Johnson, کالج, دانشکده چاپ اهدا سپر چهره به بیمارستان محلی


 Cole Goldstein, Director of the Advanced Manufacturing Program at Johnson College, printed face shields at his home studio and donated them to local hospitals.

کول گلدشتاین مدیر تولید پیشرفته برنامه Johnson, کالج, چاپ, چهره, سپر در خانه اش استودیو و اهدا آنها به بیمارستان های محلی.

PA (22 ژوئیه سال 2020) – Johnson, کالج پیشرفته تولید و مدیر برنامه کول گلدشتاین به تازگی چاپ شده و در صورت سپر در خانه اش استودیو برای اهدا به بیمارستان های محلی.

کالج رئیس اداری افسر مایک نواک دریافت مقاله از مورین برنان از خدمه سیستم های در مورد چگونه فردی سازندگان می توانید مقادیر کمی از سپر با استفاده از منبع باز 3-D چاپ فایل و گفت: “ایده این است که اگر یک نفر تنها می تواند یک مقدار کوچک (از PPE) اگر چند سازندگان در حال ایجاد است که همان مقدار آن را به یک دندانه در نیاز فوری به این نوع از PPE در رشته های پزشکی است.”

نواک هماهنگ با گلدشتاین که در حال حاضر علاقه مند در شروع این پروژه است. کار با PLA مواد پلاستیکی استفاده می شود که در 3-D printing کلاس در دانشگاه و صنعت-پلی کربنات درجه از Grainger, گلدشتاین چاپ 100 ماسک مجموع برای اهدای. گلدشتاین تحویل ماسک به بیمارستان منطقه ای از اسکرانتون در جولای 8 و برنامه ریزی در ارائه ماسک به Geisinger جامعه پزشکی مرکز به زودی.

جانسون کالج فراهم می کند در دنیای واقعی دست در یادگیری در یک محیط مراقبت و آماده سازی فارغ التحصیلان برای ورود به و یا پیشرفت در حرفه خود. جانسون از کالج در سال 1912 تاسیس شد و منطقه را برتر دانشکده فنی ارائه در مقطع کاردانی در 15 برنامه.

تاکید بر دست در آموزش است که توسط یک کم دانش آموز به معلم نسبت. واقع در اسکرانتون در 44 هکتار پردیس جانسون است معتبر خصوصی و غیر انتفاعی شرکت-موسسه آموزشی با یک سنت قوی از کار با کسب و کار منطقه و صنعت برای اطمینان ماهر و واجد شرایط نیروی کار است.

برای اطلاعات بیشتر در Johnson, کالج, لطفا تماس 1-800-2-ما-کار با ایمیل [email protected] و یا بازدید Johnson.edu.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>