مدرسه دهانه لولا در مورد شمارش رسمی بهداشت هشدار

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — هر منطقه پنسیلوانیا دیده است یک افزایش در نرخ مثبت coronavirus موارد و عدم توقف آن می تواند به خطر اندازد بازگشایی مدارس برای ترم پاییز دولت بالا سلامت ایران گفت: پنج شنبه.

علاوه بر این وزیر بهداشت راشل لوین گفت: اکثر استان ها دیده می شود افزایش در تعداد موارد جدید.

“این مهم برای رانندگی کردن در مورد شمارش در حال حاضر در شرایط افزایش موارد جدید به منظور آماده سازی مدارس برای بازگشایی,” لوین گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “اگر ما نمی که در حال حاضر که قرار است که در معرض خطر است.”

در پاسخ به افزایش موارد جدید Gov. تام گرگ دولت در هفته گذشته اعمال دور جدیدی از محدودیت با هدف قرار دادن میله, رستوران ها, کاباره ها و داخل سالن اجتماعات به سرعت ویروس گسترش یافته است.

در ماه جولای پنسیلوانیا 14 روز رای از موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان افزایش یافته است بیش از 50 درصد از کمتر از 60 به 90.

هفت روز مثبت رای مستقر در وزارت بهداشت و درمان, روزانه, افشاگریهای از تعداد افرادی که به تازگی به تایید مثبت می شود و تعداد افرادی که آزمایش منفی — به تدریج افزایش یافته و در ماه جولای از حدود 4.5 درصد به 5.8%.

مرگ و میر کاهش یافته است در ماه ژوئیه اگر چه بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر کشور با توجه به دولت داده است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>