توسط Maeve Sheehey و استیو ماتیوز

این آمار رسمی را آغاز کرده اند برای تایید آنچه که بسیاری از آمریکایی ها احساس را در خود استخوان: اقتصاد کمانش یک بار دیگر.

با وجود اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که بار بهتر هستند در دست وخیم تر شدن بیماری همه گیر است که مهار یا حتی snuffing اقتصاد نوپای بازیابی. از رستوران ناهار خوری برای سفر هوایی و در حال حاضر به براده برای مزایای بیکاری بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد آمریکا دوباره بجای اول برگشتن از این بیماری همه گیر است که به تاخیر انداختن روز قبل از صدها میلیارد دلار’ ارزش فدرال کمک مجموعه به اتمام می رسد.

قانونگذاران در نهایت ممکن است آهن از توافق در بسته محرک اقتصادی جدید, اما در حال حاضر آنها باقی می ماند و دور از هم در بسیاری از جزئیات کلیدی است. این که آیا این مذاکرات در نهایت موفق است یا نه, یک چیز است و در حال حاضر شفاف: تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر برای Covid-19 موجود است بزرگترین اقتصاد جهان را در بهترین پست ولرم ناهموار رشد و در بدترین حالت به تحمل یک دوره طولانی از ضعف و یا حتی افسردگی است.

“اگر قانونگذاران نمی به سرعت عبور دیگری قابل ملاحظه نجات بسته است که شامل کمک به دولت های ایالتی و محلی و درآمد بیشتر و حمایت از بیکاران و پس از آن اقتصاد را رنج می برند یکی دیگر از رکود _ به اصطلاح مضاعف” گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “بیکاری باقی خواهد ماند و در رقم دو برابر تا زمانی که به خوبی پس از همه گیر شده است.”

این مدعیان گزارش شد بنابراین grim _ با صفوف کسانی که تشکیل پرونده برای منافع تورم به 1.42 میلیون _ که آن را حتی توجه کردم از سهام سرمایه گذاران شده است که در خوش غیر قابل نفوذ به اخبار بد از دیر شده است. آنها تحت فشار قرار دادند S&P 500 شاخص پایین 1.2% در پنجشنبه مارک بزرگترین کاهش در تقریبا یک ماه. سهام در چین و هنگ کنگ و استرالیا باز پایین تر در روز جمعه.

دموکرات ها را پیشنهاد کرده اند $3.5 تریلیون بسته از ویروس امداد است که در حال حاضر به تصویب مجلس. جمهوری خواهان مجلس سنا در حال کار بر روی تقریبا $1 تریلیون طرح اما اختلاف نظر در داخل ایران را گرفتار کردن یک پیشنهاد دقیق. که انتظار می رود تا روز دوشنبه و مذاکره و سازش با دموکرات ها ممکن است اجرا را از طریق هفته اول در ماه اوت است.

در حالی که این گزارش همچنین نشان داد کاهش در ادامه ادعا می کند که نشان می دهد استخدام کرده است تا افزایش اخراج از یک در حال حاضر سطح بالا نشانه یک بازار کار در حال رفتن در جهت اشتباه است. که می تواند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد برای انتخاب مجدد حتی سخت تر از نظرسنجی ها در حال حاضر نشان می دهد.

“این است که قطعا چیزی است که ما در حال مطالعه بسیار نزدیک به دنبال زمینه ای اعداد برای دیدن در صورتی که این یک ناهنجاری و یا چیزی بیشتر در مورد” تایلر Goodpseed اقدام رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی گفت: روز شنبه در بلومبرگ تلویزیون.

این نرخ بیکاری به دنبال نصب شواهدی از یک غرفه در بهبودی به عنوان coronavirus موارد یافت سراسر کشور در ماه گذشته است. نکات کلیدی از دولتی و خصوصی گزارش عبارتند از:

_Credit-کارت هزینه های JPMorgan Chase & Co. مشتریان “است که کمی تغییر از اواخر ماه ژوئن” باقی مانده حدود 12 درصد کمتر از سال قبل سطح شرکت اقتصاددانان گفت: در یک یادداشت روز شنبه. است که به دنبال یک “سریع اقتصادی ارتجاعی” در ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

_The دوباره بجای اول برگشتن در هوا مسافران وارد کردن در کمتر از یک سوم از سطح معمولی. Southwest Airlines Co. عهد روز شنبه به تنظیم آن برنامه پرواز “به شدت” در پاسخ به فرار از تقاضا است.

_A بیننده اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده تبدیل شده قطعا بیشتر بدبین در ماه جولای. هزینه های مصرف کننده حساب برای حدود 70 درصد از اقتصاد است.

_Restaurant رزرو را متوقف کرده اند در حال افزایش در سراسر کشور در میان ویروس ترس باقی مانده در یک سوم از سال زودتر سطوح با توجه به OpenTable داده است.

_U.S. اشتغال کاهش 4.1 میلیون از هفته اول تا هفته دوم ماه جولای با توجه به اداره آمار بررسی.

“ما در حال دیدن _ در مناطق که در آن Covid آمده است در یک راه قابل توجهی مانند کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا _ تحرک داده تضعیف کسب و کار کوچک داده ها نشان می دهد برخی از نرم شدن و همچنین هزینه های مصرف کننده” بانک مرکزی امریکا شرکت رئیس ایالات متحده اقتصاددان میشل مایر گفت.

اگر وجود دارد یک سمت روشن “وجود دارد نبوده است, سقوط هر وسیله” _ بیشتر از یک “متوسط نرم” مایر گفت. و اگر reimposed اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند کمک به کنترل ویروس “یک تصور است که تحرک را انتخاب کنید تا دوباره و مردم را دوباره درگیر به حدی,” او گفت:.

“مشتریان و کسب و کارهای سازگار با محیط جدید. برخی از بازگشایی در آمریکا و برخی نیز دوباره بسته و یا محدود دوباره. ما انتظار داریم start-stop به حالت پایه به عنوان ما نگاه به آینده.” _ بانک مرکزی امریکا برایان Moynihan در تاریخ 17 ژوئیه درآمد تماس بگیرید.

نه همه چیز است که رفتن در جهت اشتباه است. چندین اندازه گیری نشان داده اند گسترش در منطقه ای تولید در این ماه. تقاضا برای خرید خانه باقی مانده است نسبتا قوی به عنوان اندازه گیری توسط برنامه های کاربردی وام مسکن.

“دوباره خاموش از اقتصاد تا حد زیادی خرده فروشی پدیده” گفت: Michael Englund عمل اقتصاد, LLC. “تولید ادامه دارد به سرعت بخشیدن به.”

علاوه بر این کاهش در تقاضای مستمر برای رفع بیکاری بیش از چند هفته گذشته نشان داد که در ماه جولای به شغل گزارش _ با توجه Aug. 7 _ می تواند به خوبی نشان می دهد افزایش در اشتغال, هر چند آن را به دور از تضمین شده است که سود ادامه خواهد داد در ماه اوت و فراتر از آن.

“نرخ جدایی باقی می ماند بسیار بالا و فوق العاده بالا” گفت: Michael Gapen ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بارکلیز Plc. “یک گزارش را ندارد یک روند اما این چیزی است که ما به وضوح می شود نگران است.”

___

(c)2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de