به حفظ فاصله از دیگران است. در حال حاضر مردم باید شروع به مصرف آن آسان است. آنها نمی پوشیدن ماسک و آنها می گویند مرگ به یک روز و هنگامی که آن را می آید آنها را به خدا اما آنها نمی خواهد زندگی می کنند دیگر مانند این.” — وسیم عباس پاکستان و روستایی توضیح ماسک-خستگی.

___

“مردان و زنان ممکن است تاثیر زیادی توسط ویروس. اما آنها باید در مورد فکر می کنم پدر و مادر و افراد مسن, افرادی که همیشه بخشی از زندگی خود را.” — Rawad سرحان, یک ماسک-پوشنده لباس در بیروت, لبنان.

___

“در واقع من فکر نمی کنم شما باید به کسی بگویید به پوشیدن ماسک محافظ با این بیماری همه گیر و همه چیز در رفتن در حال حاضر آن است که شما می دانید بسیار مهم برای پوشیدن ماسک.” — Funmilayo Nwosu یک خریدار در لاگوس نیجریه.

___

“شما می خواهید برای درمان افرادی مانند شما می خواهید آنها را به شما درمان. پس شما رو به یکی می پوشند.” — مسکو اقامت ولادیمیر Ignatyev.

___

“من قصد ندارم به آن را قرار داده پس هیچ کس دیگری است که با پوشیدن آن … هیچ coronavirus برادر. آنها فقط برای فریب مردم است.” — داخلی لبنان بنده محمد Burji.

___

“برای من به یک ماسک برای محروم کردن خودم از اکسیژن است. … در واقع شما فقط کشتن خودتان است.” — Kemokoenawamathole Mathole ماسک حریف در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است.

___

“مردم اغلب نمی پوشیدن ماسک خود را به درستی — آن را به اشتباه راه دور و یا آنها آن را می پوشند مثل این (می کشد ماسک زیر چانه اش). فوق العاده است اما ماسک نیست برای چانه خود را. مردم باید بیشتر داشته باشیم اما آن را در آینده به تدریج و این یک نکته مثبت است.” — Eytan Azria یک مهندس در پاریس.

___

“این قربانی ما باید به خوبی از جامعه است. البته ما آزادی شخصی را به انجام آنچه ما می خواهیم اما ما زندگی در درون یک جامعه و در این مورد شما باید به فکر می کنم در مورد جامعه نه تنها خودتان است.” — Marcela De La Cerda, یک برزیلی دانشجو.

___

“وجود دارد هیچ پایان دادن به این ویروس هیستری?” — استرالیا ماسک حریف و مفسر اندرو بولت ،

___

“اگر آنها می خواهند به مرگ آن باشد.” — میکل آنژ Privitera نرم افزار-ماسک بازنشسته از ایتالیا زندگی می کند که در ریو دو ژانیرو.

___

“جهانی جزر و مد مطمئنا تغییر کرده است. بیش از 95 ٪ از جمعیت در حال حاضر زندگی در کشورهایی که نیاز یا توصیه ماسک … وجود دارد شاید هرگز چنین سریع و تغییر چشمگیر در جهانی رفتار انسان.” — Jeremy Howard, بنیانگذاران #Masks4All یک نرم افزار-ماسک لابی ،

___

AP روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش. دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>